Masáže pre tehotné. Poznáte niekoho kto ich robí?

magduskam
24. máj 2007

Ahojte!

Vie mi nikto dat kontakt na masáže pre tehotné? ĎAKUJEM!!

zuzannas
24. máj 2007

Ahojky, ja chodim na vyborne masaze do dubravky na Bazovskeho 4, Aktiva n.o. sa to vola, som velmi spokojna,,,ale nie som si ista do ktoreho mesiaca je vhodne chodit na masaze, radsej sa tam informuj, pekny den... 🙂

marismejko
24. máj 2007

🙂 no holky, o tom viem svoje, so masérka ( skúsenosti zhruba 7 rockov) vazne a ked chcete poradim nejake grify, mam tiez problemy s chrbticou .))

dai
25. máj 2007

ahoj magduskam,
ja chodim na masaz do mesta - salon femine - aj dnes idem 😉 je to vyslovene masaz pre tehotne... som spokojna - ceny su v pohode

barborka17
27. jún 2007

ja viem super!!pracuju tam fyzioterapeutky a su velmi zlate a sikovne a maju tam aj cvicenia pre tehotne🙂) studiomiracle
papa

barborka17
27. jún 2007

ak budete chciet napiste mi na internu postu 🙂

lubkaaa
18. júl 2007

viete čo mi povedal doktor na dovolenke? že všetky masáže sú v tehotenstve kontraindikované.. a nepustil ma na žiadnu.. ani na reflexnú masaž chodidiel.. vraj môže vyvolať potrat.. škoda že som sa nemala s kým poradiť.. ☹

barborka17
27. júl 2007

hej kontraindikovane su silove a dlhe masaze.ja mam skusenost s tehotkami,ktore pridu na 20minutovu masaz sije a hornej casti chrbta a velmi si to pochvaluju.
kontraindikovane su masaze krizovej oblasti a masaz brucha.ta relexna je taka diskutabilna,ale rozumiem mu,ak to clovek neviem,moze zle spravit aj obycajnu klasicku masaz.
viem o com hovorim,som v 28tyzdni a uz sa budievam so stuhnutou sijou a chrbtom a po takej masazi sa citim ovela lepsie🙂

tinicka
27. júl 2007

ahojte, aj ja mám problémy s krčnou chrbticou, každý deň mám stuhnutú šiju až po hlavu, asi mám zaseknutý nejaký nerv, a tiež mi dobre robí masáž krčnej chrbtice. A lekár mi tiež povedal že masáže sú kontraindikované, ale niekedy sa to nedá vydržať. Ja som tieto problémy mala už aj pred tehotenstvom a fyziatrička mi povedala že by som mala oddychovať na bruchu s vystretou chrbticou. Len sa bojím, že ubližujem bábätku keď chvíľu ležím na bruchu. Ešte sa to dá.

zuzannas
31. júl 2007

Ahojky, ja chodim do jedneho rehabilitacneho strediska v dubravke 1-2x za mesiac na 20-minutovu masaz, je to squelee, perfekte sa pri tom uvolnim a odvtedy nemam absolutne problem ani s krcnou ani so ziadnou chrbticou! Masaz sa robi v sede, takze to nemoze ublizit, len ze by z tolkych endorfinov, ktore pri tom dostavam babetko odpadlo... 😀

martinka1981
9. aug 2010

trošku to tu oživim,neviete mi poradiť masaže pre tehulky v BA,niekde kde sa da aj zaparkovať 😀

jan_ka_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viva13
23. jan 2015

Ahoj niekde v Nitre robia tehotenské masáže?dakujem