Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lenka.pav
16. sep 2009

kocky, aj ja si prosim katalooooog, bitte!!! 😅

henikav1
16. sep 2009

no prave som ho chcela preposlat sofi a nepresiel mi mail, hlasi mi chybu

sofi07
16. sep 2009

heni, ani to nemohlo prejst, ked som prehodila meno s priezviskom 😀 😀 😀 , este raz prosiiiim. dakujem

henikav1
16. sep 2009

no sofi, ty si mi nejaka srandistka 😀 😀 😀
uz som ti to poslala, napis ci prislo

sofi07
16. sep 2009

no dievcata, drzte mi palce, ideme v sobotu kamosom na svadbu, tak im chcem doniest torticku pre potesenie, teda dufam, ze bude pre potesenie a ze sa za nu nebudem hanbit. idem potahovat z K2 (prvykrat), tak dufam, ze budu stat pri mne vsetci svatí. a aj vy 😀 . idem na korpus, zajtra plnka a v piatok potah a ozdobit. ufffffffffff

henikav1
16. sep 2009

sofi, zas sa mi jeden mail vratil s chybou
co ten druhy presiel? alebo sa mi tiez vrati?

henikav1
16. sep 2009

lenka posli mail do ip

sofi07
16. sep 2009

maaaam, dakujem, to babtko je dokonaleeeeee

henikav1
16. sep 2009

aj katalog presiel? lebo jeden mail sa mi zas vratil
poslala som ti dva maily

alex21
16. sep 2009

heni ty vraj nemas cas ved tu kazdy druhy prispevok od teba 😀 A mas super muza ked ti objedna formucku. 😵
bianka torta pekna. Keby si tu nepisala o tom, ze sa nepodarila tak ani neviem.
heni aj ja si prosim katalog. Idem ti napisat mail. Dik 😉

nelinka79
16. sep 2009

ahojte mohla by som vas poprosit o recept ako spravim hmotu na potiahnutie torty zo suseneho mlieka? nejak nemam cas to hladat tak ci by ste mi neporadili. a ako ju zafarbim? chcela vy som spravit malej torticku biely povrch a farebne kvietky. dakujeeeem moc...

henikav1
16. sep 2009

ja viem alex, to je ta zavislost na nete 😀 😀 😀
poslala som ti mail, prisiel?

nelinka tu su nejake recepty http://www.tortyodmamy.sk/?q=marcipan-fondant-a...

lenka.pav
16. sep 2009
henikav1
16. sep 2009

krasne lenka, jedna krajsia ako druha, popozerala som vsetky 😉

lenka.pav
16. sep 2009

dakujem 😉 , snazila som sa, aj ked niekedy by som si ich vedela predstavit omnoho omnoho krajsie 😅

alex21
16. sep 2009

heni dik. Prislo. 🙂
lenka ty mas tiez pekne torticky. 😵

sse
16. sep 2009

lenka super krásne sú naozaj všetky.

inak lenka tá tvoja punčová torta má u nás veľký úspech už som ju robila asi 4x už by som aj inú urobila ale každý chce len punčovú 😀

lenka.pav
16. sep 2009

sse, dik, aj u nas je puncova maximalne ziadana, coskoro mi uz aj ta prestane chutit 😀 😀 😀
dik za pochvaly! 😉

henikav1
16. sep 2009

sse, aj ja si prosim recept na puncovu, prosiiiiiiiiiiim
puncove su moje naj zakusky a prave taku by som chcela robit cez vikend

lenka.pav
16. sep 2009

heni, IP

alex21
16. sep 2009

leni aj ja by som chcela recept na puncovu. Brat ma strasne rad puncaky tak mu mozno niekedy upeciem puncovu tortu. A inak je aj zaujimavo robena. To tiez neviem ako sa robi. 😨

lenka.pav
16. sep 2009

alex, IP, incl.aj s postupom 😀

sofi07
16. sep 2009

heni, ten druhy nepresiel, asi velmi velky subor, skus, prosim ta, to iste, len gmail.com. vdaka
lenka, nadherna jemnucka torticka. inak, ta puncova je naozaj uzasna, moj otec tiez inu nechce 🙂. a lenka dala super postup, podrobny

alex21
16. sep 2009

dík 😀 aj za inc. postup 😀

alex21
16. sep 2009

kocky idem buvat
dobru 😉

henikav1
16. sep 2009

baby, ja sa strasne hanbim, ale ja som nepochopila, ako sa to ma nakrajat, stocit do slimaka a skladat ☹

sse
16. sep 2009

nakrájaš na pásy a ukladáš striedavo do kolečka, ja začínam od krajov do stredu je mi to tak šikovnejšie a potom do stredu napchám kúsky čo pozostávajú 🙂

henikav1
16. sep 2009

dakujem sse

cessy
17. sep 2009

ahojte, vidim ze moj katalog sa tu ujal

cessy
17. sep 2009

lenka pav posli mi link na tie kvetinky,teda vykrajovace z tejto torty, ktore su no a z kade si objednavala, moooc sa mi pacia a chcem ich. hlavne tie malicke zlte a modre kvietky.
dakujem

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30325440&...