Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kubrt
5. máj 2016

@mitena krásné dortíky

pppeeetttaaa
5. máj 2016

dievcence potrebujem radu.. robili ste niektora na stuzkovu minitorticky? okruhle... mam robit v tvare tabletky a rozmyslam ci 12cm priemer staci a este aku mam pytst cenu? 4e je vela? diky za kazdu radu

stebota
6. máj 2016

@majrab to malé vedierko ti úplne stačí a má to dlhú záruku myslím že to využiješ 😉

stebota
6. máj 2016

@zhadvigova Ja poťahujem polystyrénové jemne potriem vodou iba trošicku a na to prenesieš hmotu.Tortu mám pred tým komplet hotovú na kartonovej podložke prenesieš a hotovka .

lvka
6. máj 2016

@stebota a ked sa to kraja tak sa kraja asi aj s tou spodnou hmotou ci? nevadi potom ten polystyren? 🙂 minule som tiez mala tuto dilemu 🙂

stebota
6. máj 2016

@lvka Prave zato som ti písala že torta musí byť na podložke predavaju take tenučké za pár centov ale možes vystrihnúť aj karton a obaliť ho fóliou a potom ked budu krajať zarežu do podložky a nie do polystyrenu
😉 😉 😉 aaaaaaa konic dilemy.

majrab
6. máj 2016

@stebota tak idem guuglit lebo tam co som ho nasla tak hmota stoji 5 e a postovne 4 och...tie ceny postovneho su niekde take prehnane...

stebota
6. máj 2016

@majrab a skadial si nemate tam blizko neaké cukrárske potreby?

blancagon
6. máj 2016

Hotovo.Hura víkend!

majrab
6. máj 2016

@stebota Michalovce a tu nic take nepredavaju

lamps
6. máj 2016

ahojte sladulienky moje, na tento týždeň mám hotovooooooooo 🙂

nika1985
6. máj 2016

@lamps nadherne

nika266
6. máj 2016

Konečne hotovo,ťažký týždeň 😝

kubrt
6. máj 2016

@lamps no úplně nejkrásnější 🙂 hlavně ten s křížkem a ten srdíčkový též 😕 🙂 🙂

kubrt
6. máj 2016

@nika266 toliiiik dortůů . mě by odvezli 😝 ale krásné je máš

kubrt
6. máj 2016

@vierapo když jsem dělala ze sušeného mléka, vyválela jsem to na velké folii a s tou překlopila na dort. Anebo hodně podsypávat solamylem a udělat silnější plát.

kubrt
6. máj 2016

Dnes hotovo, tak než půjdu spát, hodím sem ještě nějaká má dílka

zhadvigova
7. máj 2016

@stebota prosím ťa a ten polystyren je aký ? obyčajný? či kupujes ten tvrdený? alebo u hotové polys. kruhy? dakujem

zhadvigova
7. máj 2016

dobré ránko dievčatá. včera som prvýkrát robila kvietky zo smartflexu a tá hmota sa mi moc páči 🙂 Dalšiu tortu už budem z nej aj poťahovat. len potrebujemešte pár rád. aký floristický drôtik používate? mne sa zdá hrubý ten čo som si kúpilav cukrárskych potrebách. A ešte otázočka. stredok kvietkov si robíte vopred? robila som guličku, aj lepidlo som dala no nechcelo mi to držať :( dakujem krásne

denisak77
7. máj 2016

Ahojte,ja tento týždeň len 2 kúsky.

katarina51
7. máj 2016

@lamps kráááásne Andejka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zhadvigova
7. máj 2016

@nika266 ahoj. krásne tortičky. tie orchidee prosim ťa akorobíš? a ake používaš vykrajovačky? našla som niekoľko tipov, no tie tvoje sú naj 🙂

stebota
7. máj 2016

@zhadvigova kupovala som aj hotove stranka na tortu tie su velmi dobre potom mi muž začal vyrezavať sam ale tie sa mi moc nepačia no neda sa nijako presvedčiť čo už nakupil velke palety ked ich konečne miniem určite budem znovu kupovat po starom.

stebota
7. máj 2016

@denisak77 úplne užasne

stebota
7. máj 2016

@lamps náááádhera inak sa to nedá ani okomentovať 🙂 🙂 🙂

stebota
7. máj 2016

napečené konečne som dala bielu cokoladu 😀 😀

stebota
7. máj 2016

@nika266 tá cokoládova mnam je super akym kremom si to omazavala 🙂

nika266
7. máj 2016

@stebota slahackou

jachin
7. máj 2016
denisak77
7. máj 2016

@stebota ďakujem pekne a tvoje tiež sú veľmi pekné