Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
26. máj 2011

@jajuuus podarilo sa...len sa mi to z plechu zle vyberalo...ale možno lebo to bolo ešte dosť teplé, potrebovala som plech na druhý plát, tak som to vyberala také....

jajuuus
26. máj 2011

@dadka212 som rada, že sa podarilo 😉

erika107
26. máj 2011

Po dlhej dobe opat prispejem s mojimi vytvormi...TA velkonocna je moja prva vyskakovana torticka 🙂 a to auticko je dnesny vytvor a tiez som ho robila prvykrat 🙂

lussy23
26. máj 2011

@erika107 . krásne torty

reruna
26. máj 2011

@erika107 krásná je ta "vyskakovaná" a ty muffinky jsou nádherné!

dadka212
26. máj 2011

ahojte tak toto som dnes vytvorila...bolo to ozdobené asi za hodinku a pol takže to je aj patrične vidno 😝

bzucinka2
26. máj 2011

@erika107 krasne vytvory, si sikulka 🙂
@dadka212 paradne, krasne si to urobila 🙂

jajuuus
26. máj 2011

no tak tu sú tie moje slávne kaly 😀 pani sa páčila (dúfam, že neklamala 😀 ), cestu hádam zajtra prežije...

jakelina
26. máj 2011

@jajuuus jééééééééé ta je hezká 🙂

lenocka23
26. máj 2011

@jajuuus krasne su... co si pouzila, ze sa ti ta torta tak leskne..? 🙂

ikula2
26. máj 2011

juj ste toho popisali ja som sa po dlhej dobe dostala konecne aj sem na forum tak dnes som dokoncila tortu pre moju super kamosku na zajtrajsiu oslavu

lusil2005
26. máj 2011

@jajuuus no teda, su naaadherne! chladnicka im vobec neublizila!!! aj ja som zvedava ako to robis ze sa ti hmota tak krasne leskne!!!!!!! a co mas na ten relief na kalach? ta torta je fakt super! 😵

mizulienka
27. máj 2011

ahojte dievcence, krasne torty ste popridavali 🙂
chcem sa spytat, aku okruhlu formu najcastejsie pouzivate, aky priemer?
a kolko potom ta torta vazi po naplneni? dakujem

jajuuus
27. máj 2011

ďakujem dievčatá za lajky 😵
@lenocka23 @lusil2005 ja väčšinou natriem celú tortu obyč olejom - takú tenučkú vrstvu 😉 no... reliéf... 😀 to som si raz v Kauflande kúpila 2 plastové podložky na krájanie (po lipotvsky "lopárik" 😀 ) a tie podložky sú takéto hrbkaté, tak som hmotu vyvaľkala na nich a bolo 😀 ak nezabudnem, odfotím vám tú podložku, keď prídem domov 😉 lacné boli, len 1€ 😀

dm1
27. máj 2011

@jajuuus ze aka vynalizeva dievcina 😎 . Torta super aj kaly krasne!

moudivlacek
27. máj 2011

holky moc se omlouvam,ze vam sem vpadam,trosku z jineho soudku....nedelala jste nektera cheesecake,chtela bych zkusit,mam plno receptu,ale neoverenych a chci na jistotu 😉 v nekterych se dort pece,v jinych se jen necha ztuhnout v lednici,neporadite. Diky moc a hezky den,jinak marcipanove dortiky fakt exkluzivni 🙂

jajuuus
27. máj 2011

@dm1 ďakujem! ale nervy som mala riadne pri tom 😀 najhoršie bolo zamaskovať tie drôtiky... nápad ako ich skryť som dostala až po dokončení... čo už bolo neskoro... 😀

dm1
27. máj 2011

@jajuuus a ty si davala kaly na drotiky? 😨 Ja nie ja som ich tam iba tak polozila veru

jajuuus
27. máj 2011

@dm1 dala som ich na drôtik, lebo som najprv nevedela, čo vlastne budem s nimi robiť 😀 a potom som ich skrátila, ostalo asi len po 5cm trčať a to som zapichla do torty, lebo ju idú viezť autom cca 2 hodky, tak nech im to ako-tak vydrží... lebo prilepiť mi to moc nešlo... 😅

lamps
27. máj 2011

ahojte pozerám si tu tie vaše krásne výtvory - tortičky sú neskutočne pekné, škoda ich zjesť. Všetky ste veľké šikuľky 🙂 😉 🙂 . Môj najstarší synáčik má túto nedeľu PSP, tak som piekla tortu aj ja. Dokončila som ju o jednej v noci. Ako vždy v mojom prípade, nie je úplne taká, ako som ju mala v predstave v mojej hlave, ale synovi sa veľmi páči, tak som spokojná 🙂 . Tu je, hoci pri tých Vašich, nooooo neviem, neviem ...

dajna11
27. máj 2011

@lamps krásna......plná kvetov z hora.

mizulienka
27. máj 2011

baby poradite mi prosim
chcem sa spytat, aku okruhlu formu najcastejsie pouzivate, aky priemer?
a kolko potom ta torta vazi po naplneni? dakujem

lusil2005
27. máj 2011

@jajuuus haha toto je najlepsie taketo domace "zlepsovaky" 😀 a nerozteka sa potom z toho oleja MMF?

@lamps tak ta je wow!!! fakt krasna 😵

lusil2005
27. máj 2011

@jajuuus az teraz som si vsimla - aj ty mas taky super podnos pod tou tortou!!! to das tu tortu prec aj s tym podnosom? kde to zhanate? tie podnosy vyzeraju super

mmaky
27. máj 2011

ahoj, potřebovala bych poradit, nejsem žádná cukrářka ani pekařka, ale potřebuju poradit jak vyválet marcipán aby se mi nepřilepil buď na váleček nebo na kuchyňskou desku, a taky jak to pak přenést na ten dort. Dort už upečený mám jen včera první pokus o potáhnutí marcipánem nevyšel. podotýkám že marcipán jsem si koupila, pokud bych jej měla dělat tak bych skončila s dortem dřív než bych začala 🙂
jak říkám včera poroběhnul první pokus a nějak jsem to neustála a nakonec jsem ho sežrala (ten marcipán, dort je pořád v kuse), stejně ho bylo málo 😅 , dneska dopo dokoupím opět marcipán a zkusím druhý pokus.

jakelina
27. máj 2011

@mmaky vyválej na solamylu nebo na moučovém cukru a přenést můžeš na silikonové podložce na které to budeš válet. Vem to i s tou podložkou a překlop na dort. Jestli nemáš, tak třeba na folii potravinářské vyválej a pak to i sní překlop na dort a folii sundej. Snad jsi pochopila jak to myslím

Jo a ten solamyl nebo cukr opraš.

jajuuus
27. máj 2011

@mizulienka veru teraz ti nepoviem z hlavy, koľko má priemer, ale buď 26 alebo 28 cm... ja mám tú klasickú, v ktorej si môžeš vymeniť dno za to bábovkové 😉 včera som ju napríklad robila s tými kalami a vážila už ozdobená 2,550 kg 😉 takže naplnený korpus má min. 2 kg... ja som včera plnila šľačkovo-jogurtovou plnkou, tá je asi z tých ľahších...

jajuuus
27. máj 2011

@lusil2005 hej, treba si pomôcť domácimi zlepšovákmi, keď už tie cukrárenské pomôcky sú také drahé 😅 to len sem-tam si niečo kúpim... 😀
nie, ešte sa mi neroztieklo z toho MMF, práveže som jednu raz nenatrela a prišlo mi to MMF trošinku tvrdšie, či suchšie, ako keď ju natriem olejom... sa mi zdá, že sa mi aj lepšie krája torta, keď je natretá olejom a odstáta...
áno, aj s "podnosom" ju dám preč... je to obyč kartón obalený... najprv som obaľovala len alobalom, ale teraz som 1x obalila baliacim papierom a ešte na to potravinárskou fóliou a som s tým viac spokojná, ako len s alobalom, vypadá to krajšie 😀

jajuuus
27. máj 2011

@jakelina to je už aký fígeľ? 😀 to by ma nenapadlo... 😀 ale mne zas dosť toho cukru+solamylu ostáva na MMF zospodu, takže by to u mňa nebolo moc dobré, preklopiť to na tortu... možno len tak zosunúť z podložky... keď je biela MMF, tak to nevadí, horšie pri farebnej... 😅 ja ale váľam rovno na kuchynskej linke a prenášam, tak, že celé predlaktie vopchám pod MMF, chlap mi podloží rýchlo tortu a ja to rýchlo na ňu šupnem 😀

jakelina
27. máj 2011

@jajuuus já právě mám tu podložku a nepodsypávám ničím, nelepí se a buď přenesu jako ty nebo na válečku namotané a nebo právě překlopím přímo z podložky. Máš pravdu u bílého je to jedno, ale na barevném může být vidět bílý prášek.