Máte niekto skúsenosti s hypnózou?

marorlinko
27. nov 2008

ja ano, vlastn eja som ju robila na mojej kamaratke, poznatky som mala malo,ale podarilo sa mi to, ona mi rozpravala pribeh z jej min zivota, potom sa triasla, plakala, a bolelo ju telo, ke dna konci vypadl az okna, bolela ju chrbtica, videla svoju dusu, najhorsie bolo ju zobudit, chcela som ju nechat este v tom,ze co mi povie,ale bala som sa, ked sa zobudila, nic si nepamatala, len ju vsetko bolelo, ono je to dlhy pribeh co mi vravela,ked som jej pytala co vidi,al len v skratke pisem. ono to skusila mne povedala som jej ako to ma robit, bola som v polospanku, prezivala som bolest plac a videla svoju minulost,ale je zvlastne,ze vsetko,co som videl atam, videla ludi, po rokoch sa citim takmer ako ta osoba a aj tvare ktore som predtym nevidela som spoznala.
ked sme sli domov od kamosky eset jednej, sli sm epesi na mhd, neviem preco,ale jeden chlapec s anas bal a usiel. ked sme vystupili,tak pocas cesty na hlav vlak,stanicu sme videli 3mensie nehody autobusu a aut, vsade kde sme sa objavili kde chodia auta. niekto mi raz povedal, ze nieco za nieco, preto to uz nerobim,
skusal niekto z vas doma robit hypnozu? ak ano ake mate skusenosti.

jaia
30. nov 2008

Ani z ludi, ktori sa dobrovolne rozhodli a naozaj tomu veria byt zhypnotizovani, nie su vsetci uspesni.

kili
30. nov 2008

ja som tiež počula, že nie každý je zhypnotizovateľný

marorlinko
autor
30. nov 2008

ale ja som ju nerobila zo srandy,to by som si nedovolila,jednoducho som chcela ja aj ona,citala som vted ze sa da vidiet svoj min zivot,skusili sme to,viac by som to nerobila,bol to zvlastny pocit po prebudeni. ja by som k ziadnemu odbornikovi nesla. jednoducho sme chceli vediet ci je to mozne zhypnotizovat a vidiet veci a citit ,odpovedat aj ked sme v spanku, ja som jej nic nenahovarala,len som ju uviedla do spanku pytala sa jej co vidi, co robi,tam a pod. nekazala som je ze urob to, bud tym a pod. to nie. skusila som ,viem aketo je, nikdy b som nemienila tym niekomu ublizit ani ho vyuzit nanieco, ,vobec o to neslo.
je pravda,ze nie kazdy sa da zhypnotizovat,lebo sme tam boli 3 kamosky ta prva sa nedala vobec a tak suhlasila a chcela ta druha.

slavik
30. nov 2008

marolinko, moja mama robila túto hypnozu sestre. Dostala ju tak asi do 3-4 minulých životov. Sestra je veľmi citlivý človek a veľmi ľahko sa dostala do hladiny alfa. Na mne to mama tiež chcela skúsiť, ale ja sa neviem uvoľniť a aj sa bojím.

bibula
30. nov 2008

presne to robi strach,ze nejde zhypnotizovat-clovek sa tazko uvolni,ked ho ma 😅

marorlinko
autor
30. nov 2008

presne tak, ja si myslim,ze ak sa do niecoho pustame treba tomu aj verit a byt presvedceny ze to chceme, inac to nwma vyznam,tiez si myslim,ze lahsie sa zhypnotizuju ludia ktori su citlivejsi,lebo ja som aj kamoska bola a podarilo sa u druhej nie, ona je silnejsi typ.

etuska
30. nov 2008

osobne si myslim,ze niektore veci "medzi nebom a zemou" netreba zbytocne pokusat 😔 Nikdy neviete co sa moze v podvedomi toho cloveka spustit. Je to ako zahravat sa s ohnom.Ale kazdy ma pravo na vlastny nazor. Ani cloveku ktoremu by som velmi doverovala by som nedovolila nahliadnut do mojho vnutra 😔

vroni
1. dec 2008

Kazdy okrem idiotov (myslim skutocnu diagnozu a nie mile oslovenie) je zhypnotizovatelny. Len ludia so silnejsou volou musia sami chciet, inak to nejde. Ja som este neskusala, ale velmi by som chcela, lenze len s niekym, kto vie, co robi. A ze takeho nepoznam, asi mam smolu.....

marorlinko
autor
1. dec 2008

netreba pokusat vec medzi nebom a zemou? ale zivot je zahadou sam o sebe, nikho som nenutila podotykam,sama sa rozhodla lakalo ju to tak ako aj mna,nic nelutuje a to je podstatne, navyse jej to pomohlo najst samu seba vyriesit otazku preco sa snou zivot tak zahraval. teraz je stastna. ak chcem niecomu verit,musim to vidiet alebo zazit.

