• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

2. júla 2017 
@snehulienka33 - aha no to aj preto.lebo sú po sebe...tak držím palce,,,mne pomohlo aj vyradenie pečiva dosť,,,sladké jem ale do 12.OO maximálne.
26. máj 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosta123 Díky. Ani ja nejem pečivo, zatiaľ ani cestoviny ani zemiaky, väčšinou iba mäso a zeleninu. Sem tam jogurt, syr. Uvidím do kedy ma to bude baviť. Ale by som potrebovala aj cvičiť. Takže len toľko :unamused: .
26. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snehulienka33 - aj tak super začiatok!
26. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 Ahoj ja som 16 mesiacov po porode a tiez uvazujem o plastike zatial na nu nemam ale snazim sa si nejak pomoct.brucho mam ako keby som bola v 6 mesiaci .ale ja ho mam take pevnejsie.
26. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet24 To je ten lepší prípad, keď ho máš pevnejšie. Ja zatiaľ na to tiež teraz peniaze nemám, ale myslím že sa dá aj na splátky.
27. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet24 na to Tvoje bruško asi ani nepotrebuješ plastiku, ale postupne chudnúť a cvičiť.
27. máj 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janet24 - ja som bola na tom presne rovnako,,,16 m po pôrode som začala cvičiť a zliezlo to,,,je pevnejšie lebo tam máš tuk,,,,na odstránenie ovisnutého brucha by sa malo ísť podla mňa až vtedy,,,ked baba schudne a zostala prebytočná ovislá koža.
28. máj 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kosta123 Ahojky a ake cviky si robila vdakaaaa :slight_smile:
28. máj 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janet24 - chodila som do fitka a tam mám trénerku.
28. máj 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! moja kamaratka v londyne rodila a hned po porode jej plasticky chirurg odoperoval zbytocny tuk, kozu a zasil to tak, ze ma teraz dokonale brucho. krajsie ako pred tehotenstvom, takmer bez jazvy. stalo to 2000 libier. je nieco podobne i na slovensku? dakujem
28. máj 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 ahoj, no ja uz dlho zistujem patram. Velmi dobre sa hovari babam, ktorým brusko po porode pekne spadne :slight_smile: Ja mam po dvoch porodoch, sice s odstupom ale brucho sama stria a ovisnute ako keby malo 60 rokov. Ked si sadnem - katasrofa a tam neni co riesit. Akurat si riesim predoperacne a 2.7. by som mala mat nastup na abdominoplatiku. Mams trach a hrozu, ale utesujem sa, ze je to len utok na kozu a nie hlbšie tela /svaly a pod./ ako napr. pri cisarskom :slight_smile:
23. jún 2012 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zena1 Ja mám tiež hrozné strie. Kam ideš na plastiku? Koľko Ťa to všetko vyjde? Tak Ti držím palce. Ináč ja mám tiež obavy, hlavne z narkózy. Mňa ešte nikdy neoperovali, a som asi blázon, keď chcem ísť dobrovoľne pod nôž :unamused:.
Ja som si teraz kúpila permanentku do salónu na LPG prístroj+rádiefrekvencia + prístrojová lymfomasáš.
Bola som ešte len raz, v nedeľu idem znova. Ženská čo tam robí hovorila, že to pomôže aj na ovisnuté brucho, ale na tie strie nie. uvidím koľko dám dole po tejto kúre (12x, stálo ma to 220€). Zatiaľ som len chudla diétou, za 1,5 mesiaca 5 kg išlo dole, keďže som mala zdravotné problémy necvičila som. Uvidím ako budem vyzerať po tom všetkom. Zatiaľ mám v pláne tiež ísť na plastiku brucha, ale asi v zime po novom roku.
Robila som si zatiaľ prieskum trhu v okolí. V BB Novamed je to do 1900€ a vo ZV za 1440€. Neviem aké má referencie ZV.
23. jún 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 Ahojky ...no idem na abdomino do Martina,priamo do MFN. Cena by mala byt max do 1400€. Viem, ze 700€ stoji zakrok a cena potom stupne podla ubytovacích dni - nevedia ci tam budem 2 alebo tri dni. Takze myslim, ze to bude asi nejakých 1200€ . Potom poviem. Dufam, ze mi termin nezmenia, lebo uz budem mat hruzu s toho, raz uz som termin zrusila. Pytala si saa na ZV - tam som mala termin u Dr.Pikulu. Nenasla som o nom ziadne info a mala som velmi zvlastny pocit z neho. Sam mi doporucil ZV, pretoze v BB /tiez tam pracuje/, maju sumu 1880€. V tychto dvoch zariadeniach je velmi ziadany Dr.Červen, no vraj u neho trva objednanie aj 1 rok.
