Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
23. sep 2009

este som chcela dodat ked ste pisali o oblubenych zvieratach. tak mojim oblubenym je delfin a ked som bola mala sialela som za psami. teraz sa mi celkom lubia plazy ako jasterica, krokodil, korytnacky, had -nie neviem preco. nemam rada tych ktory maju viac ako 4 nohy. a pavukov a hmyz okrem muchy nemusim. ked som raz hladkala kona tak som sa ho bala, ze mi ublizi. tak som isla dalej. a v poslednom case sa mi lubia kozy 😀

denisocka
23. sep 2009

ešte nám tu chýba božský Kája aby si prečítal tie vaše sny 😀

linette
23. sep 2009

mywiel pekne fotky take zive 🙂

certica
23. sep 2009

deni 😀

linette
23. sep 2009

bib dakujem snazila som sa co najjednoduchsie a najkratsie vas opisat 😉

bibula
23. sep 2009

denis-myslela som na neho, mozno nam sem tiez nieco hodi...chlapi snivaju asi ine sny ako my...aspon muco mava velmi suche sny a nepamamata si detajly....asi preto,ze sa nevie vratit,alebo ho to proste nezaujima....ja citim vone,"chytam" farby,citim chlad,teplo....steklenie,objatie,vsetko....

denisocka
23. sep 2009

ja tiež citim akdečo,ale nejak neviem zapamatať 🙄

linette
23. sep 2009

a co hovorite na moje dva sny? v oboch som snivala s mamou a s priatelom a v jednom s tou osobou ☹ na konci druheho sna som utekala a bala sa. take sny mavam teda som mavala dost casto. snivala som bludy na konci ktorych som sa vzdy bala a utekala.

linette
23. sep 2009

bibulka ja uz pojdem obedovat, na ranajky som si dala banan s coca colou 😀 to je kombinacia 😀

mywiel
23. sep 2009

Certica urcite sme zili zivota aj ako chlap aj ako zena...o tom znasilneni si myslim, ze mas chut sa nechat niekomu odovzdat ale je tam to nasilie no to je trosku agresivne... 😕 Ja na sex. snoch nevidim nic zvlastne ani vynimocné, sex je sucastou zivota a orgazmus zazivam tiez vo sne ako realny... 😀

bibula
23. sep 2009

lin mna napadlo,ue cez hrdlo neotehotnies 😀 😀 😀 ale to kvoly tym -nast rocnym temam 😅

no ,povedala by som,ze sa proste bojis,ze otehotnies.../neviem,ci si,ci nie,ci co..../ale sen,no bojis sa,ak uz si,bojis sa porodu,preto "odvolavas tehu" 🙂

denisocka
23. sep 2009

ja dokonca vo sme lepšie ako naživo 😀

bibula
23. sep 2009

myw,tiez by som povedala to iste o tom znasilneni,bud skus nejaky "iny" sex-napriklad puta a tak nemusis trpiet bolestou , aj ked chces nieco hrubsie....
mozno aj preto si to tam regulujes,porovnavas a zistujes,co vlastne chces....

bibula
23. sep 2009

den,ty asi dostanes zakaz citania....ale asi aj ja 😖 😉 -kedze som velmi hanbliva,neviem sa uvolnit... 😀 😅

bibula
23. sep 2009

ja som to myslela tak.,ze eroticky sen mi neprejde do "nazivo" 😀 ako pisala certi 😉

linette
23. sep 2009

bibu ja som neni tehotna. este sa chystam do skoly tak este chcem pockat, ak by sa podarilo tak by som sa tesila - ved mam rada deti a chcem ich mat. no je tu aj tak vela okolnosti preco by som este nemala byt. a porodu sa bojim. ja sa vseobecne bojim lekarov, to je moja fobia - ked mi maju nieco robit, krv alebo injekcia alebo ine ☹ nemam rada lekarov aj ked viem, ze to je potrebne. aj zubara sa bojim, no skor vydrzim injekciu do dasna ako do tela - nechapem.

certica
23. sep 2009

bib, takze ides menit v noci "body"? 😀
no, neviem co teda to je, ale doznievajuci orgac urcite, lebo citim este stahy po zobudeni. je pravda, ze ten uplny vrchol som akoby preskocila a uz len zaver. alebo mozno slaby odvar skutocneho, ako ked si mooc vzrusena a nedokazes sa udrzat v napati a proste ti ten orgac dost ujde do stratena, proste ho neprecitis celym telom, len dolu, skor klitorialne 😀 . no moje nervy, ked toto niekto bude citat 😲 😀

linette
23. sep 2009

vo sne si uzivate sex lepsie ako s muzmi v skutocnosti, no chudatka vasi muzi kebyze toto citaju 😝 😀

mywiel
23. sep 2009

Certica ja pri takychto snoch okamzite budim manzela... 😀 😉

mywiel
23. sep 2009

Linette nie lepsie ale inac... 😉

linette
23. sep 2009

mne sa raz snivalo, ze som isla po ulici, taky chlapi ma uniesli a nutili ma robit stetku. potom jak ma doniesli do nevestinca som skoncil v spalni u sefa, ktory sa do mna zalubil a bolo vsetko ok, len ja som ho nelubila
inak nezvyknem snivat o sexe.

certica
23. sep 2009

inac bibul, toto sa mi stava aj pri neerotickych snoch, ze sa skratka zobudim na doznievajuci orgac, chapes. ale zacina to uz v tom sne, mozno sekunda a hned sa prebudim a precitujem akoby dalej, len uz som zobudena a preto to viem aj fyzicky skontrolovat 😀 a castó sa pristihnem, ze sa aj fyzicky dotykam inkriminovaneho miesta, cize neviem, ci je povodcom toho stavu prave, ze sa v skutocnosti v posteli osahavam a potom sa mi to premietne do sna - len ten prijemny pocit a nasledne sa zobudim alebo to ma zaciatok v tom sne a prebudim sa na ten fyz. pocit

denisocka
23. sep 2009

ano,inač,bez namahy,stačí sa len tuliť a "trieť" 😀

linette
23. sep 2009

tak im to vysvetlite a naucte ich ako sa to spravne robi 😀 ved zmena je zivot 🙂 mywiel ty mas muza aspon pri sebe. ja s mojim priatelom nebyvame spolu a neviem ho zobudit ☹

denisocka
23. sep 2009

ach certica,nerob mi chutky bo miesto varenia pojdem "spať"

mywiel
23. sep 2009

Hmm tak ja sa neosahavam ked spim zato moj muz sa kazdé rano zobudi tak ze si ho drzi, proste chlapi poznate sedia s rozkrocenymi nohami stale, a su kludasi, ved normalka, moj muz spava zasadne nahy, pyzamo nema ani jedno... 😀 😀 😝

denisocka
23. sep 2009

mywiel,nemožem sa spoznať s tou fotkou v pase

linette
23. sep 2009

deni vasnive objatie a bozkavanie 🙂 akurat mi moj vola neni to nahoda? vlastne ta neexistuje

denisocka
23. sep 2009

mywiel,už prezradzaš vela 😀

mywiel
23. sep 2009

Deni ja som tu inkognito ked pisem také sukromné veci... 😀