Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alex999
1. sep 2016

@tinuskaha ak veľmi trčia korpusy tak ano, ak su relativne rovne tak nedávam 😉

alex999
2. sep 2016

Dobré ránko, dnes prvá svadobná 🙂
ešte 2 ma čakajú 😉

alex999
2. sep 2016

Svadobné prasiatko 10 kg

mirinecka
2. sep 2016

@alex999 prasa je neskutočné, perfekné 🙂 Od čoho je prosím ťa také krásne lesklé spray alebo olej či niečo iné? ďakujem

blancagon
2. sep 2016

@alex999 tak toto je bomba!!!!! neskutočné ,parááááda 🙂

alex999
2. sep 2016

@mirinecka striekané airbrushom 😉

alex999
2. sep 2016

A poslednaaaa na ľudovú nôtu 8 kg

nika266
2. sep 2016

Tusu moje tento týždeň 🙂

tinuskaha
2. sep 2016

tak dievcata moje dobojovane 🙂 prave som odovzdala moju prvu svadobnu tortu ma este daleko do tych vasich,ostre hrany moc nema 😒 a prvykrat som robila stencils 🙂 a este foto 🙂

alex999
3. sep 2016

Krstinová torta 5 kg pre dvojčata 😉

pppeeetttaaa
3. sep 2016

ahojte, ja momentalne nepeciem lebo som po operacii, ale pred zakrokom som este stihla narobit nejake ozdoby 🙂 tortu upiekla a naaranzovala kamaratka 🙂

jakelina
3. sep 2016

@pppeeetttaaa krásná a uzdrav se brzy 😉

mirinecka
3. sep 2016

@alex999 ďakujem airbrush používam aj ja len som si nikdy nevšimla že by som mala torty také lesklé 🙂

alex999
3. sep 2016

@mirinecka asi závisí na hmote 🙂aj farbe

kukulka1
3. sep 2016

@pppeeetttaaa skoré uzdravenie prajem!!! 🙂

dush
4. sep 2016

Skusali ste uz KAMKA hmotu niekto?Aka je ?Pouzivam smartflex a skusam,ze skusim velke vedro Kamky 🙂

nika266
4. sep 2016

@dush poslala som ti sms na FB

alicka850
4. sep 2016

Dievcata prosim o radu. Peciem uz nejaky ten rocik, ale vyhybam sa kvetom ako cert krizu. Par pokusov skoncilo v kosi, listky nechcu vytvrdnut, vypadavaju drotiky. Robila som zo Smartflex flower. Dnes som pozerala jedno video a vsimla som si, ze ta teta picha drotik do lupienka len kusok, asi 1 cm aj menej mozno. Ja som to tam rvala skoro po koniec ☺Moze to byt chyba, ci ako sa to tam ma davat hlboko? Dakujem za radu

majuska55
5. sep 2016

Ahojte žienky.....dááááávno som tu nebola a vidím stále úžasné výtvory sem pridávate 🙂...radosť sa kochať 🙂.....Prosíííííím Vás ženičky najmä tie, ktoré máte airbrush alebo si ho idete kúpiť - nechcete kúúúúúúúúúpiť farby do airbrushu - celu sadu (TEKUTÁ FARBA KROMA DO AIRBRUSHU SADA 12KS), ale už používané......Nakoľko som prestala piecť, keďže sa to popri práci a deťoch už nedá stíhať a tie farby už tak nevyužijem. Z každej mám tak polovicu. CENU si navrhnite. Len ide o to, že záruku majú do 01/2017. Ale tie, ktoré pečiete vo veľkom by ste ich určite využili. Lebo mne bude ľúto ich vyhodiť. Ozvite sa, ak máte niekto záujem. Ďakujeeeeeeem 🙂

stebota
6. sep 2016

@pppeeetttaaa torta je super a uzdrav sa 😉

ladygina
6. sep 2016

dievčence vy ste veľké šikulky, s obdivom som pozerala na každú jednu tortu ktorú ste upiekli. Klobúk dole pred vami, veľmi dobre vám to ide a len tak ďalej🙂

balaskovae
6. sep 2016

Moja mamina robila kamaratkinej dcere takuto torticku, sice jednoducha ale mne osobne sa velmi pacila🙂

dush
7. sep 2016

torticky za 2 tyzdne

enisska
7. sep 2016

@mia1111 dobry den,chcem sa spytat ci by ste spravili postavicku masa a medved ako je na obrazku.a ci by sa to dalo poslat postou.dakujem denisa

grankosko
8. sep 2016

Ahojte, dostala som odporučenie od jednej baby tu na modrom koníku že tu sa dozviem viacej informácii. Chcela by som sa Vás spýtať že z kade si väčšinou objednávať silikónové vykrajovatka?

nika266
8. sep 2016

Tento týždeň iba jedna 🙂

25lenka25
9. sep 2016

Ahojte. Potrebovala by som nejaku sikovnu zienku z BA ktora robi chutovo najlepsie torty na svete aby mi upiekla takuto nejaku torticku s patom a matom na 1.9. Najde sa tu taka?

kukulka1
9. sep 2016

@25lenka25 to je asi omyl,na 1.9. už ťažko...

alex999
9. sep 2016

Zlatá svadobná darovacia 3,5 kg 😉

25lenka25
9. sep 2016

@kukulka1 1.10.