Máte ovuláciu vždy rovnako? Môže sa posunúť, ak som chorá?

poleva
3. aug 2008

Máte ju vždy rovnako ? môže sa posunúť o 5 dní, aj ked nie som chorá ?
dakujem

zuul
3. aug 2008

poleva ja som živý príklad toho že ovulku mám kedy sa jej zachce. raz 10 DC, raz 21 DC. je to ovplyvnené či piješ nejaký čajík (alchemika) či si dávaš femigard, gynex. 😵

mirip
3. aug 2008

može poleva ale tém o ovulke, ovulačných testoch, ovulačných bolestach je tu vela........skús kuk témy.......tam sa dá dozvedieť o onulke vela 😉

saska1
3. aug 2008

poleva...ja mávam ovulku až 18-20DC, ale tento mesiac som pila femigard, a presne ako zuliatko hovorí,hned sa ovulka posunula,...mala som jju 14DC 😉

emjee
3. aug 2008
poleva
autor
3. aug 2008

o.k
dakujem,idem kuk

poleva
autor
3. aug 2008

zvyknem mať ovu medzi 14 -16 dnom, ale wunsch mi tento mesiac vyznačil ovu na 21 DC
môže to byť ? neberiem lieky a ani čaje som nepila

emjee
3. aug 2008

zmena prostredia? pobyt v saune, solarku, na slnku? nejaka ina zmena? myslim, ze posunuta ovu naozaj nie je nic nezvycajne, hlavne ze sa spravne trafite so snazilkovanim

maryah
17. aug 2008

ahojte baby, mohla som mat ovulaciu na 9. DC? vtedy ma dost bolelo v podbrusku, vajecniky a mala som ctlive, bolestive bradavky. mala ste to uz niektora?

maryah
17. aug 2008

akurat som si precitala odkaz na temu priznaky ovu, ktore dala emjee a zistila som, ze to teda mohla byt ta ovu, nie som jedina, ktora to pocituje. doteraz som brala (asi 8 rokov) antikoncepciu tak som nepoznala az tak dobre aky je to pocit mat ovu.

petrzalkaa
19. aug 2008

maryah ano je to možné....
je tu uz vela tem na ovu....

jahu348
22. aug 2008

Ahojte holky. Co je to femigard ??? Pisete o tom a ja som to este nepocula. Dik. Jana
Inak uz ked pisem tak aj ja sa pridam do diskusie. Ja mam ovulaciu presne na 14den. Len
neviem ktory den je najvhodnejsi na pokus o babetko. Januš

petrzalkaa
22. aug 2008

jahu femigard su nejake vitaminky, najdes to na googli....
a ako vieš tak presne?
najlepšie je vraj snažiť dva dni pred ovu až jeden den po....
tak držím palčeky!!!