Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
23. sep 2009
denisocka
23. sep 2009

jaj,zas ste toho popísali,a neviem čo sa skor pýtať . Ako si mam zapamätať sny? niekedy som s tým nemala problem,ale teraz???

bib-čo znamena v sne voda a krv? napíš to verejne. mne sa isty čas/ked som riešila školu , či nastupiť do nej kvoli robote či nie /snivalo stale o povodniach a ako kolegovia skaču a chcu ma vziahnuť tiež do nej. ale bola to špinavá voda. Občas sa mi sníva že potratím vo sne . no a ked som sa hladala ako linett ,tak som stale bola v suterene domu,bytovky,nakupneho centra a zvonku išla voda, vela vody a už okolie volo zaplavene a zrazu začali pukáť sklá 😔 to boli hrozne sny 😔 uf

dačo som ešte chcela / okrem varenia / len už neviem 😖

mywiel
23. sep 2009

voda su vnutorné pocity co prezivas, krv je zivotna tekutina velmi dolezita...oboje moze mat pozitvny alebo neg. zmysel zalezi od sna...

denisocka
23. sep 2009

ved som pisala,v sne bud potratím,vtedy vidim krv - alebo ta vioda,to boli lie zaplavy. ináč neviem - či to niesu nejake urivky min.životov, niekedy som mala sny s lelektrikov a panicky strach aj dma zo všetých spotrebičov, až mi jedna baba vravela,že ma kedysi zabili na elek. kresle, že to bola nespravodliva smrt a že mám tým ludom odpustiť,čo to urobili - znelo to smiešne,kedže som si aj ja predým sama hovorila,že som asi zomrela na elek.kresle,ale odkedy mi to vravela,tak tie sny su preč ! a začali tieito s tou vodou. Ja mám inač fobiu z burok a daždou,možno väčšiu ako z ohna,neviem. stale vravím,ja keby že som v lese a začne burka-tak umriem od strachu . boh vie či ma aj blesk dakedy nezabil

mywiel
23. sep 2009

Fuuu Deni ty tych fobii ale mas, no bohvie ci ta aj neupalili ako bosorku v stredoveku...ja sa nebojim nicoho len samoty a opustenia. ☹

mywiel
23. sep 2009

Ale ked sa tak nad tym zamyslim tak aj samota je relativna, lebo sami nemozeme byt nikdy a opusteni uz vonkoncom nie. 😉

bibula
23. sep 2009

viete,ze sa nema verejne pisat coho sa bojite? 😅

denisocka
23. sep 2009

no vidiš a ja tých burok-teda bleskov , vody v ponatí prirodneho živlu ... nejake plavanie v jazere nehrozí 😀 , aj psov,ale nie ako fobia,ale neverim nijakemu,ani našemu 😒 ... no ja neviem,mna by nik ani do lesa nedostal,ja sa bojim že na mna medved,diva svina či vlk vyskoč

kurnik,teraz som si spomenula na vlka v mojom sne 🤐 ano,dnes som ešte mala vo sne vlka, niektoho som videla v lese - nejake dievča a zhora na nu pozeral vlk, ja som už ale odchadzala,neviem či na aute či jak,ale vedela som že mne nič neurobí ale jej asi hej

bibula
23. sep 2009

tie fotky su krasne,ziarive,zive a tie vsetky zivly... 😵

denisocka
23. sep 2009

prečo sa nem písať verejne?

mywiel
23. sep 2009

Bibula preco? Lebo sa to splni? 😕

denisocka
23. sep 2009

tak ked sa toho bojim,ta sa nema čo splniť.iba ak ma trafi blesk

bibula
23. sep 2009

nie,lebo sa to moze zneuzit...

linette
23. sep 2009

dobre rano babiky 🙂 ja som len prednedavnom vstala a teraz vas citam 😉

tak nieco k tomu co bibka chcela od nas pred par stranami 😉 :

nepoznam vas dlho, ale vas mam vsetky rada, vsetky ste niecim vynimocne, rada si vas citam ako som uz hovorila tato diskusia mi dava nieco 🙂

mywiel: o tebe viem asi najviac napisat, si ako starsia sestra s ktorou by som sa hadat nevedela, pretoze ma za moje otazky neodcudzujes, vzdy si ma vypocujes a odpovedas a co je najlepsie vies mi odpovedat, si zena ktora vie o com hovori, nikoho nepresvieca, vies veci uprimne a jasne podat, zazila si uz vselico, ... a co by som dodala k tvojmu vyzoru? mne nepripominas skriatka - skor nejaku herecku, len si neviem spomenut. (myslim to na staru foto) vedela by som pisat ale staci, bibka to chcela len v skratke

janus: ty mi prides ako dusa, ktora uz vela toho prezila a rozprava z vlastnych skusenosti

denisocka: ty si taka vesela a sikovna, mladost a zabavu by som k tebe pripisala, hoci teraz si uz vydata zena, ktora ma povinosti

bibula: ako dusa, ktora vie ovladat veci a ma dar vidiet niektore (aura), si "divoky anjel" ale v dobrom samozrejme 🙂

certica: anjelsky "certovska"

adina: niekedy zvedava ako ja 🙂 inak zlate dievca

nobody: chlap ktory vie veci pochopit a nevysmieva sa - si jeden z vynimiek, pri tebe mam taky zvlastny pocit (samozrejme dobry)

dali: zakladatelka tejto diskusie - to nieje nahoda, prezila si nieco, zaujima ta to a tu nachcadzas odpovede

tak zhrniem to, vsetky ste sympaticke, zlate, mile, laskave, s dobrym srdieckom a dobrou dusou, s ochotou vzdy pomahat 🙂
vsetkym vam zelam len to najlepsie z najlepsieho - ved si to zasluzite 🙂

mywiel
23. sep 2009

Vlk je velmi vzacne zviera, ma vysoku inteligenciu a zije v smecke cize je dolezita unho rodina a hierarchia, ked pride do snov indiani verili ze prisiel velky ucitel vas nieco naucit to je VLK 😵

denisocka
23. sep 2009

no aha

idem variť,mam kus vyčitky že tu vela sedím a čítam MK, maly ked ma vidi že tu píšem,tak mi vezme ruku z klavesnice a da mi na nu božtek 😢 take mi to príde no ,nie velmi pozitívne , asi ho to trappi že sa mu menej venujem, 😒

denisocka
23. sep 2009

jáj myw,až mám zimomriavky,ešte nikdy som nemala v sne vlka,nepamätám . iba medvede a sem tam had

mywiel
23. sep 2009

Bibu chapem, ale ja mam ochranu zhora...a dobro je silnejsie. 😵

bibula
23. sep 2009

lin,anjelik,ty kde zijes? vsak uz mame obed 😀 😅
v kazdom pripade krasne si to tu rozpisala na jeden sup 😉

mywiel
23. sep 2009

Medved je zenska energia, had je sexualita 🙂

denisocka
23. sep 2009

ano,to bolo v čase myw,ked som prebudzala kundalini 😉 a pred tehotenstvom

bibula
23. sep 2009

dobro je relativny pojem -anjely nepoznaju dobro a zlo -poznaju to,co potrebujeme 😅 niekedy je pre nas "dobre" prave to zle,co nam/na nas pustia ...

bibula
23. sep 2009

kundaliny sa znazornuje ako had 🙂

denisocka
23. sep 2009

vieš že by som ju chcela zas prebudiť? asi začneme my dve na tom makať 😉

linette
23. sep 2009

tak k tym snom, dneska som spala celkom dobre, ale tak asi nadranom alebo aj rano som mala dva sny. ako vidim viacere ste snivali aj s erotikou tak sa k vam viem pripojit.

prvy sen bol taky, ze sme boli ja, priatel a mama u babky. s priatelom sme dosli na chvilku ku nam aby sme sa mohli "vysantit" . mama bola bola na dovolenke (to aj v skutocnosti je) a chceli sme vyuzit chvilu kym je u babky. u nas v izbe bol strasny bordel a isla telka. ked sme uz chceli ist na vec, ktora neviem preco trvala strasne dlho, tak v tom mama klopala, ze otvorte. museli sme sa rychlo obliect, nejaky kod som natukavala do dvier aby nezistila co sme chceli robit a potom vosla. takze z nasho "santenia sa" nebolo nic.

