Máte chlebník? Poraďte, aký je dobrý

lindulak
8. aug 2008

Kto mate chlebnik, poradte, aky je dobry 😉 V Tescu maju plastove, drevene a kovove, tak sa neviem rozhodnut. Chcela by som mat chlebik v chlebniku len tak bez sacku, pripadne zakryty utierkou a neviem, ktory material udrzi tu spravnu klimu, aby bol co najdlhsie cerstvy. Diky za tipy 😀

telinka
8. aug 2008

ja mam dreveny ale bez sacku je to nanic...akurat ze dobre vyzera 😒

zuzana2580
8. aug 2008

Mozem poradit TUPPERWARE ak to poznas,mame od nich v kuchyni skoro vsetko.....ale ten chlebnik.....tak mam tam chlieb 4-5 dni bez sacku a je fakt makky a dobry,bol sice drahy 😠 😠 ale nelutujem 🙂 🙂

martina.d.
8. aug 2008

My máme drevený, ale tiež je to len o vzhľade. Inak neodporúčam. Ale je rozdiel aj v tom, či je v dome alebo v byte. Známy majú v dome a chlebík im vydrží 2-3 dni ako čerstvý aj bez sáčku. V byte je vzduch suchý, možno aj za to veľa nestojí. 😒

telinka
8. aug 2008

tak o tom nic neviem 😒 byvam v drevodome kde je dokonca lepsia vlhkost ako v murovanom a sacik musim pouzit 😖

martina.d.
8. aug 2008

No, ktovie v čom to bude. Ja si myslím,že tie chlebníky ešte tú vlhkosť z chleba vysávajú. Keď dostaviame, určite si už nekúpim drevený. Aj ja mám s výrobkami od tupperwaru dobré skúsenosti, možno vyskúšam od nich. 😉

mirik
8. aug 2008

Ja som tiez za TUPPERWARE , zatial ho nemam, ale chystam sa. Poznam vela ludi, ktori ho chvalia a vobec veci od nich. Mam dreveny, ale viac sluzi ako dekoracia nez vec na uchovavanie chleba 😒

lindulak
autor
8. aug 2008

Diky baby - pozerala som ich stranku - tupperware a nenasla som tam chlebnik ☹ Su tam len vselijake ine misky a pod. Kde to dostat? Idem zajtra do B.Bystrice, tak by som sa po tom pozrela - dajte tip. 😉

mirka2710
8. aug 2008

A kde sa da ten chlebnik kupit?

zuzana2580
8. aug 2008

No TUPPERWARE nedostanete kupit normalne v obchode,musite nakontaktovat dealerky......mozu vam urobit aj prezentaciu doma......ale v tom ja neporadim,nezijem na SK ☹ ☹ ja som nakupovala od jednej z NZ a to mate vy daleko,ale urcite sa da zohnat aj vo vasom meste.....alebo mozem IP kontakt na tu moju a posle na dobierku 😵 😵

mima1
12. apr 2012

sice stara tema ale predsa kto ma chlebnik od tupperware? je dobry? alebo kde skladujete chlieb?

anezi
2. sep 2012

@zuzana2580 ja mám jeden tupperware chlebník junior momentálne na predaj ak by ste mali záujem 🙂

anezi
8. sep 2012

Ak niekto máte záujem o kúpu, mám na predaj TUPPERWARE JUNIOR chlebník len za 20€ ... pôvodná cena bola takmer dvojnásobne vyššia

indiankamajka
18. nov 2012

@anezi viete poslat aj foto? preco je junior? je mensi?

silvinkastarunka
24. apr 2014

cez mimibazar, kúpite výrobky tupperware o polovicu lacnejšie ako cez dealerky 🙂 🙂 🙂

olinka33
14. sep 2015

@anezi pekny den, este je aktualny ten chlebnik? je cisto novy? dakujem

alesa666
6. nov 2015

Dobrý deň, mám na predaj veľký chlebník Tuperrware biely s čiernou mriežkou, používali sme ho len veľmi krátku dobu, je v bezchybnom stave. Rozmery : šírka 35cm, výška 17cm, hrúbka 24 cm. V prípade záujmu mi napíšte do správy, môžem poslať aj foto. Cena 25 €.

olinka33
6. nov 2015

pekny den. poprosim foto, a cena by nemohla byt 20 eur? dakujem

alesa666
7. nov 2015

olinka33 napísala som Vám správu

margareta1212
1. dec 2019

Odporúčam textilný chlebník ProfiBag: https://www.profibag.net/sk/kategoria/chlebnik/