Máte doma štvornohého miláčika?

barabra1
15. jún 2008

Mate doma aj nejakych stvornohych milacikov? 🙂 .

ajka27
15. jún 2008

nie nemáme nič, malý je alergik, ale to by tomu až tak neprekážalo, keby sme mali viac času a nechcem domov nejakého psíka ktorý by bol z môjho pohľadu týraný, lebo by ho nemal kto cez deň venčiť

danielitka26
15. jún 2008

ja mám dvoch havíkov jedného značkového a jednu pouličku 😀 😀 😀

nevesta
15. jún 2008

My mame 2 macicky a psika 🙂

susy
15. jún 2008

my máme 2 havkáčov,dievčatá. Naháčku a Yorkshirku.

sirinka
15. jún 2008

my mame kocura - kastrata a obidvaja s manzelom sme alergici. moja doktorka najprv bola zhrozena, ale potom povedala, ze najnovsie vyskumy vedu k tomu, ze ak clovek uz v prenatalnom veku prichadza do styku s urcitymi alergenmi, dokaze si vytvorit slusnu imunitu, aj ked ma predispozicie byt alergikom... 😎 a nasa klara zatial v pohode...akurat ten kocur obcas pride o par chlpov... 😝

sue
15. jún 2008

2 fenky a jedna mačka 😅 čistokrvný pudlík a pouličný pes a pouličná mačka 🙂

majussa21
15. jún 2008

My mame tiez vnutri francuzkeho buldocka 😉

ankaa
15. jún 2008

Ja mám doma zlatého retrievera Dinka a kríženku Džinku. Sú to úžasní psíci, ako moje deti. Nedala by som ich za nič na svete 🙂 No a ešte dočasne jednu milú fenku Lilinku, ktorej hľadám nový domov.

alami
16. jún 2008

ja mám pouličnú - ale krásnu tigrovanú mačku a jej malé mačiatko....rozkošné...krásne...milunké....

rusovcanka
16. jún 2008

2psíci,kocúr,mačka,3morské prasiatka,rybičky,sliepky,králiky...u nás sa to zvieratami hemží a je veselo 😀

pacna
16. jún 2008

nemeckych ovčiakov fenku Sany a psa Tara. Dvoch malinkych kocurikov a sliepky 😀

lienocka235
16. jún 2008

1 krasneho psika, a 2 macicky idem im urobit album 😎

lienocka235
16. jún 2008

takze mam novy album psika pridam zajtra nemam tu jeho foto...
zatial su tam nase macicky.. Moescha a Marissa..

nevesta
16. jún 2008

Lienocka, ale tvoj album je preoti pravidlam 😉

lienocka235
16. jún 2008

skoda.. nevadi urobim si ho na babetku.. 😎

danielitka26
16. jún 2008

no ja som nepripísala že mám kočku sáru argentínsku dogu a pouličku vinca to je pes je stráááášne strapatý ale krásny darovala som mu žvot mal rok ked ho chceli zastreliť pretože ho nemali kam dať na dva týždne kým jeho rodina prerábala byt a ja som si ho vzala...teraz má dva a je perfektný strážca

titkovamiriam
16. jún 2008

mame dvoch pitbulov-pegina a aidu 😀

otrivinkajanka
16. jún 2008

ja mam 2 yorksirov, kanarsku dogu, kanarika ,rybky a macky na dvore

moni1412
16. jún 2008

my mame tiez perzana, krasneho kocurika.... s malym su kamosi 😉 chodi ho onuchavat, casto ho pozoruje..... ale neublizil by mu. 🙂

lienocka235
16. jún 2008

my mame dve britske modre macicky.. sestricky.. a mala ich natahuje ako babiky..su uplne kludne

bubonic
16. jún 2008

no tak ja mám 3,5 ročného westa, 15-mesačného syna a 4mesačného amerického kokršpaniela. 😀 a stíham venčiť všetko naraz, takže si nemyslím, že by im bolo až tak zle. 😝

gangulienka
16. jún 2008

my mame chrta Tennessiho, stafbulku Bubble, krizenu pitbulku Xsaru, macku Matildu a kocura Salema 😉

mamartinka
16. jún 2008

my ideme teraz kupovat labradorika pomozete mi z menom a mame este taku zmes poulicnu dzesiku.neviem ale co s nou ci nebudu skakat po sebe ked mame aj fenku.

barabra1
autor
16. jún 2008

Moj havko sa vola Džonko. 🙂

maso
16. jún 2008

my mame vodnu korytnacku Lindu 😀

ankaa
16. jún 2008

mamartinka
Je dôležité dať pozor hlavne v čase hárania. Ja mám doma tiež malú križenku a veľkého retrievera (golden) a je to skvelé! Psíci sa majú tiež strašne radi a vychádzajú spolu výborne.