Máte obľúbenú stránku na internete? Akú?

leniciatko
19. nov 2009

Baby,máte niektorá takúto stránku? kde rady chodíte,buď sú tam dobré rady,recepty,vtipy,alebo neviem čo.

Možno tu takáto téma bola,ale ja som nič takéto nenašla.

krpito
19. nov 2009

to čo, niekto založí tému a už uráža, provokuje ? čudné 😝

nikka.vo
19. nov 2009

Jááj, ten Mmb mi tam u té zábavy skočil, ale to je neplatný odkaz 😅

jakoubka
19. nov 2009

http://www.facebook.com/index.php?lh=9efd13800f...

jinak :youtube,hravé učení,make-up box,

no je toho hodně 😎

leniciatko
autor
20. nov 2009

neprovokovala som,neurážala,len čo som pozakladala témy,väčšinou ste ich pozamykali,lebo vraj také sú. Lenže ja som ich tu nikde nenašla . 😀 a nikoho som neurazila,keď som napísala,že adminky aj tak tému zamknú,keď taká je. urážate sa jedine vy.

janocka
20. nov 2009

leniciatko - keby si napisala len to, ze: adminky to zamknu ak tu taka tema je, tak by ti prispevok nemusel byt upravovany 😉

a uz viackrat sme opakovali: ak si nie ste iste, ci tu taka tema je, opytajte sa nas.....

a co sa tyka vkladania web stranok, tak sem, prosim, vkladajte len take stranky, kt. nie su odkazom na SK a CZ firmy.

luise
20. nov 2009

Ahojte, tak moja obľúbená je momentálne- http://www.mamtalent.sk/, lebo sú tu super autori a keďže tu i sama píšem, tak som tu dosť často. 🙂

leniciatko
autor
20. nov 2009

janocka,napísala som to tak,ako som to napísala vyšie.

dzio2
20. nov 2009

ja mam modreho konika 🙂 je naj naj naj 😀 aspon premna viem sa tu odreagovat vyzalovat poradit pohadat no prote vsetko co potrebujem a ostatne manzel dokonci vecer 😀

vieraj
20. nov 2009

Modry konik a posta na Zozname. ine nic...

auriane
22. nov 2009

Neviem, či tu môžem napísať názov stránky, ktorá je internetová stránka známeho denníka, ale asi nie, takže si domyslite 😀
Ďalej www.trendycrew.com
mimibazár
www.fashiounion.co.uk
www.republic.co.uk
www.awfulplasticsurgery.com - to aby som sa utvrdila, že plastika nikdy v živote 😅
samozrejme facebook, modrý koník, gmail, youtube
a www.zverokruh.sk

lyongirl
22. nov 2009

MK
FB
Porada
Rodinka