Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
18. mar 2011
@mizulienka děkuju, kdybys viděla jak jsem to dělala. Dnes mi volali ze školy, že má syn teplotu, tak ten mi tu leží jak lazar a druhému rostou zuby a pořád mi visí na noze a chce se chovat. Samé radosti a do toho dort 😃 :-p 😃
dm1
18. mar 2011
@ikula2 dakujem 😉 . Ja som to robila od oka radielkom ale nie na marcipan ale v galanterke kupeny naznacovac strihu sa to vola
benjik
18. mar 2011
@yamahafazer fíha já padám na zadek,nádherná!!!!!!!!!!!!!
zuzana124
18. mar 2011
@jakelina no vidíš a tak si bála, nádherný je 🙂
fukylove
18. mar 2011
@jakelina sikulka si 🙂 a este v takych bojovych podmienkach 🙂
jakelina
18. mar 2011
Holky děkuju, potěší to, ikdyž jsou na něm chyby, ale na poprvé to jde. 😉
lukika
18. mar 2011
@henikav diky pozerala som tam ale asi som slepá majú tam hociaké ale tie tvoje tam nejako nevidím a to predávajú iba po tých 100 ks otáznik
bzucinka2
18. mar 2011
@sofi07 ja robievam tento a je super 🙂
500g mascarpone (ja davam 250), 250 silnej kavy, 4PL pras.cukru, 8PL Amaretta, 10PL vajecneho konaku, 250 ml slahacky.
uvaris si kavu a nechas vychladnut, po vychladnuti pridat Amaretto, mascarpone vymiesat s cukrom, postupne pridat vajecny konak a zlahka vmiesat vyslahanu slahacku( bez cukru a stuzovaca, ale pokial na to das korpus, tak by som tam asi stuzovac radsej dala). Do misy ukladas piskoty tie polievas kavou s Amarettom, alebo namacat piskoty, potriet kraňemom, zase piskoty a krem... vrch posypat kakaom . 🙂
vladka1
18. mar 2011
@jakelina móóóc pěkná
henikav
18. mar 2011
@lukika pozri na www.korunaplus.sk v kolonke papierove a plastove tacky zacinaju na druhej strane a predavaju sa na kusy 20cm stoji 46 centov a potom sa cena zvysuje podla velkosti. nie je tam fotka tej tacky, ale nakresleny obrazok
fukylove
18. mar 2011
jakelina
18. mar 2011
@fukylove ta je sladká 😉
@vladka1 děkuju
ikula2
18. mar 2011
@fukylove krasna aj farby sa mi pacia 😉
@jakelina si sikulka 😉
jakelina
18. mar 2011
@ikula2 děkuju.
Holky budete péct nějaké velikonoční perníky??? Já bych chtěla, už bych asi měla začít, ať to stihnu ozdobit a odleží se.
yamahafazer
18. mar 2011
@fukylove ta je zlatucka aj ta minny je super
@jakelina super poduska len lahnut 🙂
jakelina
18. mar 2011
@yamahafazer po dnešním náročném dnu bych si i lehla a bylo by mi celkem jedno na co. Ale musím ještě něco dodělat v počítači, tak tu sedím. 😞 😞
alicc
18. mar 2011
@fukylove krasna je 🙂 normalne rozmyslam ze urobim podobnu adria nke na 1 narodeniny ,len neviem ako by som zvladla vymodelovat minnie :-|
reruna
18. mar 2011
@jakelina no parádní polštářek, jak jsi dělala ty třásničky?
Večer mě smůla kupodivu opustila a dařilo se mi celkem dobře, s kleštičkama se dělá parádně, až mě překvapilo, jak je to jednoduché, práškové perleťové barvičky jsem dávala jen štětečkem nasucho, ale je toho teda obrovská spotřeba... s krajkou se dělá dobře, ale ty vykrajovače kopretiny jsou teda piplačka...moc dobře se to nedělá
Potah jsem měla MMf, ale na ozdoby jsem zkoušela RDI a super, celkem mi chutná, krásné se barví, dobře se s tím dělá, je měkčí, než mmf, tak nevím, jak se bude chovat v létě, ale te´d dobré.
Ty muffiny jsou perníkové, ale nešlo to moc dobře vyfotit, ta bílá se odráží od blesku...
@fukylove to je nádherná minnie 🙂
reruna
18. mar 2011
ada9557
18. mar 2011
@jakelina krásny vankúšik...
ada9557
18. mar 2011
@reruna náááádherná tortička
jakelina
18. mar 2011
@reruna ty třásničky jsem dělala lisem na česnek a pak jsem nahoru posadila motýlka, ať schová ten škaredý konec.
Dort vypadá naprosto úžasně a muffiny taky.

@ada9557 děkuju 😉
montinka
18. mar 2011
@fukylove nadherna
montinka
18. mar 2011
@reruna aj tato je super
sofi07
18. mar 2011
@anibas si ma odhalila 🙂
sofi07
18. mar 2011
@bzucinka2 dakujem, skusala si ju uz davat pod potah?
reruna
18. mar 2011
fukylove
18. mar 2011
@reruna 🙂 krasna praca 🙂 a snad mozno pomoze moja "vychytavka" pri foteni... ked fotim svetle torticky, resp. sa moc odraza blesk, tak fotim z vacsej dialky a zozoomujem si fotak 😉 tak sa daju odfotit pekne aj biele vecicky 😉
reruna
18. mar 2011
@fukylove díky, zítra to zkusím při denním světle, ještě než se to sní, snad to stihnu 🙂
anibas
18. mar 2011
@reruna nááááááááááááááááááááááááááádherná x-) x-) x-)
@fukylove kráááááááááááááááááásna x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli