Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

monkula
autor
19. jún 2008

určite nie, ale do motívu by som kecala... 😀 😀

lenocka6
19. jún 2008

aj do velkosti, keby si chcel dat na cely chrbat? 🙂

monkula
autor
19. jún 2008

chrbát zakryješ, to je v pohode...
no, neviem, asi by som najprv vysondovala, i je naozaj zmierený s tým, že to jednoducho nezmyje...
A ak by mi dokázal s vervou obhájiť svoj motív, ako ja 😀 😀 😀 , tak preečo nie...

lenocka6
19. jún 2008

a ty si ho obhajujes ako, tym ze chces byt spojena z manzelom? 🙂

monkula
autor
19. jún 2008

nie...
Fénix sa objavuje takmer v každom náboženstvem je symbolom znovuzrodenia...
V skratke, som ako Fénix, nič ma nezloží, po každom údere sa otrasiem a idem ďalej, ak ma niečo-niekto sklame nevadí, vždy môžeš začať odznova...

A ešte aj moje meno pochádza z Fénického jazyka, mojím obľúbeným hokejovým klubom je Phoenix coyotees 😀 😀 😀

roasha
20. jún 2008

monkula,nechce sa mi to dozadu citat,tak co?-si uz potetovana?ci to este stale riesis? 😀

monkula
autor
20. jún 2008

roasha, ešte nie, poriešim až po lete, teraz ideme na dovču a ja sa nechcem obmedzovať tetovaním ,že nemôžem do vody, elbo je to čerstvé, a ani opaľovať by sa nemalo na čerstvé...
Nevedela som sa spojiť s kamoškou, čo majú ten salón, mala som staré číslo, potom jej priateľ mal toho veľa nechcel ma odfláknuť, pretože ešte mi musí ten motív, čo som si vybrala trošku prerobiť do mojich požiadavok, tak potom na jeseň... 😉 😉

roasha
20. jún 2008

jasne kocka,tak pekne dovcuj.ale neboj,pod vodu budes moct,len je dobre natierat to calciovou mastou,/aby to bolo mastne pod vodou/. 🙂 a ked ta budu tetovat,nemala by si aspon 24h pred zurovat/pit alkohol/,lebo su este roztiahnute cievy,a mohlo by to pri tetovani krvacat.tiez by si vtedy nemala mat mrchu. 😉
peknu dovolenku,my sme sa v nedelu vratili z HR.-super bolo. 😎

monkula
autor
20. jún 2008

my ideme do Talianska...
no, ale pred slnkom sa neschovám a ani nechcem, som ako mlynár... 😝

roasha
20. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀
tak vela slniecka... 😵 😵 😵

monkula
autor
20. jún 2008

vďaka... 😵

zuzitka
21. jún 2008

monkula... takze do talianska 😎 😎 uzite si to!!!!

tetovanie cerstve by nemalo ist do vody, sprchovat ano ale kupat neee 🙂
ja natieram tiez calciovou mastou, hrozne ma to svrbi, hoji sa to, chrasty pomaly odpadavaju 😉
pred slnkom schovavam 😉

annaola
21. jún 2008

ahoj, ja som mala najskor dva piercingy + tetovanie a zostalo mi iba to posledne. a teraz sa tesim konecne si pojdem dat take velke slniecko nad zadok. som ho sama navrhla, lebo sa mi ziadne nepacilo . a budeme ho mat spolocne so segrou

malaskoricka
21. jún 2008

ja som tetovanie jedno leto mala ale len na 3mesiace....ruzu cez cele lytko 🙂

monkula
autor
21. jún 2008

zuzitka, ja som rada, že stíham sprchu, nejaký kúpeľ, čo to je? 😀 😀

satyyy
21. jún 2008

aaaa.... tetovani... :o)))) kdyby to nebylo divne, tak mam potetovane cele telo....bavi me to.....bavi me ten proces tetovani 😅
mam tetovani na krizi a na kotniku.... a sla bych dal, jen mi to uz doma asi neprojde, nebo spis uz premyslim o tom, ze by se ty penize daly utratit lip....
a piercing??? mela jsem v pupiku a v jazyku.... a uz je vsechno pryc.... v jazyku jsem se bala o zuby... a v pupiku jsem si na to uz prisla stara 😒

zuzitka
22. jún 2008

monkul ... to kupanie som myslela tak, ze si dobre napisala, ze sa nedas pokerovat pred dovolenkou, ze sa nebudes moct kvoli tomu kupat a opalovat 😉

monkula
autor
22. jún 2008

ja viem, ako si to myslela, len mi to prišl osmiešne, že ja a kúpeľ... 😀

zuzitka
22. jún 2008

neni to smiesne, ani ja sa nekupem.... nebavi ma to 😅 len sprchujem 😀

janka2121
22. jún 2008

ahojte

baby chcem ešte kekru. zajtra mám narodky ale ešte kojím to by som asi kérovať nemala však? ináč chcem ešte draka ale na pol chrbáta. viem si to v mysli predstaviť ako to chcem ale ako hľadám tak hľadám na nete nič neviem niečo podobné tomu nájsť. rozprestreté krídla chvost súmerne so stvacami. viete ako to myslím však? 😅

zuzitka
22. jún 2008

pozerala si na tych odkazoch co sme tu dali na minulych strankach??? ked najdes svojho draka, ukaz, aby sme vedeli..... hi hi 😀

monkula
autor
22. jún 2008

zuzitka, ani mňa to nebaví, nudím sa tam... 😅

zuzitka
23. jún 2008

a 2 tyzdne po kerovani uz moze ist ta moja ozdoba na slnko? hm? 😕

monkula
autor
23. jún 2008

zuzi, mne v salóne povedali, že až po mesiaci... 😅 😅

janka196
23. jún 2008

janka2121 ja tiez kojim a uz som si dala 2 😉

zuzitka
23. jún 2008

monkul .... je to blby napad sa dat kerovat v lete, uz mam opalene tricko s kratkym rukavom..... ked si dam potom tielko, bude to vypadat blbje 😝

monkula
autor
23. jún 2008

veď preto som sa nedala ja... 😅

zuzitka
23. jún 2008

mudro mudro 😀

monkula
autor
23. jún 2008

😀 😀

zuzitka
23. jún 2008

takze nic.... chcela som uz machrovat buduci vikend na zraze motoriek pri Kutoch "U Janickov" 😎 😎
a mozno to risknem na tych par hodin, hm? 😝