Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
2. sep 2009

Denisocka ked neprosim konkrétneho anjela tak vravim Pane, alebo prosim ucitelia moji co ma strazite pomozte mi najst riesenie v tom a v tom... Petruci do urcitej miery verim, ze aj silna negativna energie vyslana proti niekomu moze ublizit, ved vidis co sa deje napr. pri Woodoo mozu cloveka aj zabit, ale ak je clovek dost silny a duchovne vyspely je pod ochranou, v kazdom pripade kazda negativna energia vyslana proti niekomu sa vracia ako boomerank tomu kto ju vyslal. Zlo je tu na to aby sme sa z neho poucili, ale neda sa pachat do nekonecna, ten co ho robi si to skor ci neskor s prepacenim vyzerie a pociti sam na sebe raz.

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

ano , da se to ale zrusit...pochopenim, odpustenim...vyjit z kruhu chyb (ktere delame furt dokola), a hlavne zajit za tou osobou a pozadat o odpusteni ji! I kdyby neodpustila, kazdopadne z tve strany to je ciste a melo by se neco hnout 😉

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

...i kdyz treba v dalsim zivote 😉

mywiel
2. sep 2009

Ano da sa to zabudla som to napisat, poznam pana co to vie rusit aj rodinné a osobné tazké karmy. Ako pise Janus nikdy nepriat zle tomu co ti ho praje, prave naopak vyslat pozitivnu energiu, laska je silnejsia. Nie nahodou sa vravi kto do teba kamenom, ty donho chlebom ma to svoj vyznam a mudrost. 😀 😉

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

...i kdyz treba v dalsim zivote -melo patrit jako ad mywiel 🙂

mywiel
2. sep 2009

Proste nezarabat si znovu na zlu karmu a neznizit sa na uroven toho co ma este zavoj pred ocami... 😔

denisocka
2. sep 2009

u mna sa tiež "pohli lady" až ked som odpustila...otcovi,mamke... ostaným, odpušťala som im iba v mysli a nebolo to veru jednoduche ,ale to čo bolo po odpustení,to bol KLUD a ticho a šťastie,laska a potom už iba "zázraky"

mywiel
2. sep 2009

Odpustenie pride vzdy ked si to uprimne zelame a olutujeme svoju vinu, nech uz by sme urobili cokolvek, sama som to pocitila na sebe. Je to neskutocna, laska co vas nesudi staci olutovat. Ako som uz pisala zlo a chyby su tu len a len na to aby nas poucili, iny vyznam existencie vo vesmire nema.

mywiel
2. sep 2009

Svetlusky lucim sa idem sa venovat rodine. Pekny vecer. 😉 🙂

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

krasne 😉

denisocka
2. sep 2009

ja sa idem venovať sebe 😵

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Blby je, kdyz uz nestihneme nekomu odpustit-to se potom dejou veci v nasi mysli.....me vzdycky mrazi jak nekdo vyrkne:"To mu nikdy neodpustim!!!" a pruser je tady!

Potom clovek lezi na smrtelne posteli a jedine co zada je odpusteni a on potrebuje(!) odpusteni a taky odpustit....si pamatuju jak umiral tata... 😢

fejusa
2. sep 2009

janus,mne sa pred tyzdnom zabil kamarat na aute mlady chlapec 24,nerozpravala som sa snim a bola velmi najedovana na neho,on sa neskor pokusal nadviazat kontakt a komunnikovat ale ja som odmietla.a teraz to lutujem... 😒

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Snazim se posledni dobou navazat kontakt se svym druhym(jeste nenarozenym ani pocatym) ditetem... 🙂
Normalne ho/ji citim....vnitrnim zrakem vidim bublinu a vedle malinkatou bublinku-takhle to citim, vnimam. Uvidim co dalsi dny...

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Zkousel navazat kontakt po smrti?

fejusa
2. sep 2009

hmm,nie som si toho vedoma ze by sa nieco take dialo..

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

fejusa...ja myslim, ze bude jeste prilezitost na odpusteni 🙂 ...at uz v jakekoli forme.

fejusa
2. sep 2009

uvidim..ale bola by som rada

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

opet upozornim na cas 🙂 22:22...tak jako vcera.

Co astralni cestovani, mate s tim zkusenosti?

fejusa
2. sep 2009

no ved som si to vsimla 🙂

slavik
2. sep 2009

janus ja nemám ani také skúsenosti ako máte vy všetky, ale strašne ma to zaujíma. Ty máš s astrálným cestovaním skúsenosť?

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

ano 😉

fejusa
2. sep 2009

ja mam tiez pravdepodobne s tym skusenost len neviem ci to je ono

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Nezda se vam mesic nejaky divny??? Za chvili bude uplnek....

slavik
2. sep 2009

janus tak popíš prosím

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

Zatim na to nemam slova....nomalne to nejde popsat...i kdyz to tu zkousim uz od te doby co jsem napsala ...ano.
Cokoli bych napsala nepopisovalo by to to co prozivam....zatim ne 😔
Ale zkusim si k tomu sednout....je to kazdopadne zajimave... 😉

fejusa
2. sep 2009

pre mna je krasny,mal by nieoc znamenat?

slavik
2. sep 2009

baby vyšli ste zo svojho tela?

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

slavik...vedome se mi to podarilo trikrat.

Ale treba lucidni sneni...to mi jde uz od mala 🙂 ...uz jako mala holka jsem se naucila figl na "nocni mury"...kdyz jsem se bala ve snu-zavrela jsem oci....v realu jsem je vlastne otevrela a byla jsem v loznici a v bezpeci...pak jsem se vratila zpet do stejneho mista ze snu... 🙂

j.a.n.u.s.
2. sep 2009

fej...asi ne, jen mam z neho divny pocit.

Do nedavna jsem mela s uplnkama problem...tak to je asi jen "vzpominka" na doby minule... 😵