druhy sen bol velmi zaujimavy. isla som k lekarovi oproti v cinziaku (v byte mal ordinaciu) kedze ma bolelo hrdlo. v predsieni bol priatel, mama, osoba ktoru nemusim a jej priatel. ja som mala vojst cez okno do ordinacie a isla somnou mama. ked som tam horko tazko vliezla tak mi doktorka povedala aby som sa vyzliekla a rozkrocila nohy. ja som jej na to povedala, ze co prosim? ved ma boli hrdlo. ja som sa s nou zacala hadat, ze sa jej vyzliekat nebudem, neni moj gynelok este mi nahodou nieco spravi a ja jej neverim, proste sa nevyzlecem. ona sa so mnou hadala, ze musim, lebo je to tak a ja jej, ze som dospela nech mi da papier ja si ho podpisem, ze nemam zaujem a povedala som jej, ze do hrdla si kupim nieco v lekarni. tak som od nej odisla. kricala za mnou, ze na mna posle osetrovatelou a bude ma nasilu vysetrovat, ten cirkus poculi vsetcia co cakali na chodbe a len pozeratli. ja som otvorila dvere a zacala som utekat, utekam a utekam (uz som sa zacinala bat - nemam rada, ked je niekto nasilu) a jak som utekala cez luku kde bola vysoka trava som sa otocila a dve sestricky a dvaja ostrovatelia rychlo utekaju za mnou a v tom som spadla. a zobudila.
jak som sa zobudlia som si este v hlave "dosnivala" sen a skocil tak, ze som sa v pohode dostala domov a oni ma uz nenasli. na konci som sa v tom sne bala.

co myslite, co ten sen znamena?

bibula
23. sep 2009

myw-skor by som sa bala nieco zle vyslat ,kvoly odplate... 🙂 😕

certica
23. sep 2009

vy pisete jak besne 😀

bib, to mas fakt zaujimave s tym "snivanim". nuz ale fakt si mala vycitky, ked si v takom opojeni privolala svojich "na pomoc" 😀

inak neviem, aky to je kalendar, ci nie indiansky.... ale v takom nejakom som VLK.

myw, my si s mm tiez hovorime sny 😀 . k tomu lesbickemu snu - mne sa v minulosti tiez snivalo so zenou, ale bola to trojka, cize + chlap. no ale co mam super zazitky (a to sa mi zda celkom zaujimave tato skusenost, i ked len v sne), ze som bola 2x dokonca chlap a prezivala som cely ten sex. akt ako muz. bolo o uzasne a pripadalo mi to strasne zive aj po prebudeni. este som si vravela, ze vau 😀 , je tak naozaj aj v reale?
a potom este jeden sen, kedy som sa pocas aktu zmenila z muza na zenu. teda vlastne som si to uvedomila v tom sne, ze ved som mala najprv muz. pohl. organ a zrazu k zaveru pi...l niekto mna 😅 , ale sranda je, ze aj ten "partner" sa menil na opacne pohlavie v zavislosti od mojej zmeny.
dalej sa mi zvykne snivat aj o znasilneni (mojom) jednym prip. viacerymi, ale s tym, ze to dokazem regulovat/ovladat, ci a kedy k tomu pride atd. dost ma to vzrusuje, ale zaroven mam asi vycitky a preto sa navonok tvarim ako obet, ktora to nechce, ale v skutocnosti chcem. na takych 90% sa vsak zobudim tesne predtym, ako ma prist k veci.
no a z tychto sex. snov ma zvycajne vytrhne - zobudim sa na vlastny (realny) org.

co sa spania tyka, ja mam marťana od narodenia v nasej posteli, ale uz to zacina byt zaujimave, ako cestuje. a to mame 3 postele vedla seba len pre seba (my dvaja) 😀

denisocka
23. sep 2009

baby,tie fotky v odkaze su krásne, tam by som vedela žiť 😵 uplna pecka

certica
23. sep 2009

hej, fotky uzasne, ale zit by som tam nevedela

bibula
23. sep 2009

waw certi,to ma v zivote nenapadlo uzivat si ako chlap.my si smucom tiez rozpravame sny...on je straaasne psychologicky zalozeny,tak okolo jedneho co ho uputa toci aj tyzden....a mojich 50 snov medzitym nic.... 😀

inac ja som sa muca vypytovala ako to prezivaju chlapi-no tabulky poznam,som to chcela pocut proste...ale nenapadlo ma vymenit telo....chichi ,uz sa tesim na noc,ked maly zaspi 😀 😀 😀

regulaciu chapem-pouzivam-vyuzivam-vraciam a otacam a podobne.... 🙂
no ozajstny org.no to nieeee.... 😀