Máte mániu presťahovávať nábytok?

mirka414
15. jún 2008

ja ked poviem tuto vetu,manzelik ma hned panicky strach,lebo to znamena zmenu nabytku minimalne v 2izbch 😀 😀 mate tiez tuto maniu premiestnovat nabytok??

danielitka26
15. jún 2008

veru ,mám aspoň raz do roka určite ...aj keď malá zmena ale potrebujem ju a preto tiež prevlakujem nábytok ..a sama !!!

aponchie
15. jún 2008

jj presne..ja bych stehovala porad neco uz ted mam vybrane nove barvy v byte pac se budou delat okna a to znamena ,ze se musi vymalovat a udelat radiatory zaroven no a co tak se zbavit te stare steny a koupit nove stolky a tak no ja jsem silena 😀

mirka414
autor
15. jún 2008

to si dobra ja to mam minimalne raz za meiac 😀 😀 a tiez sama a ked pride manzelik tak nepozna vlastny dom...ale dotaraz sa mu vsetko pozdavalo...povedal,kym mam kde spat je mi to jedno 😀 😀

aponchie
15. jún 2008

jj nejlepsi zmena je pokud manzel neni doma pac to je milion duvodu proc to nemenit a pravda je jen ta,ze je lenivej takze vim ,ze pokud si to udelam sama no problemo stejne nemuze nic najit i kdyz to tam je uz roky viz kde mam pyzamo..rikam v kuchyni ve spajzu ..atd 😀

bibula
15. jún 2008

vyborna tema,vyborny nazov 😀
oblubena veta pre mna,ako neoblubena u milacika 😀

lenoc
15. jún 2008

Ked som mala mozno tak medzi 12 - 17 rokov, s brachom sme niekedy stahovali nabytky v nasej izbe aj 5x do roka.... ak nie viac. Nasi len cumeli potom, ked dosli domov z roboty... Kedze teraz byvam u svokry a obyvame s manzelom jednu izbu, mozem maximalne tak premiestnovat kvetiny a ine prkotiny, ale ked pojdeme do vlastneho, urcite sa na premiestnovani nabytku aspon raz za cas vysantim. 😀 Ale myslim, ze drahy nebude zdielat moje nadsenie.

gedren
15. jún 2008

Me taky desne bavi preskupovat nabytek, nastesti manzelovi to nevadi a jeste ho s radosti preskupi, kam ukazu, ze super, ze bude zase nejaka zmena 🙂

kitty68
15. jún 2008

gedren nevymenime?????????????? 😀

kitty68
15. jún 2008

😀 ja bych menila furt, ale jak se zacne vyptavat, ta jeho metoda 5xproc, tak me to prejde 😀

bibula
15. jún 2008

lenoc-praktizujem cely zivot-najprv u rodicov,teraz aj u seba doma.naposledy minuly tyzden 😀

lucinkaaa
15. jún 2008

jej to je temicka 😀 no tak u nas sa zmeny deju na dennom poriadku. ja som si vzdy myslela ze nemam rada stereotyp a zmena to je moje, ale ked som spoznala svojho muza, pochopila som ze som len slaby cajovy odvar. my straaasne radi premiestnujeme nabytok a menime veci. niekedy sa sice musim smiat samej sebe lebo tie jeho zmeny nestiham predychavat ale zas stereotyp to je prosim vas co akoze? 😀 u nas ked nieco hladate, tak to radsej nehladajte na mieste, kde to byvalo predtym, pripadne to nie je v stave v akom to bolo predtym. 🙂

danuska24
15. jún 2008

u nas ma tuto maniu svagrina, tak 4-5 x za rok 😒

liviky
16. jún 2008

taky ráda přestavuju,asi tak měs.před porodem šílná přestavba pokoje a teď měsíc po porodu byla zas,takže já si nedám pokoj 😀 a samozřejmě jsem měla k ruce toho nejpovolanějšího pomocníka a to vrchní přestavovatelku mou mamku 😀 asi to mám po ní 😀 😀

klongova
16. jún 2008

My s manželom sme rovnaký, keď sa rozhodneme, že ideme prestavovať byt nemám s tým problém ani ja ani manžel. Všetko robíme spolu. Malý pobehuje okolo nás a rodina nevie kam má isť. To bolo aj v sobotu. Ninulý týždeň sme prehadzovali nábytok - obyvačku do spálne a naopak. Prišli naši a išli rovno do terajšej spálne. a ja hovorím kde idete do spálne hádam do obyvačky nie ? Až som sa cítila dobre. 😎 No prehadzovanie nábytku nemalo dáky úspech no my sme spokojní. Veď tam budeme bývať my nik iný. 😀.

