Máte niekto skúsenosti s hypnózou?

marorlinko
27. nov 2008

ja ano, vlastn eja som ju robila na mojej kamaratke, poznatky som mala malo,ale podarilo sa mi to, ona mi rozpravala pribeh z jej min zivota, potom sa triasla, plakala, a bolelo ju telo, ke dna konci vypadl az okna, bolela ju chrbtica, videla svoju dusu, najhorsie bolo ju zobudit, chcela som ju nechat este v tom,ze co mi povie,ale bala som sa, ked sa zobudila, nic si nepamatala, len ju vsetko bolelo, ono je to dlhy pribeh co mi vravela,ked som jej pytala co vidi,al len v skratke pisem. ono to skusila mne povedala som jej ako to ma robit, bola som v polospanku, prezivala som bolest plac a videla svoju minulost,ale je zvlastne,ze vsetko,co som videl atam, videla ludi, po rokoch sa citim takmer ako ta osoba a aj tvare ktore som predtym nevidela som spoznala.
ked sme sli domov od kamosky eset jednej, sli sm epesi na mhd, neviem preco,ale jeden chlapec s anas bal a usiel. ked sme vystupili,tak pocas cesty na hlav vlak,stanicu sme videli 3mensie nehody autobusu a aut, vsade kde sme sa objavili kde chodia auta. niekto mi raz povedal, ze nieco za nieco, preto to uz nerobim,
skusal niekto z vas doma robit hypnozu? ak ano ake mate skusenosti.

hypnotizer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hypnotizer
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
waitinka7
17. jún 2015

Zaujímavá téma, dlho neotvorená, nemá ešte iný niekto skúsenosti s hypnozou?

skolkarik
10. nov 2015

Mam skoncenu psychologiu a robim hypnozu, NLP a aj autogenny trening. kludne dajte vediet osobnyrast@seznam.cz

lucky261
4. dec 2015

@giovana79 ahoj chcem sa spytat nasla si niekoho ? a bola si?

maaaria3
10. feb 2016

Rada by som opať otvorila tému... máte niekto skúsenosť s hypnózou? ďakujem

silvia52
24. máj 2017

Ahoj. Uz si sem písala dávno, ale mozem sa spýtať odkiaľ si nabrala info ako robit hypnózu? Velmi ma to zaujíma a zvažujem výcvik sle je to dost drahé :-/ dakujem za info

zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeptepi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz