Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

sisstin
30. jan 2008

já jsem na tom stejně 🤐 🤐 🤐

janulkas81
autor
30. jan 2008

a neuvazujes nad niecim takym

mimkao
30. jan 2008

janulka, ja áno. Ak náhodou vypátrš nejaké infošky o tom, na 100% si to idem dať spraviť aj ja.

janulkas81
autor
30. jan 2008

no nieco som vypatrala,ale hlavne chcem najst niekoho kto to ma uz za sebou

otrivinkajanka
30. jan 2008

no ja som to videla v telke ako sa to robi ale poviem ti,ze nebol to pekny pohlad ale potom ta baba mala krasne ploche brucho

kristynaw
30. jan 2008

http://images.google.com/images?hl=en&q=Abdomin... pozor,jen pro silne a silnejsi zaludky🙂

sisstin
30. jan 2008

janulkas: nemám na to prachy..a jsem podělaná z bolesti 😅

kristynaw
30. jan 2008

sis a urcite na tom nejsi tak spatne jak na tech obrazkach 🙂

majula
30. jan 2008

Mám jednu známu, ktorá si to dala robiť...neviem nič bližšie, iba to, že to bola hrozná bolesť, ktorá trvala niekoľko týždňov...len toľko si pamätám...ale brucho má teraz veľmi pekné 😉

janulkas81
autor
30. jan 2008

o nic lepsie to veru nemam.vlastne som cakala trojcata ale o jedno sme prisli v 3Ott som porodila cisarskym a to som uz mala 20kg navyse. pred otehotnenim som mala 48kg, v 30tt Skoro 70Kg schudla som na 56kg ale brucho mam katastrofa.

janulkas81
autor
30. jan 2008

majula mohla by si mi zistit kde jej to robila a ktory doktor?

otrivinkajanka
30. jan 2008

janulka ved v googli si naklikaj plastickych chirurgov,alebo nemocnice v tvojom kraji kde to robia a vyber si v blave je toho dost kde to robia

arabeska
30. jan 2008

janulkas a ako dlho si po porode?lebo ja sice len 4,5 mesiaca ale to burxo mi ostalo horzne 😢

janulkas81
autor
30. jan 2008

ja som uz rok po porode a neverim ze by sa to zlepsilo, dokonca sa bojim schudnut lebo to bude ete horsie

janulkas81
autor
30. jan 2008

otrivinkajanka

ja to uz mam prejdene ale rada by som sa rozhodla po odporucani, plastickych chirurgov je vela ale ktory je dobry?

majula
30. jan 2008

janulka zistím ti to, len najskôr sa k nej musím dopracovať, veľmi dlho sme spolu neboli....inak s jej sestrou si volám často, takže určite ti zistím kde si to dala robiť 😉 zajtra jej už aj volám 😅

janulkas81
autor
30. jan 2008

dik moc si zlata

janulkas81
autor
1. feb 2008

ahoj majula nic si nezistila?
pa

allik
2. feb 2008

ahojte, tiez som na tom podobne a tentokrat som sa definitivne rozhodla a mam uz aj termin zakroku, rada sa potom podelim o skusenosti

bilka
2. feb 2008

ahojte kocky,

mojej kamaratke robil abdominoplastiku primar dusan guba, sef esteticko - plastickej chirurgie ustavu lekarskej kozmetiky na trebatinskej ulici v ba a bola velmi spokojna ako s jeho pracou tak aj s jeho prijemnym pristupom. velmi si ho chvalila a kedze posobim v zdravotnictve pocula som aj ja na neho dobre referencie. no a potom dalsi bezkonkurencny plasticky chirurg je bez debaty primar ladislav košťál z ruzinovskej plastickej chirurgie. najviac chvaly som pocula na pracu tychto dvoch chirurgov.
kamaratka sice nemala brusko ovisnute po babatku ale po rapidnom schudnuti 25 kg a po zahojeni ho mala naozaj pekne, bol to velky rozdiel a hlavne na sebavedomi to pocitila. neviem ci sa to moze ale hodim vam tu link na pracovisko dr gubu ktore som nasla na nete, je tam aj cennik vykonov.
http://www.zzz.sk/?profil=819

julia225
3. feb 2008

baby ja mam hrozne bruch urobit ani keby mi dali 1 000 000 😒 ja by som im tam isto umrela 🤐

myriamka
23. apr 2008

ak vas to potesi moyem vam poradit...ja som abdominoplastiku brucha podstupila a som maximalne spokojna...

myriamka
23. apr 2008

ak vas nieco zaujima tak sa pytajte....rada odpoviem...zmeni vam to zivot to potvrdzujem........ 😀

rinuska
23. apr 2008

ahoj myriam , ja sa chystám , ale naviac m,a zaujíma , či to má význam , ak by som sa potom ešte rozhodla pre dalšie dieťa .

myriamka
23. apr 2008

ahoj rinuska neviem lebo mna sa pytali ci este chcem mat deti ale ja mam dvojicky a to ma staci...tak na to ti neviem odpovedat..

briluxina
24. apr 2008

Ahoj citala som ze po abdominoplastike sa moze stat ze znova brucho ovisne, napr. pre tehotenstvo alebo ked clovek priberie.
Inak aj ja sa na tuto operaciu chystam.
Myriamka, mala si velke bolesti po operacii? ako si to zvladala s detmi?Ak mozes tak napis ako dlho trvalo kym si mohla normalne fungovat, lebo u mna je cela domacnost na mne tak ma to zaujima najma kvoli detom ci si mohla dvihat a tak.

myriamka
25. apr 2008

ahoj briluxina...no nemozes tazke dvihat to je iste....fungovala som asi tak ze som prelezala cely den asi taky tyzden..no hybat sa vies ale nieje to bohvie co..taha ta to...a ziadne natahovanie ani pradlo som nevesala ..aj na mne je cela domacnost ale dalo sa to...bolesti po operacii su ,iste,ale da sa to zvladnut...a to ci zas ovisne to neviem ale myslim ze tehotenstvom asi ani ak planujes este dieta tak sa na to nedavaj az po....ak este chces nejake podrobnosti napis internu postu a tam ti odpisem....

arabeska
25. apr 2008

a co to vlastne stoji?

myriamka
25. apr 2008

25 000+2000 izba na dva dni+pas 800...ale slo to asi o 3 000 hore..samotna operacia

petule.h
25. apr 2008

ahoj, mojí kamarádky mamka na tom byla a říkal, že hrůza bolest, že ještě měsíc nemohla ani řídit auto, ale byla na tom v 50 letech, takže to už se dá ledacos odepřít.Jako práce a tak, ale ona bolí asi každá operace a kdo to chce, tak si to stejně nechá udělat, ale taky bych do toho šla až po dětech...