klongova
16. jún 2008

Najhororšie na prehadzovaní nábytku je to vykladanie a potom zas vkladanie, ale má to aj výhody aspoň mám poriadené skryne. Tak malo to zmysel 😠 aspoň dúfam klongi

miresta
16. jún 2008

Ja rtobím tiež stále niejaké malé zmeny v byte, keď telefonujem s manželom počas dňa, keď je v práci a poviem mu že niečo premiestňujem, tak sa ma len opýta " a načo" , no ja to potrebujem, a keď dôjde domov, stále povie, že je to fajn.
Horšie je to, že nemáme ešte svoje bývanie, a tak bývame v prenájme a už sme sa dvakrát sťahovali, a to neznášam, lebo všetko zabaliť a potom vybaliť. No a čaká ma to o mesiac, ale to už do svojho, kupujeme domček. Hurááááááááááááááááááááááááááááá!! 🙂

mywiel
16. jún 2008

Mirka to ma asi vela zien, moja mama to ma a ja to mam pravidelne asi tak 2-3x do roka. 😀 Manzel chudak uz rezignoval, lebo on sa musi vzdy prisposobit novemu ale nakoniec vzdy uzna ze je to lepsie a zvykne si aj ked on tieto zmeny nemusi. 😀

nensy
16. jún 2008

tak tohle když řeknu doma miláčku já mám nápad tak ten muj radši někam zdrhne.a jenom slyším to zase bude náká hovadina předem ti říkám že ne

roxxxana
16. jún 2008

Tuhle úchylku sem nikdy nějak nepochopila...mám dojem, že když si člověk zařizuje byt, tak přece ten nábytek rozestaví (nebo měl by) co nejfunkčněji hned napoprvé...ale zřejmě se mýlím...

mirka414
autor
16. jún 2008

roxxxana zmena je zivot a partnera chcem na cely zivot a tak sa ventilujem aspon na jeho nabytku 😀 😀

ena
16. jún 2008

aj u nas sa casto prestavuje nabytok 🙂

jaduska
16. jún 2008

Aj ja mám takúto mániu, už keď je niečo na jednom mieste 2 mesiace, tak som z toho nervózna. Manžel je našťastie ochotný a veeeeeeeeeeľmi trpezlivý

jeana
16. jún 2008

juuuj aka tema 😀
super, len zial u nas sa tato veta vyslovuje len s navrhmi.. podme do mesta na kavicku..
lebo u nas vela toho neprenastavujeme, nakolko vsade su vstavane skrine, alebo inak na mieru robene casti nabytku aby to presne vsade sedelo 😉
takze zmeny sa tykaju len doplnkov atd.. najnovsie to boli tapety a momentalne detska izbicka 😀

ivka19
16. jún 2008

u nas ak zaznie,milacik,mam dobry napad......nie teraz,potom sa len zaskeri a povie,co zase chces malovat a burat,a po dohode sa dame do prace 🙂 spolu nam to ide lahsie 😉

lenkabu
16. jún 2008

Já nesnášim stěhování nábytku 😅 😀 A veškerý přestavby a úpravy taky 😀

eraserhead
16. jún 2008

lenkabu: nechtěla by jsi tím nakazit moji ženu? 😀

sestri
16. jún 2008

my máme taký nábytok,že si všetko robím sama...vždy je to prekvapenie...ale vekom som sa skludnila.

sisulik
16. jún 2008

jeeej..super tema...ja tu maniu mam...skoro kazdy mesiac...obcas vydrzim aj tri mesiace nic nepremiestnit...hehe..a uz som si vsimla ze aj aishinka bude v tom po mne..lebo uz teraz mi obcas povie ze..mamka, daj mi postielku tak ci onak..hehe

bubba
16. jún 2008

janemam ktory nabytok stahovat....kedze to mame tak ze nemame ziadny 😀 😀 teda aspon v obyvke a v spalni budu zachvilu nove vstavane skrine...takze aj to bude na fest....ludia ja nemam co stahovat!a ani zaclony nemam zeby som si kupila nove... 😀 teda jednu mam ale ta je pekna a tu si nedam 😀