Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

danielaliliana
14. sep 2011

ahoj,prave som bola na kontrole,zatial vsetko ok,brucho napuchnute,ale tak to ma zatial byt.stalo ma to 1500 eur.bolesti velke nemam,lebo akonahle citim miernu bolest dam si novalgin a je ok.len sa mi tazsie zaspava,lebo som zviknuta spat na boku,alebo bruchu a teraz musim spat v so zvidnutymi nohamina chrbte,este dobre ze mame gauc z vankusov,tak mi manzel stale vypodlozi nohy a je to.uz sa tesim ked budem viac mobilnejsia,lebo sa nudim a v telke nic nejde poriadne 🙂)))))).ale pravdu povediac cisarsky po tretom dietati som zvladala horsie.

vilki
14. sep 2011

@danielaliliana a velky rez ti robili?

danielaliliana
14. sep 2011

ano taky jak po cisarskom ale cez cele brucho.

jahodova
15. sep 2011

Ahojte baby, mna to caka v stredu.. v pondelok idem na predoperacne vysetrenia.. Nam aj strie aj mi odstava brucho ale velmi nie, robim to koli rozostupu svalov.. mam to od porodu, len teraz mam manualne narocnu pracu a rozostupuju sa mi stale viac.. Chem sa opytat ako je to po operacii ci sa da chodit po schodoch lebo bez toho sa nedostanem do bytu.. a ako je to s wckom? dik. a pekny den prajem

bobicek5
19. okt 2011

ahojte, je tu nejaka aktualna mamina, co ide riesit plastiku brucha? Ja uz som sa odhodlala, uz len pomaly odstavit malu a idem na to. Je nejaka sanca, aby to preplatila poistovna zo zdravotnych dovodov? (chrbtica a pod.)

hewletta
3. dec 2011

Ahojte dievcata, najde sa tu nejaka co bola na Abdominoplastike v bratislave?Kde a akeho lekara ste mali?Pocula som ze to vraj spravia aj na splatky, sice o tom pochybujem, ale neviete co je na tom pravdy?

jelka21
17. dec 2011

@danielaliliana Ahoj, mozem sa opytat na kompletnu cenu?

jelka21
17. dec 2011

Bola ste este niektora na abdominoplastike v Kosiciach?

dvacka
4. mar 2012

Ahojte, ja som bola pred par dnami, citim sa super. Ak niekto chce nejake info, rada poskytnem, tiez som bola vdacna za vsetky informacie, ku ktorym som sa dostala

borabora666
4. mar 2012

@dvacka ahoooj,no ja o tom uvazuje uz dlhsiu dobu,ale bojim sa ani neviem ceho,asi toho ze budem lezat dlho v nemocke a zblaznim sa co je doma s detmi...a navyse by ma mozno aj suma zaujimala,viem ze je to pohyblive,ale nemam ani pribliznu predstavu kolko by stalo dat dokopy moj bruch,,,, 😉 a este bysom bola rada ako prebieha lecenie doma,ci zvladas domacnost a tak dalej...no ja bysom chcela vediet asi vsetko,co ? 😀 😀 😀 😅 😅 😅

dvacka
6. mar 2012

@borabora666 ahoj, myslim, ze je to dost individualne.. co som citala na internete, niektore baby boli v nemocnici aj tyzden. ja som jeden den prisla, poobede ma operovali a na druhy den mi vybrali dreny a sla som domov. samotne brucho ma vobec nebolelo, jedine priserne boli chrbat - pretoze som musela prve dni lezat v takom polosede. po par dnoch som skusala lezat na boku, tak to bolo lepsie. chodila som hned od druheho dna, velmi som sa nenamahala. je dobre mat aspon prve dva tyzdne doma niekoho, kto ti pomoze s detmi, navari a tak. cakala som, ze zotavovanie bude prebiehat horsie. cena je asi vsade ina..od 1500 a viac.

zena1
30. mar 2012

@myriamka Viem, že je to už stará diskusia, ale pls ak tu chodíš, ktorý doktor ta operoval? Dakujem za odpoved

zena1
30. mar 2012

@bobicek5 Ahoj, ja mam termín na 10.04. , no mám neskutočnú hrúzu :o(

zena1
30. mar 2012

@jahodova A prosím ťa, kam ideš?

jahodova
30. mar 2012

uz to mam za sebou

jahodova
30. mar 2012

@dvacka ahoj, aj ja som po... aku mas jazvu?

zena1
31. mar 2012

Dievcata zaaavidim Vam...som zvedava ako dalej, ako budete funovat, ci zaregistrujete zmenu, co jazvy

zena1
31. mar 2012

@jahodova ahoj, kde i to absolvovala? Mam hruzu ci som si vybrala správneho doktora. Vsetky chvali napr.Cervena a na druhej strane opisuju aky je to alkoholik.. tak co jepotom spravny vyber? Neviem ci nemam zrusit termin, som v obave ako to dopadne :o( ako sa ty citis ? kedy ti to robili?

jahodova
31. mar 2012

@zena1 pozri sa ja som si lekarku vybrala co najbl. k domu, cesta po operacii je brutalna vec.. som z pp.
doktorka mi odpovedala na vsetko, bola mila a verila som jej. neviem ake ine brucha urobila.. sla som za nou a tym ako mi ludsky vsetko vysvetlovala, tak som ziskala doveru v to, ze mi nechce zle, a urobi to najlepsie ako sa bude dat.. anesteziolog bol tiez super. a neviem ci pije ci nie, ide o to, aky ma pristup k pacientovi.
ako sa sprava? je opity v ambulancii? asi nie, tak a ci vecer pije, to je jedno ak rano je triezvy.. asi.. som pol roka po operacii, je to parada.. strie mi ostali ale uz sa tesim na slnko a zhanam polovicne plavky, tie som 7 rokov nemala..

zena1
31. mar 2012

Dakujem dakujem krasne (o:

zena1
15. apr 2012

Dievčat,nemá niektora skusenost s MUDr,Pikulom?? Dakujem za akukolvek infooo

dvacka
21. apr 2012

@jahodova jazvu mam od jedneho bedra k druhemu.. ale pocitala som s nou, takze mi to vobec nevadi. je to neporovnatelne oproti tomu ake brucho som mala predtym

jahodova
24. apr 2012

ahoj, prepac, nebola som tu.. ano od jedneho k druhemu a okolo pupka.

tuttifrutty
24. apr 2012

baby máte aj fotky pred a po ? ja idem vo štvrtok na konzultáciu 🙂 chcela by som vidieť že ako ste mali bruško pred a ako po zákroku
pošlite mi ďakujem :-**

gajana1
24. apr 2012

@jahodova ahoj aku doktorku si si vybrala a kde? ja som z okolia pp a tiež zvažujem zakrok

jahodova
25. apr 2012

Ahoj, bola som u pani doktorky Potockej vo Veľkej. bola som maximalne spokojna s pripravou, anestezou a aj so sestrickou, je to uzasna pani.

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosta123
25. máj 2012

@snehulienka33 - ja som mala tiež pekne ovisnuté brucho,,,začala som chodiť do fitka 3x do týždňa,upravila stravu ,,,,za 6 mesiacov -15 kg a brucho rovné,takže peniaze ušetrené.
Chce to len zaťať sa a vydržať,žiadne nože netreba 😉 😉

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz