Máte doma Raka? Sú to tvdohlavci?

sorpresa
2. nov 2007

Rozmýšľali ste už nad tým, aké bude Vaše dieťa keď vyrastie? Súvisí vôbec znamenie, v ktorom sa dieťa narodilo na jeho povahu? Ja mám doma 4 mesačného ráčika,ešte je priskoro hovoriť, aký je alebo bude, ale len čo sa nám narodil, tak mi mnohí hovorili (čo rakov osobne poznajú alebo sami raci sú), že to sú duchlošovia a tvrdohlavci. Čo je na tom pravdy?

frisbee
21. aug 2009

miláčik..ja som detailistka,analytická a ironická a chladno uvažujúca,nezávislá,bez energie,bordel v šuplíkoch.... 😀 😀 😀

jalao
21. aug 2009

tak sme doma 😀 😀 😀 Takze, to uz zostava takato nafurt??????? Stale mi ale nejde do hlavy ta kombinacia v jednej osobe - detailistka kontra bordelarka! 😠 😠

dadulaa
21. aug 2009

ja som tiež detailistka, ale práveže poriadok mám rada, žiadna bordelárka 😀 a bez energie som stále... 😀

frisbee
21. aug 2009

no ja mám poriadok,ale keď niečo vytiahnem zo skrine,tak sa mi to všetko pokazí 😀 😀 😀 to je moja slabina 😀

jalao
21. aug 2009

moja panna doma ma take sufle, ze ich nevie ani zavriet (myslim aj skolske) a zatvara ich posediacky tak, ze zatlaci do nich nohami 😖 😖 😖 To aj syn ich ma krajsie a upratanejsie. Ale ona vsetko v nich POTREBUJE!!!

frisbee
21. aug 2009

jalao...ale my to naozaj potrebujeme 😀 😀 😀

leena24
21. okt 2010

Horoskop pro vaše dítě od populární astroložky Dagmar Kludské! 😉
http://dikulka.pise.cz/54461-fragment-horoskop-...

avanti
5. jan 2011

Mame doma 3-rocneho Strelca a charakteristika tohto znamenia mu padne ako uliata 😀 az ma to niekedy udivuje, ako velmi to nanho pasuje.
Mladsi je Panna, no zatial je asi maly na to, aby sa dali rozpoznat nejake povahove crty. 😉

katecameron
6. jan 2011

ja mam doma račika je to neskutocne citlivy chlapec vravím si ze to nieje az dobrééé zavislak na mamicke totalny dost samotar uzavrety do seba ale inak strasny pedant co zacne robit to kym nedokonci neodide je aj tvrdohlavec ale prosím vas kto nieje dost vela znamení je tvrdohlavych a co barance to su tvrdohlavce sice ja mam doma aj baranciatko ale mal byt byk len to stihol o 2dni skor a zatial 4roky na krku vobec nieje tvrdohlavy ale segra ma baranicu a to je brutal metal tvrdohlava ako fras aj kamoska ma 4.4narodene dieta a to je tiez trvrdohlave nehorazne

katecameron
6. jan 2011

a este ako male babtko bol neskutocne dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý take babo mi kazdy zavidel on iba spal a jedol do 6mesiaca som ho ani raz nepocula zaplakat proste nadhera dcera je strelec a to bola katastrofa uvrieskana chudatko kamoska mala tiez strelca a hovorili sme si ze ake su strelcata zle aj jej decko furt vrieskalo a tak nase konstatovanie strelec je streleny uz od narodenia 😀

liz_lemon
6. aug 2012

moj maly je tiez rak, a som rada, lebo s rakmi dobre vychadzam a partner je ryba a ti si s nimi rozumeju velmi dobre, takze myslim, ze to bude fajn 🙂
uz teraz je to velmi dobre babatko, spokojne
len pozor, rak musi vyrastat v harmonickom prostredi, inak sa z neho stane hypochonder, co sa stale na nieco stazuje