emjee
1. dec 2008

marolniko myslim, ze nejde o to, ci si niekoho nutila alebo to dotycna chcela dobrovolne - ano vyslo vam to, co ste povodne planovali, zistit nieco o svojom minulom zivote - ale co by sa stalo, ako by si sa citila, keby to nevyslo? napriek tomu, ze to bolo robene s dobrym umyslom? myslim, ze s takymito vecami sa neradno zahravat aj ked to robis s najlepsim umyslom

bibianna
1. dec 2008

etuška, suhlasím s zebou

lucinkaaa
1. dec 2008

my sme skusali hypnozu este ako deti, navzajom sme sa hypnotizovali, teda robil to bratranec a mna niekam dostal, ale dodnes neviem ci ti nebola viac moja fantazia ako hypnoza... brat rozpraval, ze bol dievca a mal troch surodencov a zili niekde v lese, ale nesli sme do detailov, ze ako zomrel. nikomu z nas sa nic nestalo, tu sme a nemame ani nasledky.

marorlinko ako si to myslela, ze sa vas ten chlapec bal a ze ste videli nehody aut? to akoze suviselo s tou hypnozou???

etuska
1. dec 2008

Lucinkaaaa-podla mna je potreben rozlisit "detsku hru" od skutocnej hypnozy. Ja osobne neverim v reinkarnaciu,takze ani neverim ze by som niecim bola v nejakych fiktivnych zivotoch 😅

etuska
1. dec 2008

Mozno niekoho zaujme aj toto:
http://evs.sk/literatura/ruky-prec-od-okultizmu

😉

lucinkaaa
1. dec 2008

ale hej, okultizmus je nebezpecny. a nakoniec som rada, ze to nemalo nejake nasledky...

etuska
1. dec 2008

to su tie "detske hry" kedy je clovek zvedavy a skusa....Ja osobne uz mam pred takymito vecami respekt 😕

marorlinko
autor
2. dec 2008

mala som asi 18rokov a jenoducho nas to tahalo emjee, nikdy viac som to uz nerobil aa ni nechcem,jednoducho to mas tak,ako ked v zivote spravis nieco a potom zistis,ze to nebolo spravne,kazda z nas urobila nejaku hlupost v mladosti ale poucil asa ,rovnako ako aj ja.

emjee
2. dec 2008

marorlinko ved ja ti to nezazlievam 😉 ja som tiez co to skusila aj v tomto smere (nie zrovna hypnozu ani okultizmus)

marorlinko
autor
3. dec 2008

tak vidis,aspon vies ake to je. vtedy som dost malo citala clankov,co vsetko sa moze stat pri hypnoze, co to prinasa,ale som rada,ze vsetko dopadlo dobre.

depecko
4. jún 2009

ahojte,neviete mi poradiť,hľadám psychotronika na hypnózu-hypnoterapiu v okolí BB.

edita33
4. jún 2009

ja nie,,,ale urcite by som to chcela skusit,,ale aby som neupadla do hlbokej hypnozy z ktorej sa uz nepreberem,, 😀

sk8andl
6. máj 2010

Napište mi prosím postup ako hypnotizovat ..dakujem 🙂 🙂

eeevvvkkkaaa
11. jún 2010

poznáte niekto Andreu Bellayovú zo Skalice? Ja ku nej chodím na hypnózu a je úžasná.

aero
12. jún 2010

zaujímavá téma- tiež som počula o hypnoze.
môže to byť dobrééééééééé 😎

lia09
18. okt 2010

ak mate niekto skusenosti s hypnozou,nie regresnou tak napiste,som strasne zvedava.Chcela by som sa nou zbavit mojho dlhorocneho problemu okolo tutu mutu.Mozte aj IP.Ale zaujimave ze este nikde na nete som nenasla neaky skutocny pribeh,zeby niekto napisal,ze ano,naozaj som sa vyliecil.Vlastne to pisu,ale ze aky problem mali ako velmi sa vyliecili,tak to nikto nepise.Skusme obnovit tuto temu,rada by som vedela viac o hypnoze.Ale samozrejme o takej,ktoru robi odbornik

lia09
19. okt 2010

nikto sa nenajde 😢

jozef2
8. nov 2010

Ahoj, co chces vediet o hypnoze?

lia09
6. júl 2011

no tak znova skusam ci sa tu niekto najde.Som objednana na hypnoterapiu a chcela by som vediet o nej viac.Tak piiiiiiiste 🙂

natallka2
8. aug 2011

lia09 : kam si objednana na hypnozu?? ako to prebiahalo ked si uz bola?

giovana79
31. máj 2013

ahojte chcela by som sa vás opytať či mi viete poradiť nejekeho dobreho hypnotizera v okoli Martina alebo aj Žiliny.dakujem 😉