Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

kosta123
26. máj 2012

@snehulienka33 - aha no to aj preto.lebo sú po sebe...tak držím palce,,,mne pomohlo aj vyradenie pečiva dosť,,,sladké jem ale do 12.OO maximálne.

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosta123
26. máj 2012

@snehulienka33 - aj tak super začiatok!

janet24
26. máj 2012

@snehulienka33 Ahoj ja som 16 mesiacov po porode a tiez uvazujem o plastike zatial na nu nemam ale snazim sa si nejak pomoct.brucho mam ako keby som bola v 6 mesiaci .ale ja ho mam take pevnejsie.

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosta123
28. máj 2012

@janet24 - ja som bola na tom presne rovnako,,,16 m po pôrode som začala cvičiť a zliezlo to,,,je pevnejšie lebo tam máš tuk,,,,na odstránenie ovisnutého brucha by sa malo ísť podla mňa až vtedy,,,ked baba schudne a zostala prebytočná ovislá koža.

janet24
28. máj 2012

@kosta123 Ahojky a ake cviky si robila vdakaaaa 🙂

kosta123
28. máj 2012

@janet24 - chodila som do fitka a tam mám trénerku.

nona2
28. máj 2012

ahojte! moja kamaratka v londyne rodila a hned po porode jej plasticky chirurg odoperoval zbytocny tuk, kozu a zasil to tak, ze ma teraz dokonale brucho. krajsie ako pred tehotenstvom, takmer bez jazvy. stalo to 2000 libier. je nieco podobne i na slovensku? dakujem

zena1
23. jún 2012

@snehulienka33 ahoj, no ja uz dlho zistujem patram. Velmi dobre sa hovari babam, ktorým brusko po porode pekne spadne 🙂 Ja mam po dvoch porodoch, sice s odstupom ale brucho sama stria a ovisnute ako keby malo 60 rokov. Ked si sadnem - katasrofa a tam neni co riesit. Akurat si riesim predoperacne a 2.7. by som mala mat nastup na abdominoplatiku. Mams trach a hrozu, ale utesujem sa, ze je to len utok na kozu a nie hlbšie tela /svaly a pod./ ako napr. pri cisarskom 🙂

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zena1
23. jún 2012

@snehulienka33 Ahojky ...no idem na abdomino do Martina,priamo do MFN. Cena by mala byt max do 1400€. Viem, ze 700€ stoji zakrok a cena potom stupne podla ubytovacích dni - nevedia ci tam budem 2 alebo tri dni. Takze myslim, ze to bude asi nejakých 1200€ . Potom poviem. Dufam, ze mi termin nezmenia, lebo uz budem mat hruzu s toho, raz uz som termin zrusila. Pytala si saa na ZV - tam som mala termin u Dr.Pikulu. Nenasla som o nom ziadne info a mala som velmi zvlastny pocit z neho. Sam mi doporucil ZV, pretoze v BB /tiez tam pracuje/, maju sumu 1880€. V tychto dvoch zariadeniach je velmi ziadany Dr.Červen, no vraj u neho trva objednanie aj 1 rok.
Co je to LPG pristroj?? Ja mam dom stroj na kavitaciu, aj radiofrekvenciu - nic to nepomohlo. Rozbije to mozno tuky - ak rozbije neucinkuje to na kazdeho, ale ak nemas elasticku a fakt pruznu pokozku, nic to nepomoze. Takze drzim palce aby sa ti investovane peniazky dobre vyuzili (o: drzim palec

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zena1
25. jún 2012

No skus pohladat na Pikulu,mne sa to nepodarilo :o( Dakujem, urcite sa ozvem, ci mi potvrdia termin. Co sa tyka pristroja- nemam domaci,mam velku masinu, bola kupovana na podnikanie - no to je na dlhe pisanie ((o:

zena1
25. jún 2012

@snehulienka33 No skus pohladat na Pikulu,mne sa to nepodarilo :o( Dakujem, urcite sa ozvem, ci mi potvrdia termin. Co sa tyka pristroja- nemam domaci,mam velku masinu, bola kupovana na podnikanie - no to je na dlhe pisanie ((o:

adrih
25. jún 2012

ja sa chistám na operáciu bruchai neviem aké máte skúsenosti z Nitrou zatial som nenašla žiadný príspevok čo sa týkalo operácií v Nitre.04.07.idem na prvú konzultáciu k Dr.Zambojovi okrem estetických problémov mám problém s pruhom a rozostúpeným svalstvom brucho ovistnute tiež mám strach ale ked si predstavým že zabyjem tri muchy jednou ranou nemyslým na to čo ma čaká .ak máte skúsenosti s nitrou dajte vedieť.

zena1
26. jún 2012

@adrih Rovnako aj mne maju zosit rozostupene svalstvo. O Nitre som ani nepocula, treba len hladat infaa na forach (o: drzim palce

zena1
26. jún 2012

@snehulienka33 Takze, termin povrdený ....2.7. nastupujem, 3.7. je zakrok. Sranda na tom je, ze tu hovoria, ze v nemocnici budem tri az pat dni ..a n asukromnej odchadzas druhy treti den...neni to zvlastne???

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greentee
26. jún 2012

ahojte
www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=792453 tu mám vsetky fotky.nelutovala som,ze som isla na opráciu.tolko som vedela,ze takto nechcem zit atd.to nepoviem,ze nie je nebolestivé,ale za vysledok sa oplati 🙂

zena1
26. jún 2012

@greentee Fuuuuha, tak ty mas iny vysledok (((o: ja nemam az take brusko.... gratulujem (o:

zena1
26. jún 2012

@snehulienka33 dakujeeem (o:

kosta123
29. jún 2012

@greentee - ako je to možné že to brucho tak ostane ???som pozerala fotky,teraz iná kočka.

kvixa
29. jún 2012

ahojte - konečne som sa niekam dopracovala 🙂 chcela by som vediet da sa to aj na splatky? 😅
@greentee ze akeeee brucho- paraaada. ja cvicim kazdy druhy den vo fitku ale brucho nie a nie vycvičiť 😠

chcela by som ist na plastiku u nas v piešťanoch v medicentre, nemate niektora skusenosť?

mamutovazena
29. jún 2012

ahojte kocky 😎 a vie niekto poradit ci je to lacnejsie v uk ale na slovensku?da sa to na splatky.?

zena1
7. júl 2012

dievcataaaa,som stvrtý den po abdomino...a mam safajn, takze keby se akukolvek ifo, prezradiiim 🙂 🙂

kosta123
7. júl 2012

@zena1 - bolí ??? 😕

zena1
8. júl 2012

@kosta123 neuveris, ale neboli 🙂 jedine co bolo pre mne katastrofa, cely den po narkoze. Brucho ma vobec neboli, bolia len popalenieny, ktoe vznkl po leukoplaste - noo uz ako som doma, uz je to OK, pantenol vyliecil ((o:

kosta123
8. júl 2012

@zena1 - dáš aj foto potom??