Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
23. sep 2009

😀
ja som este nikdy nemala eroticky sen so zenou....ani len naznak,ani napad 🙂

u mna je to trosku ine s tym spanim,ako som uz pisala,tak potom neviem,ci mam mat vycitky a ci nepodvadzam.... 😒 😅

mywiel
23. sep 2009

Ale viem co to znamena, ta Mylen je taka libertine, asi predstavoval cast zo mna, taka som bola nesputana 😀 a asi po tom tuzim, lebo nemame pri Kayi cas na seba s mm, tak asi podvedome mi to chyba a tuzim po tom, podla mna uz sexujem sama so sebou v tom sne...co narobim... 😅 ☹ Kaya spi s nami proste strajkuje...nechce surodenca podla mna tusi a citi ze nechceme aby bola jedinacik no a ona to asi zatial chce takto. 😀 😵

bibula
23. sep 2009

pekne si to nazvala- my momu povieme ze je sebec-on je aj na mna strasne lakomi,nikto sa nemoze ku mne priblizit-hned uteka a tlaci sa medzi 😀
ked bol mensi spaval vedla mna a ja v strede,teraz spi v strede.... 😀

teodorka
23. sep 2009

myw to sa Ti kedy stihne tolko snivat?????? 😀 😀 😀

mywiel
23. sep 2009

Hmm tak ja vycitky nemam ked mm vzdycha pri mne zo sna... 😅 😀

mywiel
23. sep 2009

Teodorka to bolo minulu noc to je u mna normalka niekedy mam aj viac snov za jednu noc... 😉

bibula
23. sep 2009

😀 😀 😀

teo- kazdy v noci sniva okolo 10 snov,len si to zapamatat treba 😉

mywiel
23. sep 2009

No ona to este nechape, tiez spi v strede inac by spadla, ale ona sa mi budi s placom v noci tuto noc sa zobudila s velkym placom o 3.33 a odvtedy spala s nami... 😠

bibula
23. sep 2009

keby soi snivala ako ja,co by si robila? neskusala by si cesty,ktorymi by si nesla v skutocnosti? 😀 mozes vsetko,vies,ze snivas,len nevies ovplyvnit druhych.... 🙂

bibula
23. sep 2009

deti musia byt s rodicmi,inac to nejde,ved telicka su este obcas bez dusicky,ked si chodi este po svojom....hlavne ked dieta spi....rodicia maju zly zvyk ulozit dieta,zavriet dvere a dovidenia a este si pochvaluju aki su super rodicia... no co uz....

mywiel
23. sep 2009

Bibula ako snivala ako ty? Myslis astralne cestovanie?

mywiel
23. sep 2009

Bibula narazas na ten lesbicky sen? Nie nemyslim, netuzim po tom zatial.... 😀 😉

teodorka
23. sep 2009

bibula ved hej ....ale preco si ich ja nepamatam? 🙂 mne sa casto snivalo ale uz prestalo ze chodim sama po ulici vsetko je prazdne nic ine neeixistuje iba ja ....ale toto sa mi prestalo snivat uz dost davno ale co sa mi casto sniva je ze ma mm podvedie a ja mu dam na vybranou bud ona alebo ja a on povie ze ona ...

mywiel
23. sep 2009

Na tom treba tiez pracovat aby si ich clovek pamatal treba ist vyssie po rebriku... 😉

bibula
23. sep 2009

nie, no napisem to obsirnejsie ,ak treba vysvetlim ,aj moje obcasne vycitky- pokusim sa to vysvetlit- vyuziva sa na to pojem -lucidne snivanie - urcite poznas,ale ja som nejak na dalsej urovni....

ja proste nespim ako normalny clovek...ja viem,ze spim a co sa mi sniva,viem,ze je sen,viem,ze lezim v posteli,vedla mna muco,ondrik,vsetko,pocujem ich dychat a dotoho si pozhanam "hercov" vlozim si koho chcem-niekedy to necham na nahodu/blbe slovo/...a idem na vec....

minule som si tam dala mucovho brata 😉 minule som sa rozpravala s mucom,ze preco jedneho brata iba objimam a druheho neobjimam ,ale si dame cmuk na lice no a dala som si tam toho co iba objimem - prisla som k nemu-v sne,objala som ho a zdvohla som hlavu hore na neho a on pozeral na mna-kedze som chcela skusit preco ho nebozkavam v skutocnosti-tak som sa jemne v objati postavila na spicky a on sa sklonil a sam ma zacal bozkavat,az som zostala paf....no prijemne to bolo,o tom potom,ale vedela som,ze snivam a muco je vedla mna...tak som sa odtiahla v sne a povedala som mu/bratovi/,ze uz ide muco a vtom som tam dotvorila muca s ondrickom ako idu smerom k nam..... 😀

joj,aka som blba....

teodorka
23. sep 2009

bibula to myslis na ake velke deticky ...?

bibula
23. sep 2009

teo - no asi odkedy sa venujes detom,nechodis sama po ulici....
a chlapom navyber nedavaj ani v sne. 😀

myw-nemyslela som to skusit naostro,len tak,ze ci si si uzila s cistym svedomim 🙂

bibula
23. sep 2009

do tych 3 rokov urcite 🙂

ness
23. sep 2009

mam ten isty problem ako teodorka, neviem si ich zapamatat, viem, ze sa mi snivalo, ale neviem co, uz mi to hovorili, ze treba sa to naucit, len som este neprisla nato ako 😒

bib, toho som sa chcela vystrihat, aby maly spal s nami, som sa bala, ze je to navykove a potom ho to tazko oducim, ale posledne noci som pochopila, ze ma potrebuje maly citit v noci a nechce byt odlozeny niekde bokom, lepsie a dlhsie spi, ked je pri mne

bibula
23. sep 2009

nessi-kludne ho nechaj pri sebe,jeho dusicka je pokojnejsia ,ked ma o svoje telicko postarane a je v bezpeci-a vtedy si moze volne a pokojne lietat.... 😉 uvidis,aj bambulko bude pokojnejsi a bude robit vacsie pokroky-aj ty sa lepsie vyspis a nabyjes sa cerstvej energie,ked budes svoj pokladik citit pri sebe....

teodorka
23. sep 2009

vidis to ma nenapadlo ,nedavat na vyber... 😝 ale ked ja som si taka ista sama sebou 😀 a potom to takto dopadne 🙄

teodorka
23. sep 2009

no moj Teo ma 8 a vzdy pride ku mne spat ...a Tomi ma 10 a kazdy vecer sa ma pyta ,,mozem spat pri Vas?"a ked sa ho opytam ze preco?tak ipovie iba ,,vy mate lepsiu postel a makucku perinu 🙂 🙂

bibula
23. sep 2009

😀 uz su velki ,mozu spat sami -treba zistit preco chodia,mozno len jeden potrebuje prist a druhy pride,lebo aj prvy prisiel.... 😀
ja som chodila spavat ku mame dlho mozno aj do 14 rokov-som mavala nocnych navstevnikov.vtedy netreba branit,proste len treba zistit co a ako-u nas sa na matrace vyhovarat nebude-vsetci budeme mat rovnake.... 😅

bibula
23. sep 2009

no idem k bambulkovi,bo uz mam v obyvacke dialnicu 😀
potom vas precitam,ak nieco popisete 😀

teodorka
23. sep 2009

no tie matrace vymysla oni maju super postele ....a inac aj ja som s mamou spavala do 15 a tiez kvoli nocnym nevstevnikom...som sa isla pokakat od strachu

ness
23. sep 2009

no bib to poznam, do 14 chodili ku mne nocni navstevnici tiez ...

mywiel
23. sep 2009

Bibu chapem mne sa to obcas podarilo ale malo sa mi to stava teraz... 😉

mywiel
23. sep 2009

Bibu nemam sa za co hanbit ano uzila este sme sa o tom bavili aj s manzelom, ja mu hovorim aj moje sny... 😉 😀 Naozaj ma to nelaka, a ked to prislo vo sne zrejme je to symbol, musim najst cast venovat sa viac svojej zenskej podstate asi ju pri denno dennych povinnostiach zanedbavam... ☹

mywiel
23. sep 2009

Malé deti potrebuju citit ochrannu auru matky, kym sa osamostatnia...chce to cas a trpezlivost.

mywiel
23. sep 2009

Co sa tyka snov ucime sa v nich a dostavame obcas nejaky program zhora a zamerne si nejaky sen rano nemame pamatat... 😉 oni vedia preco 😵