Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

celasapremenim
8. aug 2014

@williamjozef velmi pekne ti to urobili

williamjozef
8. aug 2014

@celasapremenim ano som spokojna,len este aby mi zbledla ta jazva,stale som jak z hororu,hi hi...ale do roka by mala vybednut

erikasvk
7. apr 2015

Baby tie čo ste si abdominoplastiku dali robiť v BB koľko to prosím vás stálo? Ďakujem 🙂

nikusa1986
12. apr 2015

Tiez uvazujem nad BB,poprosim info kto zazil 🙂 🙂 Dakujem. A este sa chcem opytat,ked mam velky rozostup,je mozne, ze nieco alebo vsetko preplati poistovna?

erikasvk
20. okt 2015

Ahojte baby mam ist v januari na abdominoplastiku....... Ako ste dopadli tie co ste boli ako dlho vam trvalo kym ste dokazali normalne fungovat??? Ste spokojne s vysledkom? dakujeeem

baryana
8. feb 2016

Ahojte,bola ste niektora v poslednej dobe v ruzinove?ja by som chcela najprv len na konzultaciu,ci by mi nepomohlo nieco ine,ako rezanie.nemam ovisnutu kozu ani centimeter,ale velmi pokrcenu.potrebujem tam aj vymenny listok?

lubaka
6. apr 2016

@williamjozef
ahoj, prosim Ta, vedela by si mi poradit chirurga na vysetrenie diastazy v BA? Na operaciu sa zatial nechystam, ale chcela by som si dat aspon pas predpisat a teda zistit aku velku ju vlastne mam.
Dakujem.

williamjozef
7. apr 2016

@lubaka ahoj,ja som bola u chirurga na Strecnianskej poliklinike,no meno si uz nepametam

zuzka12345678
24. apr 2016

@danielaliliana prosim vas kde vam to robyli dakujem?

23lenka
20. jún 2016

ahojte som po porode 4mes dvojicky cize brusko mi ostalo hrozne ovisnute ☹ zvazujem operaciu...kedy myslite ze je ist najlepsie?Bojim sa bolesti lebo ciarsky so znasala priiiiiserne.Neviete najnovsie ceny?A chcela by som nejakeho dobreeeho fakt dobree plastickeho chirurga

bubacik25
7. júl 2016

@myriamka ahoj a aka je cena tej plastiky?

ozi
23. okt 2016

@danielaliliana
@dvacka
@zena1

baby, ktoré ste absolvovali operáciu
ako dlho ste po zákroku museli
spať na chrbte?
Ja som 5 dní po , cítim sa celkom ok, len ma neskutočne bolí chrbát :(

23lenka
23. okt 2016

@ozi a mozem sa opytat kde si bola operovana a co vysledok???A cenovo je to ako?

ozi
23. okt 2016

@23lenka , v Aestetica v BB, cena 2490 . Brucho som si videla dva dni po operácii pri prevaze na chvilu, nechcem zakríknut, páčilo sa mi, čo som videla, 😉 . Cena 2490, ale verím, že stála za to.

23lenka
23. okt 2016

@ozi ja tiez chcem ist na to povedali mi ze rok po porode moozem uz sa neviem dockat po dvojickach mi ostala hrozna koza 😕

ozi
24. okt 2016

@23lenka , držím palce, kde by si sI to chcela dať robiť? Určite mysli na to, že po operácii budeš potrebovať pomoc s dvojičkami, ak Ti budú zošívať svaly, tak dlhšie, ak len kožu, tak to je kratšie. Treba na to myslieť.

23lenka
25. okt 2016

@ozi ja len kozu svaly myslim ze nebude treba...no koncom marca budem rok po porode ale malinky bude este dost maly tak asi skor na jesen takto o rok by som sla...lebo mna to dost trapi ...a je mi jasne ze mi budi musiet pomoct sak hadam to volako povykryvame v rodine babkami 😊😊 a ako sa citis kolko si po?

ozi
26. okt 2016

@23lenka , ak to máš len kožu, tak o to je to lepšie, rýchlo sa dáš dokopy. Ja som týždeň po. Dnes som bola na kontrole. Všetko ok, hojí sa to super, vyzerá to veľmi pekne. Mňa len chrbát trápi. Včera som plakala od bolesti, som sa nemohla ani nadýchnuť. Ale brucho má vôbec nebolí, len ho mám slabé, trochu necitlive.

