Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sofi07
21. sep 2009

a co tak prsia 😉

alami
22. sep 2009

sofi - podľa tohto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=709

cessy - zadok v tangáčoch 😅

alami
22. sep 2009

cessy - alebo takéto čosi http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych

cessy
22. sep 2009

ahojte, dakujem za tipy....uvidim, veru ani sama neviem 😖 co to nakoniec bude

henikav1
22. sep 2009

cessy, zalezi aj na tom, kolko ma rokov a comu sa venuje, aky ma charakter. Nema nejaky konicek, alebo nerobi nejaky sport? Co ma rad? A ma rad vobec sladke? Ak nie, dobry napad je urobit aj slanu tortu, ak nie je na sladke.
Neviem, nie kazdy ma rad ako tortu prsia, alebo pohlavny ud 😖 hlavne ak je hanblivy, no neviem, zalezi to ozaj od povahy

cessy
22. sep 2009

heni presne tak, zdielam tvoj nazor....

uz som sa rozhodla spravim mu pohar piva...rad si obcas zajde na pivo....hadam ho potesi, teda ovsem ak sa mi podari 😅

henikav1
22. sep 2009

cessy, neboj podari, ved si velmi sikovna, len zacni radsej skor, aby si nemala stres
To hovorim z vlastnej skusenosti, casto robim veci na poslednu chvilu a zbytocne stresujem

cessy
22. sep 2009

no presne aj ja tak....
len kolko skor???ked to asi budem robit na sobotu???upiect uz vo stvrtok????? 😕 nebude to skoro??

cessy
22. sep 2009

heni dakujem, ale asi tak sikovna, ako aj ty....ved este len zaciname s pecenim, takze sa len ucime 😵

evitkamalicka
22. sep 2009

ahoj kocky, prave som dokoncila macka z white icingu na torticku pre moje zlaticko k prvym narodeninam, tak davam foto

cessy
22. sep 2009

ahoj evitka, macko je super

z WI???a kde si ho kupila??od pana stana??ako sa ti s tym robilo, farbilo??????

evitkamalicka
22. sep 2009

cessy ano od p. Stana, ja robim len s WI a K2 a som maximalne spokojna, farbim gelovymi farbami

cessy
22. sep 2009

aj ja sa od neho chystam objednat....len neako sa neviem odhodlat 😕

a torticku kedy budes robit???

evitkamalicka
22. sep 2009

cessy torticku o tyzden cca, len som chcela vediet ci toho macka zvladnem a kedze sa celkom vydaril tak aspon pekne vytvrdne dovtedy

cessy
22. sep 2009

je krasny ten macko.podaril sa ti

dufam ze potom aj torticku pridas 😉

evitkamalicka
22. sep 2009

urcite pridam, budem robit dvojposchodovu a potahovat budem pravym mandlovym marcipanom

cessy
22. sep 2009

fiiiha, tak ta bude fainova, marcipan budes robit???
😕 😕 😕

evitkamalicka
22. sep 2009

nie, objednala som z peceniehrou

lenka.pav
22. sep 2009

cessy, ked ja robim tortu na sobotu, tak korpus peciem niekedy v stredu vecer alebo vo stvrtok a v piatok plnim a potahujem a v pohode to vydrzi aj do utorka - stredy dalsieho tyzdna 😉
evit, macko nema chybu...sikulka si 😉

marfic
22. sep 2009

juchú, prvýkrát sa mi poťah netrhal 😀

ešte ozdobiť a mám to 😝

cessy
22. sep 2009

leni tak skoro????

maftic tak sup sem fotku, sme zvedave 😅 😅 😅

cessy
22. sep 2009

alionuska, kde si?? 😕 😕 😕

bianca
22. sep 2009

ahojte

eviku krasnucky macko

ja som dnes konecne kupila cierne uhlie na lienku a uz sa tesim na pripravu.Nakoniec asi korpusy piect nebudem lebo pri malej sa to proste neda a nemam ju kam dat ani na 5 minut takze budu kupovane ale nevadi...

bianca
22. sep 2009

a este zdeni pozerala som tvoj album na facebooku a ta krabicka na vino je supeeer.Normalne som rada ze som pozrela a ak mozem skopirujem.Ja som nevedela co brachovi k sviatku a tak bude mat sladke i oblibene vinecko

marfic nemam cas citat dozadu.Ako sa ti podarilo ze sa ti potah netrhal?Beriem kazdu radu

cessy
22. sep 2009

ahoj bianca, vidis to ma ani nenapadlo kupit korpus...niekedy ani ja cas nemam, tak peciem ked maly zaspinka.
ale potom peciem do jedenastej a unavena som jak kon.
dakujem za tip 😅

bianca
22. sep 2009

cessy ja som aj tu prvu mala z dvoch kupovanch naplnenych a polozeno na seba.Vyborne sa pracovalo

sofi07
22. sep 2009

alami, vdaka, musim to vyskusatm vyzera to super
evitka, krasny macko, krasny!aj ja sa chystam na WI.
ja tiez peciem len po nociach, parkrat uz aj do 3 rano 😎
cessy, ja tiez, ked robim tortu napr, na sobotu, tak korpus peciem v stredu, plnim vo stvrtok a piatok potahovanie a ozdobovanie. vraj aj ten korpus by mal trochu odstat, lepsie sa kraja.

cessy
22. sep 2009

ja ked som piekla na sobotu, tak som korpus robila vo stvrtok a uz som mala obavy aby to bolo este cerstve.
tak vyskusam, ked aj vy to tak robite 😅

cessy
22. sep 2009

sofi na tej poslednej tokticke si ako robila to okolo, neviem ako to nazvat, to zelene???? 😕