Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
13. mar 2016

Ahojte dievčence , nádherné tortičky ste popiekli aj tento týždeň, ja pridávam jednu moju , teraz už pečiem po menej ako som začala pracovať , nestíham už akosi 😉

antenka1
13. mar 2016

@lamps veeelmi rozkosneee 🙂
@jakelina z cviku si nevysla, krasna 😉
@maya30 dokonaleee ako vzdy, ma vyznam ti to este písať? 😉 😀
@grasie wauuu, mniaaau, auuuu. Toto mi neroooob, nemam slov, uzasneee!

nika1985
13. mar 2016

@antenka1 ahoj mas formy na cisla ci si vyrezavala? mam na konci mesiaca 3cisla tak uz vymyslam ako nato. inak mas ju uzasnu detaily krasa 😉

grasie
13. mar 2016

@antenka1 och čo ti mám na to povedať??? no jedine, že si skveláá, ešte aj tá teniska je chlpatá jak naozaj, ty si iný macher, už som ti to niekedy povedala??? 😀
@jakelina @blancagon @chvapilu @kukulka1 @lamps som stratila slová, holky mooooooooooooooc ďakujeeeeem 😅
@jakelina Majka, inak to logo máš superné, a verím, že drobec ti dovolí tortovať aj častejšie než raz za pol roka, že mu to odkazujem 😀

jenie123
13. mar 2016

Ahojte kocky.. Tak sa pridávam tento týžden aj ja.. 🙂🙂 dakujem Vam za priania, ste úžasne.. 🙂🙂

jenie123
13. mar 2016

@antenka1 dokonaleeee 🙂

jenie123
13. mar 2016

@pppeeetttaaa paráda 🙂🙂
@grasie neskutocneeeee.. Waaaau 🙂
@lamps zlatuckeeee 🙂

jenie123
13. mar 2016

@jakelina Krtecek je úžasný 🙂🙂
@maya30 nadhera.. 🙂🙂

chvapilu
13. mar 2016

ahoj dnešní pro Pavlínku ,přeji pěknou neděli

kukulka1
13. mar 2016

@antenka1 krásne...

peciemslaskou
13. mar 2016

Ahojte cukráročky,k vašim parádniciam pridávam moje mix pečenie

florentina
13. mar 2016

Krásnou neděli pekařinky a přidávám jeden hokejovo pivní dort.

florentina
13. mar 2016

@jenie123 všechny krásné

maya30
13. mar 2016

@antenka1 si zlata a velmi dobre mi to padne hlavne dnes ked som oficialne ukoncila moju tortovu karieru 🙂

florentina
13. mar 2016

@jakelina krásné logo a i když teď pečeš málo, to se neztratí a až kluci odrostou (za pár desítek let 😀 ) a ke svému koníčku se vrátíš, bude se hodit 😉
@grasie wau wau a zase wau

florentina
13. mar 2016

@pristela ty jedeš Žanetko, krásné krásné krásné!

maya30
13. mar 2016

a este pridam poslednu tapetku 😉

jenie123
13. mar 2016

@maya30 prekrásne.. 🙂🙂🙂

levandulka3
13. mar 2016

pristela prosím ťa ozvi sa mi písala som ti správu cez chat na FB

levandulka3
13. mar 2016

@pristela ahooooj prosím ťa ozvi sa mi písala som ti cez chat na FB Zlatica

blancagon
13. mar 2016

@maya30 to bude veľká škoda ,tvoje torty sú umelecké diela,vždy som sa na ne tešila. nádhera

blancagon
13. mar 2016

@pppeeetttaaa paráááádne všetky

antenka1
13. mar 2016

@nika1985 nikuš dakujem. Nemam formu. Vyrezavala som a aj ked som najskor rozmyslala nad formou tak som rada ze som sa na to vykaslala. Predsa len vyrezes si velkost presne aku chces, vyberies si font aky sa ti paci. Mne sa napr.pacila trojka s tou hornou stranou rovnou. Ahlavne potrebovala som aj vela puncoviny takze som mala super vela odrezkov a vsetko som spotrebovala 😉

antenka1
13. mar 2016

@grasie tanicka, zlatinko este si mi to nepovedala 😀 😀 😀 😉 velka vdakaaaaaa
@kukulka1 dakujem kraaasne 😉
@jenie123 dakujem a ja ako vzdy len pocitam pocitam a zasnem. si sikulka, palec hore 😉
@maya30 tak som dufala, ze si sa na to ukoncenie vyflakla... ☹ . co tu my budeme robit bez teba, co bude robit cukrarsky svet bez teba... 😉 Vies pri kolkych tvojich tortach som si povedala -takuto raz musim urobit- ? 😒
skoda skoda a posledna tapetka dokonalaaaa 🙂

nika1985
14. mar 2016

@antenka1 kolko ti to tak vazilo plnis 2x ja mam tie 3cisla a kazde do 3kg tak preratuvam ake velkosti

nika1985
14. mar 2016

Ahojte baby ked robite cupcake alebo mafiny to uz je jedno hore zdobene kremom a davate do toho bud obrazky alebo nejake male kvietky z hmoty aky krem davate cisto maslovy? Dakujem @pristela ty si tusim take robila ze 🙂 😀

stebota
14. mar 2016

@antenka1 velmi pekná tortčka vymakanááááááááá. 😉

stebota
14. mar 2016

@grasie Som v šoku nemáááááááám slov 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stebota
14. mar 2016

Baby vy ste proste dobréééééééééééééééééééé 😀 všetky 😀 😀 😀 😀

mojmacik
14. mar 2016

@maya30 ach jo ...ta patchworkova u mna numero uuuuno...krasa krasa krasa....a nebojim sa,ze uz nebudes piect...ta sa vraaaaaaatis .-)