23lenka
30. okt 2016

@ozi prajem rychle zotavenie ...😊 nooo mam len kozu a dot po dvojickach...a sere ma to hrozne...a zakrok je jedina vec co mi pomoze

ozi
30. okt 2016

@23lenka , dnes som už na tom celkom dobre. Ďakujem. Už aj pri zakašľaní to bolí iba trochu. A chrbát sa tiež polepšil. Ešteže je voľno a mám viac času dať sa dokopy. Prajem dobrý výber operátora a nech Ti všetko dobre dopadne.

ozi
1. nov 2016

@23lenka , pozerám, že mi tam preskocilo slovo. Písala som z mobilu , malo tam byť samozrejme- operatéra 😉

erikasvk
1. nov 2016

@ozi Ja som sa ešte neodhodlala k zákroku. Chcem sa opýtať, či to stálo za to a či nemáš náhodou fotku pred a po. Kde ti to robili? Bola si spokojná?

ozi
1. nov 2016

@erikasvk , robili mi to v Aestetica v BB, so všetkým som tam bola maximálne spokojná, aj s prístupom lekára a sestričiek, aj s vybavením izby , bola som sama na izbe. Som dva týždne po. Ale už teraz keď si dám na chvilu dole pás, tak ma teší to ploché bruško, ale mám to zalepene, tak som to ešte nemala ako odfotit. Predtým fotku nemám, ale bola som ako v piatom mesiaci tehotenstva. Neľutujem vôbec. A chcela som si to dať urobiť, mala som rozostup a komplikovalo mi to život . 😉

erikasvk
2. nov 2016

@ozi Ja som presne na tom tak isto. Nič mi tak nevadí ako veľké brucho. Všeetky tričká len voľné. Len sa obávam ako by som to zvládla pri práci a dvoch deťoch. Ty si PN, alebo aj chodiš do práce? Koľko ťa to vyšlo cenovo a kto ťa operoval?

ozi
2. nov 2016

@erikasvk , operoval má Červeň, 2490€, mohla som ísť aj cez poisťovňu, ale známa tak šla a má hroznú jazvu zvisle. Ja som sa rozhodla, že si radšej priplatím a vôbec neľutujem. Bikiny rez a obrovský rozdiel v starostlivosti. Robím z domu, takže mám určite viac kľudu, s deťmi teraz na tréningy chodí muž, čo je viac menej moja robota. Deti mám už väčšie, a teraz mi doma musia viac pomáhať. Ale určite mesiac treba ako tak na zotavenie, ak budú šiť aj svaly. Ak nie, tak aj menej. S menšími deťmi si treba niekoho zabezpečiť.

erikasvk
3. nov 2016

@ozi Ďakujem krásne. Ja si tiež radšej priplatí a nech je to pekne spravené. Len mám obavy ako to zvládnuť pri práci nemôžem byť viac ako dva týždne doma a ešte mám malého dvojročného, ktorý je dosť živý. Neviem, či ešte nepočkám ale už by som najradšej išla.

23lenka
5. nov 2016

@ozi ptm by si mohla ptidat foto bruska ako to vyzera?Mala si aj nejake strie?Lebo ja mam :-/

ozi
25. nov 2016

Ahojte, prepáčte, dlhšie som tu nebola. Mala som trochu iné starosti v rodine. ☹

Som spokojná, dnes po cca mesiaci už fungujem takmer na 100% vo všetkom, bolesti už nemám ani pri kýchaní, ani kašľaní, málinko ešte znížená citlivosť na dotyk, jazvy sa hoja pekne, tenulinká čiara , trochu ešte ružová, ináč ok.

@23lenka , áno, mala som strie, aj nad pupkom, skoro všetky sú preč, tie nad sa mi dostali na spodok, nižšie pod pupok, oni Ti ich odstránia všetky, ak ich máš pod pupkom, všetko závisí od toho koľko strií a voľnej kože máš. Ja som maximálne spokojná, bruško mám ploché, v lete budú bikiny 🙂, prepáč, fotky ale vkladať nebudem, toto ee 😉 .

kattika24
20. jan 2017

Ahojte bola niektora operovana u Dr. Homolu v Mt???