Máte doma Raka? Sú to tvdohlavci?

sorpresa
2. nov 2007

Rozmýšľali ste už nad tým, aké bude Vaše dieťa keď vyrastie? Súvisí vôbec znamenie, v ktorom sa dieťa narodilo na jeho povahu? Ja mám doma 4 mesačného ráčika,ešte je priskoro hovoriť, aký je alebo bude, ale len čo sa nám narodil, tak mi mnohí hovorili (čo rakov osobne poznajú alebo sami raci sú), že to sú duchlošovia a tvrdohlavci. Čo je na tom pravdy?

sorpresa
autor
2. nov 2007

ale to sa viaceré deti neradi obliekajú... Dúfam, že môjmu to vydrží 🙂

alli666
2. nov 2007

Ahoj sorpresa..
ja mam tiez muza raka a aj dcerku racicu.. 😉 a som tiez blizenec.. 😀
muz je taka naladovka,ale srandista,semtam uzavrety,semtam az velmisi otvara usta,ale je spolahlivy,rodinne zalozeny,samostatny,odvaznya tiez je tvrdohlavy.. 😠 ale milujem ho takeho aky je..
a dcerka uvidime aka bude,zatial je klopklop velmi dobra.

inak ako nezavisi vsetko len od znamenia,ale aj od toho ascendentu ako tu uz bolo spominane,potom aj od postavenia planet,cinske znamenie,atd..tiez som sa znameniami kedysi zaoberala..ale vela zavisi aj od vychovy samozrejme. 😔

mravcica
2. nov 2007

drzim ti palce, ja som tym nechcela povedat, ze len raci su taki, ja len ze ten moj si to obliekanie fakt uziva 😀

ramzesa
2. nov 2007

sorpresa ja mam racicu, ale na znamenia neverim. Mozno rocne obdobie v ktorom sa deticky narodili moze mat nejaky vplyv,ale hviezdy to urcite nebudu. Moja je tvrdohlava a riadne. Taka malinka a vie si aj nozkou dupnut 😀 . Moj maly anjelik 😵 .

skrecok
2. nov 2007

Ahoj, ja som racica. Podla viacerych ludi som skromna, starostliva, laskava... Negativum je u mna prilisna citlivost, lahko sa urazam co kvoli tomu aj vybuchnem od zlosti 🤐 ... Mam kamaratku, ktora sa narodila v presny den ako ja ale o rok skor a mame uplne inu povahu a zaluby. Takze podla mna to zalezi ako svoje dieta vychovas. Drzim ti palce.

schnek
2. nov 2007

tak já jsem rak a dost na mě ty charakteristiky sedí. Tvrdou hlavu mam, jak šutr 😀 Ondra je blíženec a někdy mi připadá, že jsou dva a prostřídávaj se 🙂

sorpresa
autor
2. nov 2007

Baby, určite každá z nás má v niečom pravdu. Verím na výchovu, ascendent, znamenie, aj hviezdy. Niečo na tom bude 😉

erika26
2. nov 2007

Ahoj, ja som tiež račica a sedí na mňa väčšina charakterisktiky rakov : priateľská, starostliva, rodinne založená, citlivá, niekedy vzťahovačná a občas výbušná. Ale mám kolegyňu narodenú presne v ten istý deň len je o rok mladšia a je úúúúplne iná ako ja. Takže odkedy ju poznám verím horoskopom iba na 50%, veľký vplyv má podľa mňa prostredie a výchova tak ako hovorili ostatné baby.

sorpresa
autor
2. nov 2007

Ja horoskopom ako takým, kde Ti v každom časopise píšu, čo prežiješ, aký bude týždeň a pod.neverím. Aj preto som načala túto tému, že na niektorých ľudí v mojom okolí (a je jedno akého znamenia sú) jednoducho tie charakteristiky pasujú .

jejke
2. nov 2007

Ahoj Sorpresa
Ja tiez nejako na predpovede z horoskopu typu "dnes nevychadzajte z domu , stane sa Vam cosi zle" 😕 neverim
😀
ale skus toto

http://lunarium.co.uk/sign.php

je to v anglictine
a mne to pomohlo pochopit povahu mojho syna/inac vodnar/
a v lunarnom sa ukazal ako rak
a to su dost nesamostatne a "maminkine"deti
Moj"lunarny rak" sa hrat sam dokaze ale dava sa krmit a to ma uz
skoro 4 roky, maloco urobi sam, je uplakany a to vodnari nie su(vraj 😀 )
a ja by som ho do vsetkeho tlacila,
kym som si ten horoskop neprecitala
a netvrdim ze som tomu uplne uverila
ale snazim sa ho pochopit
ze asi potrebuje niekoho aby to bolo prenho jednoduchsie a pohodlnejsie
ze sa nemusi sam najest ale mamka Ty ma krmi
Ty ma obuj, ja Ta lubim tak aj Ty mna lub a bud ku mne taaaaaaaaaka
prosto"rozmaznavaj ma, lubim to"

