Máte niektorá z vás tetovanie?

monkula
24. feb 2008

Ahoj mamuľky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Máte niektorá z vás tetovanie? Ak áno, čo máte vytetované a prečo ste sa rozhodli práve pre ten daný motív?
A ešte otázka, je tetovanie možné v čase dojčenia? Ďakujem za vaše názory a postrehy, tešám sa na vaše príspevky...

kili
5. mar 2009

mne také tetovanie na krížoch príde ako vyrezávaná ozdoba na vrchu skrine 😅

monkula
autor
5. mar 2009

zuzi, nič na mňa nezakričalo.... 😀 😀
vieš, že som chcela toho phoenixa, ale na kríže ho nevtrepem... a tie kvetinky, čo dala tamarka, sú krásne, len málo farebné... 😅

zuzitka
5. mar 2009

vtaka na krize nevtrepes? das mensieho.... 😀 😀

su tie kvietky pekne, sak ty poprosis tatera, ze chces viac farieb 😀

monkula
autor
5. mar 2009

to už nebude ale fénix, ale kanárik 😀

certica
5. mar 2009

kili 😀

pitrska
5. mar 2009

Holky ja mam nausnici v pupiku,uz par let a v tehu me to nak neomezovalo,v devatym jsme to vyndala a pak zase v pohode zandala ;
Uz mam konecne vsechno a v nedeli nastup se tesim jsem uplne zvedava,holky vas nazor na inicialy partnera co myslite,urcite bude hodne pro i proti 🙂

janka196
5. mar 2009

pitrska ja tiez uvazujem na inicialkami na vnutorne zapastie. ale to je este daleka buducnost a drahy bude musiet sekat sakra dobrotu 😀

mon, kili 😀 😀 😀 😀

certica
5. mar 2009

pitrska,
ja osobne incialy partera ne-e, este tak deti, tie su a vzdy budu moje, ale partner sa (teoreticky) moze zmenit... a co pak? 😀 ako spomienka fajn 😅

janka196
5. mar 2009

certi to je pravda ale zaroven to moze byt taky dokaz ze to fakt myslime vazne. a keby som si dala tak v cudzom jazyku nech to nieje take napadne kdyby nahodou 😉

monkula
autor
5. mar 2009

kili, ale ruža je fakt originálna..... 😎

dnada
5. mar 2009

kili - asi Tě zklamu,zas tolik originální tetování nemáš a někdo si ho přeci jen nechal udělat 😉 Já mám růži na levém prsu cca 8 let a motýlka na pravém rameni cca 12let 😉

tetování se mi vždy líbilo a plánuju další až zhubnu a nebudu kojit😉 Jinak pro mě to nejsou jen obrázky.Motýlek je symbolem volnosti a nezávislosti a tak se i většinu času cítím. Růže je krásná ,voní ale má i trny 😉 Oba obrázky vyztihují mou osobnost ,svým způsobem. I další motivy budou vyztihovat mě a nikoho jiného. A nikdy sem si nedělala tetování porot že to bylo IN a abych je ukazovala ale pro sebe. U mě v práci to třeba nikdo nevěděl 6let 😀

kili
5. mar 2009

dnada, joj, ale ja som myslela v spojení miesto a objekt 😉
ale to je jedno, aj keby to tak originálne nebolo, vyzerá to super a hlavne, keď budem už stará a vráskavá, tak na tom mieste človek tak nestárne a hlavne budem už nosiť také tie hnusné hrubé šponovacie pančuchy, cez ktoré nič nie je vidieť 😀

kili
5. mar 2009

a ešte by sa mi páčilo niečo jemné na zátylok, ale tak bližšie k pravému uchu, ako končia vlasy. ale neviem čo 😒

zuzitka
5. mar 2009

kili ... uz som sa ta pytala??? bolelo to na kotniku? 🤐

dorotka
5. mar 2009

kili tak neviem ci by ti neprislo take aj to moje na ladvine 😀 😀 😀
ja som vzdy chcela na clenku ale potom som si povedala ze co ak to v praci este dosiahnem na nejake take miesto kde to nebude vhodne a neodhodlala som sa ale mozno sa este odhodlam

dorotka
5. mar 2009

inac ja mam ornament chcela som povodne kombinaciu ornament a kvet ale nevydalo ale sestrenica ma manzela co tetuje tak si ho asi poprosim nech vymysli nieco aby som tam ten kvet doplnila
on chodi aj po sutaziach v cechach tak snad to zvladne ale az ked dokojim

kili
5. mar 2009

zuzitka, aha, prehliadla som. Keď som prišla do štúdia, tak na mňa pozrel, že či si myslím, že to vydržím. prehltla som a povedala, že netuším. ako bála som sa aj predtým, ale potom ešte viac 😝 . Tak som mu zadala čo chcem, objedlala sa a keď som prišla aj s kamoškou, v ruke servítku, nech si môžem prípadné slzy utierať 😀 . Ale bola to celkom pohoda, som niekde čítala, že to prirovnávali k vytrhávaniu obočia a fakt to tak bolelo. Len teda to trvalo dlhšie, ale keďže ju mám malú len 1,5cm, tak to trvalo len 20min. napokon sa rozhodol, že ju ani vyfarbovať nebude, lebo by sa to strašne zmiešalo (chcela som kontúry výraznejšie a vnútre len také bledučké). A ani nie je vidno, že nie je vyfarbená. A aj miesto je super, lebo keď si dám tenisky, tak je to rovno nad nimi.
a aj sám ten tetovač /??? ako sa volajú 😅 / povedal, že to vyzerá super, aj keď predtým ma skoro vysmial, že to chcem tak malé 🙂

zuzitka
5. mar 2009

kili ... nedas chvilku foto do albumu? 😀

kili
5. mar 2009

zuzi, no môžem, len musím odfotiť 😉

zuzitka
5. mar 2009

tak daj .... lebo ked o tom piseme, tak je dobre to aj vidiet, nie? 😀

kvoli predstave alebo inspiracii ....

certica
5. mar 2009

baby, mate nejaky dobry tip na tet. studio tu v ba? teda odskusane. mozete aj do ip. ja uz o tom kecam asi 10 rokov a akosi furt riesim nieco ine alebo co 😕 a skutek utek 😀 . no ale dodatocne na 33-jku sa uz idem zrealizovat.
ja som chcela nieco na nart... to bude asi doost citlivy flek, ze? 😅

zuzitka
5. mar 2009

ja som bola na prvej kerke v studiu .... akmal.sk 🙂

a druhu kerku som si dala robit na Obchodnej ulici .... bodegas .... sa to vola 🙂

zuzitka
5. mar 2009

tu kukni vysledok:

http://pokec.azet.sk/zuzot?i9=c7c2500ae318&show...

rozdiel 1000sk 😉

certica
5. mar 2009

dik zuzitka. cize spokojnost viac na tej obchodnej?

dorotka
5. mar 2009

ja som bola v ba ale ten chlapik chodil len do kozmetickeho salonu bol tam raz v tyzdni inac byval inde a neviem ci to tam vobec je

certica
5. mar 2009

dorot, krasne to vyzera

kili
5. mar 2009

ja som bola oproti kapucínom, to je to na obchodnej? ja už neviem