Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
15. sep 2009

ja ceru ked mam, tak dam, ale uz som robila aj bez cery.
😵

cessy
15. sep 2009

heni 😕 silikonovu formu?? alebo vykrajovacku neaku???

henikav1
15. sep 2009

😀 😀 😀
cessy, uz ma nemotaj
😀 😀 😀

takuto formicku som dostala, pozri tu http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/orchidej-z...

cessy
15. sep 2009

fiha, paradna..... a to ti kto daroval, ked pises ze si dostala 😕

ja som tiez pozerala silikonove formy, je to peknucke 🙂

henikav1
15. sep 2009

manzel mi to objednal a dal poslat, lebo sa mi to pacilo 😉
tak som mala dnes prekvapko

bianca
15. sep 2009

hojte

heni hej ten zlty makky

sofi07
15. sep 2009

teeeda, heni, super! uz sa tesime na tvoju orchideu 😉

henikav1
15. sep 2009

no to uz asi skusim len cez vikend, mam v praci dost narocny tyzden, vecer som rada, ked skontrolujem malemu ulohy, spravim veceru, odpracem a som mrtva

cessy
15. sep 2009

aj ja som pozerala tieto formy, ale su dost drahe 😒

henikav1
15. sep 2009

cessy, ani nie, oni totiz vobec neuctuju postovne a prislo mi to za necely tyzden, myslim ze tato formicka bola okolo 8 eur

cessy
15. sep 2009

tie co som ja pozerala, tak tam bola za 8 eur najlacnejsia a asi pri jednej by som nezostala. ale peciem velmi malo, tak vydrzim aj bez toho. ale paci sa mi to 😵

henikav1
15. sep 2009

cessy, ani ja nejdem objednavat z tychto formiciek viac, najprv skusim jednu, ako sa s nou bude robit, radsej chcem skusit viac druhov, este mam vyhliadnute nejake patchwork formicky

Ved ani ja nepeciem vela, tato futbalka bola moja prva torta 😵 Vacsinou peciem len kolaciky a manzel tiez rad vypeka,ale on zas skor kysnute robieva

cessy
15. sep 2009

mne sa tam velmi paci to spiace babo, vyzera ako skutocne 🙂

aku budes robit dalsiu torticku??uz mas predstavu?? 😕 😅

henikav1
15. sep 2009

mozno nejaku puncovu okruhlu s kvietkami, este neviem, ale len cez vikend, cez tyzden nestiham

ktore spiace babo? to som ani nevidela, posli link

cessy
15. sep 2009

namam link, to mi taka pani poslala katalog na mail, stranku este nema.

na torty od mamy som take videla, idem ho pohladat 😉

henikav1
15. sep 2009

cessy a myslis, ze aj mne by poslala nejaky katalog??

cessy
15. sep 2009

hod mi mail do IP a ja ti to poslem. ta pani je z ciech. 🙂

cessy
15. sep 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=ozdoby-foto-postup...

toto som myslela, to babo je neskotocne.......ja by som ho veru z torty nezjedla 😢 , ved je jak zive 😨

cessy
15. sep 2009

idem spinkat, zajtra ti to poslem, ok 😕 😵

henikav1
16. sep 2009

prepac cessy,vcera som uz zaspala 😵 😵
poslem ti moj mail na IP, potom mi prosim ta posli ten katalog, dakujem

ja som tiez nasla nejake babatka na: http://cukrarskepotreby.cz/cze/produkty.html/si...
To babatko je fakt neskutocne nadherne, ako zive

cessy
16. sep 2009

ahojte, kde ste vsetky??? 😕 😅

henikav1
16. sep 2009

ahojte babulky, ja vas dnes vobec nestiham citat ani pisat, mame tu blazinec a zajtra bude horsi, lebo je sumit 😖
teraz letim na obed, len som mrkla co nove
dakujem cessy, pozriem vecer ten katalog

henikav1
16. sep 2009

no mala som teraz po obede chvilku klud v kancelarii, tak som popozerala ten katalog, fakt je fantasticky, uz rozmyslam, co poobjednavam 😵
Na zaciatok skusim len jednu formu, aby som vedela, ako sa mi s nou bude robit

henikav1
16. sep 2009

bianca, vraj foto nepodarku, nahodou su nadherneeeeeeee
dobry napad, aj ja si dam na facebook ten moj nepodarok 😵 😵 😵 aspon raz tam niecim prispejem

bianca
16. sep 2009

heni ona bola fakt hrozna...placala som na nu vsetko mozne i ked rodinu som ohromila.

inak ja uz tu ani foto nepridavam.Nechce sa mi zmensovat fotky.Akurat vymesacne pre kamosky ktr. nemaju facebook

henikav1
16. sep 2009

to poznam, ked sa snazis a nedari sa a robis vsetko preto, aby to bolo fajn, ale mozem ti zarucit, ze vysledok je krasny

sofi07
16. sep 2009

bianca, ved je krasna, nik okrem teba ani netusi tu torturu okolo 🙂 , ale ako si to vsetko dokazala zamaskovat... aj to je cukrarske umenie, no nie? 🙂.inak, co to mas za zelenu?paci sa mi taka.

sofi07
16. sep 2009

cessy, poslala som ti do IP moj mail,tiez si prosim ten katalog, nech mam zas po com tuzit 😎 . dakujem

bianca
16. sep 2009

sofi ja som mala neake tekute farby ale tie sa nedali dobre zapracovat tak som to potom dofarbila klsikou zelenou praskovou od Kovandu a super.Bola som prekvapkana a ani som nebola moc zelena