Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
13. máj 2011

@zuziq najprv som urobila ten základ....tú platňu a dalas tuhnuť a ked to bolo ztuhnuté,znovu na to nastriekala ...čo chceš,vlnky,špirálky....a zasa šup do chladničky....potom to takto vyzerá.....dá sa aj s bielou na vrch nastriekať,aj to je krásne

lamps
13. máj 2011

@daria77 prečo len snívať? Treba to vyskúšať a možno v sebe objavíš skrytý talent

lamps
13. máj 2011

@dajna11 no tak to sa určite nemáš za čo hanbiť, šikovnice to tu sú, ale ty si jedna z nich 🙂

dajna11
13. máj 2011

@lamps no za dva týždne mám obiť synovcovi že chcel by báger...amen tma!!!

lamps
13. máj 2011

@dajna11 ... no tak to je riadna výzva, ja by som si určite na také niečo netrúfla, som len úplná začiatočníčka

alicc
13. máj 2011

@anibas dakujem velmi pekne, tie torty su tam uzasne 🙂

dm1
13. máj 2011

@pristela u nas maju aj tie platka cokolady tiez to mam doma. Skusim zajtra skocit do kaufiku uvidime ci tam este nieco bude. ak hej kupim ti 😉 . Kolko chces?

pristela
13. máj 2011

@dm1 si poklaaaaad !!! a kolko vlastne stoja tie americke?

dm1
13. máj 2011

@pristela no zbehnem tam zajtra uvidime ci este budu v tyzdni mali plnu krabicu. Stoja 1,19 ale je to az
300 g balenie

pristela
13. máj 2011

@dm1 jo tak to je super cena ak budu tak prosim ta 10ks, ak nebude tolko tak kolko bude 😀 jaj sa tesiiiiim

mizulienka
14. máj 2011

dievcence aku silikonovu formu na babo pouzivate, bielu, ci modru? ktora je lepsia? 😉

dajna11
14. máj 2011

@lamps ved aj ja....moje torty to su len tvorba pre moje deti...možno som ich urobila 4 ☹

dadka212
14. máj 2011

ahojte 🙂
tu je moja tortička, je to akože zemegula s raketou...."pevninu" som robila s pamäti, takže si to nevšímajte 😅

dadka212
14. máj 2011

ešte raz nejaké sú divné tie fotky

dadka212
14. máj 2011

niekto tu nedávno chcel miešanie farieb...toto som teraz našla
http://www.pevnost.eu/index.php?option=com_cont...

lamps
14. máj 2011

@dajna11 no tak to sme na tom podobne, ja som upiekla zatiaľ 6 tortičiek, je super, že existujú také stránky ako táto, človek sa tu veľa naučí :O)

dajna11
14. máj 2011

@lamps no hej,často sem nakúkam a kochám sa krásnymi tortičkami 😉

hejdita
14. máj 2011

ahojte kočky šikovné potrebujem radu prosim vás ako sa robí punčová torta???? a mate nejaky typ ako tie pláty na seba poukladat???? nejake typy ako o vylepsit a tak? ? dakujem velmi mi to pomoze....... 😵

dadka212
14. máj 2011

@hejdita http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/o...
toto mám uložené, ale ešte som to nerobila 😀

dm1
14. máj 2011

@mizulienka modru - babo je krajsie ma ritku tak hore

dm1
14. máj 2011

@pristela cukriky mas kupene posli mi do IP adresu 😵

lussy23
14. máj 2011

@dajna11- krásna tortička,
@lawli - krásna
@vinka - krásne torty

lussy23
14. máj 2011

@dadka212 - pekná torta 🙂

dajna11
14. máj 2011

@lussy23 dakujem moc.....poteší každá chvála kedže som amatér ako hrom🙂

eliska22
14. máj 2011

krásne všetky tortičky čo ste popridávali 😵 😵
ja pridávam svoju dnes dokončenú 🙂 len nemám vykrajovačky na abecedu, tak to meno písal mm 😀

pristela
14. máj 2011

@dm1 si uuuuužasnaaa, moooc dakujem !

@eliska22 mm je hodne sikovny 😀 náádherna torticka, take pekne farby pre očko 😉

Inak skoda, že sa tie vase torticky nedaju okostovat ☹

dupinka
14. máj 2011

baby, nechcete niektora postavicku Mickeyho mousa na zelenom travnatom podklade? Kupila som to v cukrarskych potrebach a pouzite to bolo len raz.
je to vraj jedle, ale je to tvrde, tak som to odlozila, no viac to nemam kde pouzit....

mizulienka
14. máj 2011

@dm1 dakujem Danka 🙂
dievcence, ktore to uz mate v oku, odhadnete mi prosim, kolko by mohla vazit takato torta? krem by mal byt nejaky bud tvarohovy alebo jogurtovy, nieco take lahsie...chcem zakaznicke povedat aspon orientacnu cenu, lebo poschodovu som este nikdy nepiekla, dakujem 🙂

andriss23
14. máj 2011

@mizulienka si myslím 4,5 - 5 kg.

mizulienka
14. máj 2011

@andriss23 dakujem 🙂 som si myslela, ze tak nejak, len som si nebola ista.