Ved o dva roky mi mozno bude luto ze uz ho nemusim dokrmovat 😢
potom sa mozno zacne v nom prejavovat rebelia vodnara(inac lubim vodnarov, hoci o nich pisu aki su cudni a individualisti, su to ti najlepsi priatelia akych moze clovek mat a ja to mozem potvrdit,mam naj priatelov v tomto znameni)
ale toto lunarne znamenie na toho mojho sedi ovela viac ako to slnecne
(to co vsetci pozname podla datumu narodenia)
Ja osobne by som sa rakov tymto nechcela dotknut
lebo dost dlho tieto blbiny citam a RACI su velmi citlivi aj ked posobia
ako silne a vyrovnane osobnosti, vo vnutri su "makkyse"

Mladsi syn je lunarny barancek a TU TIEZ sedi vec, ten sa krmit nerad dava
najradsej by aj polievku jedol saaaaaaaaaaaaaaaaam(rukami 😝 )
Barani su samostatne a silne deti 😉 Aj ked si potrebuju do niecoho "udriet"
😲 niekedy je toho temperamentu unho az az 😵
Takze drzim prsteky aby si to svoje dietatko
pochopila(niekedy je to asi naozaj viac o vychove ako o znameni aby z nich vyrastli fajn osobnosti 😉 )

kalo
3. nov 2007

Naše malá je taky ráček (i když jsem chtěla "vydržet", aby byla lev...nevyšlo). Je to pro mě docela neznámé znamení protože nikoho v raku neznám. Jsme s mužem ale dost "větroplaši" (střelci)...hodně jsme cestovali. Ráčci jsou prý rodinné typy. Tak jsem zvědavá, jak to malá ponese, až budeme cestovat s ní...ty změny prostředí. Doufám, že s námi nebude moc trpět 😀

bibula
3. nov 2007

😀 a co toto.... bibula.forumup.sk ,uz ste skusali? 😀

s.arik
3. nov 2007

můj manžel je rak....rodinný typ, strašně závislý na materiálním zázemí 🙄
ale zase dost se snaží 🙂

sorpresa
autor
3. nov 2007

Na materiálnom zázemí? To mi k rakom, ktorých poznám nejde dokopy. ALe asi každý rak je tak trochu iný...

anatanka
3. nov 2007

Ja mam doma taky malou racici, ale ze by byli racci tvrdohlavi a vztekly slysim poprve. Spis se rika, ze jsou hodne citlivi, melancholicky, uzavreni, zavysli na mamince... Tyhle vlastnosti jsem pro svoji holcicku zrovna moc nechtela, protoze si myslim, ze dost stezuji zivot.

sorpresa
autor
3. nov 2007

Ja som rada, že bude citlivý (samozrejme nie precitlivený), veď v dnešnej dobe to je doslova zázrak. A čo sa týka závislosti na maminke, tak to teda môj manžel nie je. Dokonca býva u svokry dobrovoľne, ale nie nadlho, ideme stavať. Ale svoju maminku má veľmi rád,nedal by ju za nič.

petruci6
3. nov 2007

ahojte aj ja som racik, do 3 rokov som ani raz nezaplakala,prespala som celu noc,vraj som bola idealne dieta,az po tych 3 rokoch sa vsetko otocilo 😅 trucovita za vsetko,ale vela zalezi aj od vychovy,inak sme rodinne zalozene znamenie,kt ma rado teplo domova 😉

marianka79
20. aug 2009

raci súúúú´vééééééélmi urážlivý!!! 😉

jalao
21. aug 2009

dievcata, ma niekto dceru septembrovu pannu? Lebo to je teda pre mna necitatelna povaha...Nikoho takeho nepoznam 😒

frisbee
21. aug 2009

jalao,a čo mňa? 😀 😀 😀

jalao
21. aug 2009

no toto!!! 😀 😀 😀 😀 moja dcera je 18/9 a ty?

frisbee
21. aug 2009

4.9. 😀

nicolkarin
21. aug 2009

ja mam doma dvoch racikov a mozem prehlasit ze su uplne rozdielne. ta starsia je taky maly certik, neposedna, uvrestana, ale plna energia a stale tuziaca spoznavat nove veci, ale neustale potrebuje pozorovatelov okolo seba a ta mladsia je velmi kludna, rozvazna, usmievava a vie sa zabavit aj sama, nepotrebuje neustale niekoho pri sebe.

jalao
21. aug 2009

fris, tak ty uz chlad aj sampaaano! 😉

frisbee
21. aug 2009

ja to zapijem v bella Italia 😀 😀 😀 😀

jalao
21. aug 2009

idealne, nie? 😀 😀 😀

frisbee
21. aug 2009

sí,perfetto 😀 😀 😀 😀

a aby sme neboli mimo tému,mm je rak,citlivý,starostlivý a urážlivý 😀 😀 😀 😀

sasiki
21. aug 2009

ja som rak a mám sa rada 😀 😀 😀 a syn je tiež 😀

dadulaa
21. aug 2009

jalao, ja som 17.9. 😀 😀

jalao
21. aug 2009

dadka, lebo moja dcerka 18/9 je hrozny flegmatik, nic s nou nehne, je taka nezavisla....niekedy jak bez energie...vsade pisu, ake su panny pracovite a precizne...preboha...cakam, kedy pride ta zmena!! ☹ ☹
😀 😀 Keby si videla jej sufliky, alebo jej "zasobnik" pod vankusom... 😒 ..najdem tam vsetko - od pera, zapisnika, baterku, sponky, hracky, no neskutocny skladnik je to!!