Máte skúsenosť s plastikou ovisnutého brucha?

janulkas81
30. jan 2008

caute

ak ma niekto skusenosti s abdominoplastikou tak prosim napiste.kde ste si to dali robit, ci ste spokojne ci to bolelo ako po cisarskom a co ste za to zaplatili.dik moc za reakcie, ja sa neviem rozhodnut.po dvojcatach mam ovisnute brucho a sama stria.

zena1
9. júl 2012

Neni problem, myslim, ze teraz je obvod stale rovnaky ako predtym...je to asi napuchnuteee..dnes idem na prevez, nuvidim co a ako.a hadam uz aj drene vytiahnu 🙂

zena1
11. júl 2012

@snehulienka33 dakujem,uz som skoro v pohode 🙂

snehulienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zena1
12. júl 2012

@snehulienka33 ahojky, myslim, ze uplne v pohode. Aspon strucne, pondelok prijem, utorok ma hned rano riobili - do 3 hodin. Mali problem- zrazanlivost krvy, ale inak OK. Poobede som pregrcala ako kon- z narkozy, to bolo najhorsie zo vsetkeho,lebo mi napoinaolo brucho. T.j. cely den mi davala umelu vyzivu, vecer mi pustili ibalgin. Dalsi den uz som jedla vsetko, setrne koli peristatike. Od bolesti uz som ani nic nebrala- nic ma nebolelo a to som citlivka. Skor som si pytala tabletku na spanie. Vo stvrtok bolo vsetko ok, Aaale, kedze som mala zavedene dreny,tak ma nechali do piatku. V pondelok som bola na prevez, z jedneho drenu mi uz nic netieklo, tak mi ho vybrali, druhy mam este stale, lebo mi z neho stale vyteka - nieco.Dnes uz vstavam aj z postele uplne v pohode...akoby nic, no snazim sa na brucho nezapierat- pre istotu, a snazim sa co nagiac oddychovat. Co ma boli su krize.Zosivali mi aj svaly, vrak az na 4cm boli rozidene..Brucho ako take si moc neobzeram,nemam odvahu -len som kukla ze onen prevys tam uz neni. Opuch mam stale, no vraj to chce cas ((o:

kvixa
13. júl 2012

takže dnes som sa odhodlala, mam konzultaciu s doktorom Imrichom Kováčom, tak snáď niečo vymyslí 🙂 držte palec 🙂

kvixa
13. júl 2012

takže dievčata- cena 2330 😅 skoro som odpadla 🙄

kvixa
13. júl 2012

@zena1 môžem sa opýtať kolko si platila? a kde ti to robili?

kvixa
13. júl 2012

@kosta123 ja som schudla od porodu za 10 mesiacov 32 kg...chodim do fitka kazdy druhy deň, koža mi ovisla a sadlo nikde- a tu už nespevnis 😖

kosta123
14. júl 2012

@kvixa - uff riadne vela kíl,to preto asi ovislo 😒

kosta123
14. júl 2012

@kvixa - ja som 15kg za 6mesiacov,,,,ale mala som aj veľa spevňovacích cvikov,takže som celkom pevná.

zena1
14. júl 2012

@kvixa robili mi to v martine,priamo v nemocnici.cena cca 1200e. myslim,ze uplne super 🙂

kvixa
14. júl 2012

@kosta123 no, určite... ☹
@zena1 1200e so všetkým? aj s narkozou? a kto ti to robil? to akeeee lacneee...wow.

zena1
14. júl 2012

@kvixa jaska,750e stal zakrok,60e jedna noc a pocitali mi tusim 4krat,narkoza je platena az po,podla toho kolko coho pouziju a bolo to 250e.starostlivost uzasna,nastupujes den vopred-ziadna rychlovka.cely cas som mala pre ostotu dreny.jeden mi vybrali,drihy este mam,lebo mi stale nieco odchadza.asi tolko 🙂

kvixa
16. júl 2012

@zena1 a prezradis aj meno? mas aj nejake foto pred a po?

zena1
17. júl 2012

@kvixa Bre rank...koho meno myslis? 🙂 Ano,mam take "amaterske " fotecky v mobile pred, no a teraz je este asi zavcasu fotit... povacsinou som stale v bandezi, chodim kazdy druhy den na prevaz. No nie kazdy, podla dohody. Teraz som bola v pondelok koli drenu, a pojdem aj zajtra ci sa uz nezastavil. Ak nie, absolvujem sono, ci nahodou niekde nieco .... No potom, mozno uz aj po mesiaci, neviem ci dvoch.... odfotim, uvidim kedy to bude OK. Teraz vyzera este kadejako, ked je stale stiahnute 😉 a mam modrinu okolo pupka, pardon mojho noveho pupka 🙂 🙂 🙂

kvixa
17. júl 2012

@zena1 no myslela som dr., ktorý ťa rezal 🙂 a potom by si bola taka dobra a hodila by si mi foto? ak ti to nebude vadiť 🙂 ja sa hrozne bojim, že keď pojdem k niekomu lacnejšiemu, že mi to po... 😅

zena1
17. júl 2012

@kvixa foto nebude problem,len sa mi musis potom pripomenuuut.co sa tyka lacnejsie-nemyslim si,ze vyssia cena je zaruka kvality.ne konzultacii som bola na sukromnej klinike,ale vzhladom k velkosti zakroku -abdomino,p.doktorka pracujuca v MFn povedala,ze take nieco treba robit nie na klinike-tam robia mensie zakroky.cena uzasna-a zakrok spolu so starostlivostou sa neda rovnat nejakej malej klinike.mimochodom,chvalim dr.kornanovu a vsetkych jej kolegov v MFN

kvixa
17. júl 2012

@zena1 tak ďakujem za vyčrpávajúce info 😀 ešte sa teda pripomeniem 😉 ešte sa pojdem informovať u nas v medicentre...snad bude cena nižšia.

zena1
17. júl 2012

@kvixa musis sama zvazit ake mas brusko 😉

kvixa
17. júl 2012

@zena1 no otrasne 😝

zena1
17. júl 2012

@kvixa mas foto??

kvixa
17. júl 2012

@zena1 nemam ale nie je problem 🙂

zena1
17. júl 2012

@kvixa tak daj, ja som hodnotitel 🙂 ci vobec mas nad cim uvazovat 😠 Bululu@azet.sk

kvixa
17. júl 2012

@zena1 ok, tak ked budem mat cas....

zena1
18. júl 2012

@kvixa ok,ale zabudla som nieco dolezite-potrebujes mat pri sebe nejakych dobrych ludi tie 2 tyzdne 🙂 🙂 🙂

kvixa
18. júl 2012

@zena1 ano je mi to jasne, to by som pri tych mojich krpcoch sama nezvladla- takze manzel bude doma 😅

kvixa
18. júl 2012

@zena1 posielam ti tie foto... 🤐

zena1
18. júl 2012

@kvixa je to velmi potrebneee, mne je stale niekto s malym,..no fakt ze ten zaciatok tretieho je uz okaaaa..idem kuk fotooo 😉

zena1
18. júl 2012

@kvixa nooo, mas to horsie ako ja, ovela, takze hlavu hore a odhodlaj sa. mas lepsie,ze nemas v hornej casti strie, urobia i pekne brusko.mne ho sice napli, ale strie-cast mi zostali 😢 no previs je fuuuc 🙂

kvixa
18. júl 2012

@zena1 fuu, no nechutneee 🙂 co uz. pošli aj ty... 😀