Co je to LPG pristroj?? Ja mam dom stroj na kavitaciu, aj radiofrekvenciu - nic to nepomohlo. Rozbije to mozno tuky - ak rozbije neucinkuje to na kazdeho, ale ak nemas elasticku a fakt pruznu pokozku, nic to nepomoze. Takze drzim palce aby sa ti investovane peniazky dobre vyuzili (o: drzim palec
23. jún 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zena1 Ja držím palce. Potom sa ozvi ako to dopadlo, či je spokojnosť. V Novamede robí Červeň, tam som chcela ísť, ale tá cena. Uvidím či nájdem nejaké referencie na Pikulu.
Tie domáce prístroje -kavitačné,.. nemajú taký výkon. Asi ich musíš stále používať, aby bolo výsledku. Preto som sa rozhodla ísť do salónu. Potom sem napíšem aké sú výsledky. :wink:
23. jún 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No skus pohladat na Pikulu,mne sa to nepodarilo :o( Dakujem, urcite sa ozvem, ci mi potvrdia termin. Co sa tyka pristroja- nemam domaci,mam velku masinu, bola kupovana na podnikanie - no to je na dlhe pisanie ((o:
25. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 No skus pohladat na Pikulu,mne sa to nepodarilo :o( Dakujem, urcite sa ozvem, ci mi potvrdia termin. Co sa tyka pristroja- nemam domaci,mam velku masinu, bola kupovana na podnikanie - no to je na dlhe pisanie ((o:
25. jún 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chistám na operáciu bruchai neviem aké máte skúsenosti z Nitrou zatial som nenašla žiadný príspevok čo sa týkalo operácií v Nitre.04.07.idem na prvú konzultáciu k Dr.Zambojovi okrem estetických problémov mám problém s pruhom a rozostúpeným svalstvom brucho ovistnute tiež mám strach ale ked si predstavým že zabyjem tri muchy jednou ranou nemyslým na to čo ma čaká .ak máte skúsenosti s nitrou dajte vedieť.
25. jún 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrih Rovnako aj mne maju zosit rozostupene svalstvo. O Nitre som ani nepocula, treba len hladat infaa na forach (o: drzim palce
26. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 Takze, termin povrdený ....2.7. nastupujem, 3.7. je zakrok. Sranda na tom je, ze tu hovoria, ze v nemocnici budem tri az pat dni ..a n asukromnej odchadzas druhy treti den...neni to zvlastne???
26. jún 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zena1 Držím palce. Rýchle zotavenie po oparácii. :wink:
26. jún 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=792453 tu mám vsetky fotky.nelutovala som,ze som isla na opráciu.tolko som vedela,ze takto nechcem zit atd.to nepoviem,ze nie je nebolestivé,ale za vysledok sa oplati :slight_smile:
26. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@greentee Fuuuuha, tak ty mas iny vysledok (((o: ja nemam az take brusko.... gratulujem (o:
26. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehulienka33 dakujeeem (o:
26. jún 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@greentee - ako je to možné že to brucho tak ostane ???som pozerala fotky,teraz iná kočka.
29. jún 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - konečne som sa niekam dopracovala :slight_smile: chcela by som vediet da sa to aj na splatky? :sweat_smile:
@greentee ze akeeee brucho- paraaada. ja cvicim kazdy druhy den vo fitku ale brucho nie a nie vycvičiť :angry:

chcela by som ist na plastiku u nas v piešťanoch v medicentre, nemate niektora skusenosť?
29. jún 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :sunglasses: a vie niekto poradit ci je to lacnejsie v uk ale na slovensku?da sa to na splatky.?
29. jún 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcataaaa,som stvrtý den po abdomino...a mam safajn, takze keby se akukolvek ifo, prezradiiim :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zena1 - bolí ??? :confused:
7. júl 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosta123 neuveris, ale neboli :slight_smile: jedine co bolo pre mne katastrofa, cely den po narkoze. Brucho ma vobec neboli, bolia len popalenieny, ktoe vznkl po leukoplaste - noo uz ako som doma, uz je to OK, pantenol vyliecil ((o:
8. júl 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zena1 - dáš aj foto potom??
8. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok