Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
22. sep 2009

🙂

bibula
22. sep 2009

pridu do bratislavy cela family,takze nieco poriesime,nech je sranda....a aj ucel dufam🙂

denisocka
22. sep 2009

ináč,ja som sama zvedava čo zo mna bude,ja sa hned niečomu nadchnem a potom som leniva pokračovať, nejak nemám vieru že jednu vec dotiahnem do konca tak idem skušať inu 😖

denisocka
22. sep 2009

no tak to hej,ja som možem akurat s adinkou stretnuť 😉

bibula
22. sep 2009

pridem ta navstivit v sne,chces? budem vyzerat ako strasidlo 😀

skusaj,ved nieco ta chyti aj za srdiecko a premyslaj na co by si tu schopnost vyuzila.

certica
22. sep 2009

a mna kto pride navstivit? som vcera aj kolac piekla 😀

bibula
22. sep 2009

hmmmm... 😀

adina22
22. sep 2009

deni ty si ma vynechala? 😀 😀 to ako sa ti podarilo?

certica
22. sep 2009

tak du do hajan, sladke intimissimo sny 😎 😀 . minulu noc som brazdila nemocnicu-porodnicu na inline korculiach a moj gyn. mi povedal, ze si mam hladat ineho lekara, uz ma ma vraj plny brejle 😀 , no a potom som v poklidu prchala z horiaceho auta. maleho som brala rovno aj s autosedackou 😀. tak hadam dnes bude nieco menej akcne.
tusim nejak moc preladujem do cestiny. to tu niekto nedavno spominal, tusim janus a twin..., ze maju chut slovensky pisat, tak ja to mam naopak 😅

denisocka
22. sep 2009

nevynechala 😉 - teda vynechala,ale napísala som nižšie,že sa stretneme . ja nemám take vizie ako ostný 😀 - vidím ťa na dvore s Natalkou, okolo hory,lesy,lúky... kus vedla cigánska osada a spišský hrad 😀

denisocka
22. sep 2009

a vedla ja

denisocka
22. sep 2009

čortica,už som sa zlakla na začiatku tvojho prispevku,že si češka a nevšimla som si to doteraz 😀

certica
22. sep 2009

nelakaj, len asi z 1/3 moravacka 😀 . no ale uz fakticky prcham 🙂

bibula
22. sep 2009

aj my ideme -som pozrela kusok superstarovskej pechoty...
denis ,ak rychlo nezaspim,alebo sa vnoci zobudim tak pridem 😀 😀 😀

bibula
22. sep 2009

tak dobru noc a sladke pokojne snicky..../znie to ako spi v pokoji,ale ved preco nie 🙂 /

mywiel
22. sep 2009

Ja mam tiez korene z Moravy... 😅 alebo chodte do vecnych lovist....no indianka sa nezaprie...uz skenuje 😀 😉

marianka79
22. sep 2009

mywiel to si ty na tej fotto?Mala si tam iné vlasy a celkovo nejako sa meníš??? 🙂

dorotka
22. sep 2009

kocky chcem sa spytat mozno blbu otazku
aky je rozdiel medzi duchmi a anjelmi

adina22
23. sep 2009

dobre ranko krasne zeny 😉 😵

deni - tu osadu si mohla vynechat 😀 ved mi tu nemame ani jedneho 😉

certica - teba som zabudla myslim..malo byt certica-temperament 😉

nooo myw ma vela podob 😀 😀 ale nie to je nejaka Tifa ako som s vcera dozvedela 🙂

adina22
23. sep 2009

joj co sa mi stalo teraz...preklikla som na inu stranku a tam velka reklama s takou otazkou...uz zase sedis za tym nestastnym pocitacom? 😀

denisocka
23. sep 2009

dobre ranko,dnes kukám z okna a osady tu už nemáme 😀

denisocka
23. sep 2009

ešte raz dobre ranko 😉 a aduš,sorry,ale šak v dedine nemáte,ani my nemáme - ale hla vedla v meste L. aj mojom SP je ich požehnane 😖

adina22
23. sep 2009

deni - to tak dobre carujes? 😀 Ale nechajme ich v pokoji (bibul som ti ukradla slovne spojenie 😉 )zi a nechaj zit,ta tak.

denisocka
23. sep 2009

ja som mala pár snov v noci, v jednom som bola na nejakom stretnutí , myslím že nejaka cirkev/sekta? a prednašajuci mal na podiu pani na vozíku,čosi o nej hovoril , niečo v zmysle čo sa jej stalo a že ake je to tragicke a ja som si všimla,že ta pani si prekladá nohu cez koleno - tak som hned na začiatku vyskočila z davu a prstom som ukazovala na tu a kričala,že nás idu oklamať,že pani nie je na vozíku 😀 - stetnutie hned skončilo,rozdali brožurky a koniec

v dalšom som sa stretla s mojou kamoškou,došla ku mne do bytu,mala som tu čosi rozrobene /asi ako janus - prerabka bytu / aq ona došla na balkon zafajčiť a povedať mi výsmešne,že jej bývalý, už ženatý nadalej s nou spáva 😅 a ja som pritom vedela , že jej muž zas s jeho ženou,tak mi z toho prišlo divne - že došla sa chváliť a pritom,keby vedela že jej muž ju zas podvádza so ženou toho,s kým ona spáva 😀 / no smiešne že - hadam si to nebola ty Bibula 😀

adina22
23. sep 2009

deni - v oboch si vlastne odhalila klamstvo

nobody
23. sep 2009

dobrý ráno 🙂

denisocka
23. sep 2009

ahoj bodynko 😉

denisocka
23. sep 2009

a čo z toho vyplíva adi? 😅

bibula
23. sep 2009

krasny den prajem.... 🙂

denis,do coho ma to chces namocit? nie ,ja som nestihla,hned bolo po mne....

bibula
23. sep 2009

dory-jednoduchy-anjely sa neinkarnuju - su dokonaly,nemusia sa ...