Máte niekto skúsenosti s parným čističom?

silvia123
24. júl 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosti s parným čističom? Nechcem kúpiť čo najlacnejší, ale ani nie tie hrozne drahé, premýšľam nad Karcher SC 1020, počula som že to nie je zlá značka -prosím ak niekto má takýto čistič, napíšte mi či je to dobrý pomocník, alebo zbytočne vyhodené peniaze.

mita9
25. nov 2013

@anjelikdianka cize myslis ze aj sedacku nim mozem vycistit?

anjelikdianka
26. nov 2013

@mita9 Ja čisťím aj sedačku,predtím dobre po vysavať a potom možeš čisťit. 😉

matulikk2
29. dec 2013

Ahojte žienky, máte niekto skúsenosť s parným čističom Black and Decker FSM 1630? V kúpeľni máme dlažbu s bielou špárovačkou, ktorá pomaly žlkne. Je dobrý aj na čistenie špár?

domacipan
10. jan 2014

mate niekto skúsenosť s párnym mopom 5v1 ?

pillinka
28. júl 2014

@anjelikdianka ahoj, prosim ta, ako sa tym karcherom cisti koberec? povysavam a len tou parou prechadzam? dotykam sa normalne koberca? bez nejakeho cistiaceho prostriedku? potom aj nejak "susim"? asi tak nejak to aj s gaucom funguje? a akym nadstavcom? dakujem krasne, ja ho mam len 1 den, tak este neviem co a ako 🙂

bebinadz
14. sep 2014

Ja si nemôžem vynachváliť parné čistenie od tejto firmy: http://hdclean.sk/
Je to skvelé, dá sa s ním vyčistiť úplne všetko (až na drevené podlahy a kožu)

bigesprit
18. dec 2014

@anjelikdianka ahoj. prosim ta v zakladnej vybave co su nastavce tak su na co vsetko dobre? co sa s nkmi da robit ? to som sa nikde nedocitala a chcem vediet ci mam hned doobjednavat k tomu nieco alebo netreba. dufam ze mi este odpovies. dakujem

ivulkap
14. máj 2016

Ahojte,prosím vás môžu sa s karchrom sc 1020 umývať laminátové plávajúce podlahy na click? Nevydúva to podlahu,pri častom čistení? Ďakujem.

luciapodrazilova
27. okt 2016

Anjelikdianka prosím Vás aký je ten karcher? Dá sa použiť aj na koberce? Ja sa neviem rozhodnut ci je lepšie investovať a kúpIT už nejaký poriadny napr. Karcher alebo také co stoja okolo 50e úplne stačia. Ja by som chcela tak do 100e-120e nevie mi niekto poradiť? A taky co je dobrý aj na koberce aj na parkety. Ja sa v tých značkách vôbec nevyznám. Ďakujem veľmi pekne

ivkajapo
31. máj 2017

https://www.kaercher.com/sk/home-garden/tipy-na...
tu píšu aj o tých laminátkach...pozrite