Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
23. sep 2009

ked nie dnes,tak inokedy,chce to len sa premoct a vstat ku papieru....aspon mne sa potom dost pletu a neviem kde kto sedel.

mywiel
23. sep 2009

No prave preto je lespie to robit s niekym co sedi pri tebe a pise aj to co ti tie zvierata hovoria... 😅

bibula
23. sep 2009

jaj no a niekedy tie zvierata su miesane-vtedy treba opis- macacia hlava na medvedom tele,kacacia hlava na vlcom tele.....v tom pripade ak to zvladnete skuste hned zviera napravit-ak nie,urcite ho opravte inokedy. 😖 😉

denisocka
23. sep 2009

aj ja chcem,len jak nato,daj navod v reči zrozumitelnej bib

bibula
23. sep 2009

myw neviem,ci niekto pojde sam tak hlboko aby ich pocuval.... 😉

mywiel
23. sep 2009

Zmiesané som nemala, ale kazdé zviera malo pre mna dost velky odkaz a to sa zapamatat neda pokial niekto nepise co hovoris ked si v hladine Alfa... 😅

bibula
23. sep 2009

ok,idem k malemu,medzitym tu niecona pisem -navod-takze ked zaspi ,mate to tu,potom to uz len oznami t vsetkym "nasim"

adina22
23. sep 2009

teda co to tu citam....clovek tuchvilu nie je a uz sa to tu zvrhava 😀 😀 😀

certica
23. sep 2009

cize ked su pomiesanie, znamena to nejaku disharmoniu?
tak toto neviem, ci ja zvladnem - s novodom, ci bez 😀 . inak mm je na sluzobke, takze vecer som sama, jedine ze by martan zapisoval 😀

mywiel
23. sep 2009

Ale rada skusim, stale si pamatam co mi ktoré zviera hovorilo tak to mozno zmaknem aj bez svokry...za pokus to stoji. 😉

denisocka
23. sep 2009

čertica,neže ti budeš onanovať miesto zhovárania sa z čakrami 😀

mywiel
23. sep 2009

Tu je obr. 7 zakladnych cakier ale je ich v skutocnosti ovela ovela viac nad hlavou este, tak len aby ste mali predstavu, su k nim aj pridelené farby akej su... http://www.fr-reiki.com/chakras.html

angelik
23. sep 2009

ahojte dievcata, sorry, ze sa vam tu trocha pomotam
sem-tam vas citam, ale kedze nemam take pestre zazitky, tak sa radsej nezapajam
rozoberate sny, tak by som sa chcela opytat
niekedy mavam take, co hned viem, co znamenaju, ale niekedy netusim
a odkedy mam malu, vacsinou tych par hodin spim tvrdo a rano si nic napamatam

ale nedavno som mala 2 noci za sebou sny, z ktorych som sa musela zobudit
jeden bol ako akcny film, nahanacka, skakala som po mrakodrapoch a bala sa o svoj zivot (telku som nepozerala davno a nie to este akcny film) mala som taky strach, ze som sa donutila zobudit sa, musela som sa prejst, napit sa, a az ked som sa ukludnila, mohla som opat zalahnut

a druhy: svojho syna som donutila spolupodielat sa na zabiti zvierata, chapal to, nebolo v tom sne inej moznosti, ale bolo mi z toho nanic, velmi zle, donutila som sa prebrat sa (v zivote som nezabila ziadne zviera, iba nejaky otravny hmyz)

a certi, niekedy sa aj mne take snivalo, ale odkedy mam malu, tak spim ako drevo, az na nejake horeuvedene vynimky

certica
23. sep 2009

deni neboj 😀 , to ja este nez zalahnem 😀

mywiel
23. sep 2009

Cervena je pri koksise, oranzova brucho, zlta solarny plexus, cize kde sa roztvara hrudny kos, zelena srdce, modra hrdlo, indigo tretie oko, fialova stred na hornej casti hlavy a otvara sa to ako svetoziara, ci lievik co vystupuje do vesmiru

linette
23. sep 2009

bib na to sa musim uviest do hladiny alfa? to som v zivote nerobila. ked sa mi to nepodari tak sa mozem zmiast? toto je riskantne ale za pokus to stoji teda ak nebudu nejake nasledky z toho

mywiel
23. sep 2009

Čakry, jemné orgánmi a nadis sú súčasťou tradičných zdrojov energie v Indii a ktoré sú opísané v vedas a tantrické texty.

Subtilního tela alebo aura je obálka fyzického tela. Je to subtílny súčasťou nášho bytia. Skladá sa z životne dôležitých zdrojov energie, viac či menej hustý. Táto energia vyživuje a chráni fyzické telo. Subtílnych tiel tiež umožňujú výmenu energie so všetkými našimi bezprostredného okolia.

Od zvnútra von, aura človeka zahŕňa:

1) éterické telo alebo hrubej
2) emocionálne telo alebo astrálneho
3) mentálne telo,
4) duchovné telo.
Tieto vrstvy spolu ako koordinačné obálky. Teória subtilního tela, je čakry, nadis, orgán, tzv "éterická" stanovené v Satcakra Nirupan.

Nadi znamená pohyb, vibrácie, root. Nadis sú vektormi osobné energie pripojený k vonkajšej energetickej vesmíru. Nadis sú nervovej sústavy sú krvou a éterickú auru.

Tri hlavné nadis sú Ida povedal lunárne a solárne Pingala povedal susumna centrálnej (tj oheň, slnko a mesiac).

Čakry sú opísané ako viery energetických centier, kolesá a koncipovaný ako s lístky lotosu. Oni sú naskladané vo vzťahu k plexus, nervové centrá chrbtice.
Počet Čakry sú premenlivé v závislosti na škole od 5 čakry v tradícii tibetského j'usqu'à 14 pre ostatné. Čakry majú vždy jednu alebo viacero božstiev alebo špeciálne energiu.
Chakra je rozmedzí niekoľkých nadis.

Hlavní čakry na číslo sedem je priesečníkom jedenadvacet nadis.

Čakry sú menšie križovatku štrnásť nadis.

Existujú tiež aj menšie centrá vytvorené priesečníku siedmich nadis a ktorých počet je niekoľko stoviek.

7 hlavné čakry.
7 °) koronálnej čakra Nachádza sa v hornej časti lebky. Bod osvetlenie a zjednotenie duchovných aktivít. White Light.
Farba: PURPLE

6) FRONT čakra sa nachádza medzi obočím. Sídla intelektu, imaginácie a intuície.
Farba: fialová, BLUE INDIGO

5) hrtana čakra Nachádza sa na krku. Duchovní energie, tvorivosti, vyjadrovania a komunikácie. Farba: modrá.

4) SRDCE čakra Nachádza sa na pravej strane srdca. Love Soucit. Jednoty bytia. Centrála duchovnú bytosť. Dýchacie funkcie.
Farba: zelená alebo ružová.

3) SOLAR čakra umiestnená nad pupok. Sídlo sily a múdrosti ego a emócie. Solar plexus. tráviace funkcie.
Farba: YELLOW

2) Sakrálne čakra umiestnená nad genitálie. Energia Vitale a sexuálne, Feeling. Reprodukčných funkcií.
Farba: oranžová

1) Chakra chvostových Nachádza sa nad riť. Materialistické tendencie. Odstránenie funkcie. Bezpečnosť, Survival, primárne emócie.
Farba: červená alebo čierna.














Ich hladké fungovanie a ich kvalita (nedostatok, nadbytok, vyvážený) závisí, zdravie, myšlienky a činy.

adina22
23. sep 2009

a co to idete(me) skusat?Som teraz trochu mimo 😅

mywiel
23. sep 2009

V kazdej cakre je akoby spirala energie ktora sa ma tocit urcitou rychlostou a smerom, ak sa toci rychlejsie alebo pomalsie alebo dokonca opacnym smerom ako sa v tej danej cakre ma tak clovek ochorie, tie spiraly v cakrach sa nabijaju energiou bud zhora z vesmiru cez hlavu, cez tu hornu cakru, alebo z dola cez tu prvu zase energiou Zeme, pripadne solarny plexus sa da tiez otvorit a nabit, ako tretie oko sa otvara atd.

mywiel
23. sep 2009

Ale to len v kratkosti na vysvetlenie co su cakry, to nie je ziadny postup co tu davam...ten da na tie totemové zvierata Bibula. 😉

denisocka
23. sep 2009

adina neviema ani ja ešte presne čo,dozvieme sa až ondríka uspí bibula

lalitagopi
23. sep 2009

fíha! tak to znie supermysticky! tak ak to Biba napíše tak, že tomu porozumiem, tak sa pridávam na exercise 🙂

mywiel
23. sep 2009

No prelozené cez Google tak neviem ci z toho nieco pochopite, to som prekladala tu str. co som sem hodila s tym obr. cakier...

ivka144
23. sep 2009

Deni, crevna dizenteria prisla zo Spisa k nam...
Tak som trochu mimo, od vcera vecera idem odpadnut od bolesti, mizeria.
Len sa nestacim cudovat, kolko zas popisane a ake intimnosti.
Tie zvierata - tut noc sa asi nezapojim, budem rada, ak zaspim.
Drzte sa...
(A D. vsetkym, co sa Vam pacili tie vytvory moje)

nobody
23. sep 2009

zdravím andělskou smečku
dělal jsem téma Upíři a mám to nachystané ..večer dám ukázky do alba
akorát potřebuju, abyste to posoudily eventuelně ..šlo o to simulovat to nějak tak do starých mašin, jakoby staré fota, ale technicky v pohodě ... s částečnou degradací obrazu
tak počítám s váma
když jste ti andělé

denisocka
23. sep 2009

no body, dnes sme ako žhavé vampírky

nobody
23. sep 2009

jak se to projevuje?? 😀
zoubky? 😀

adina22
23. sep 2009

ja tiez uvidim ako vecer...minulu noc som spala hodku ale ako som sa docitala v mywielkinej mudrej knihe tak oddychovat potrebuje len hmotne telo...dusa a ego nie

nobody - predhod nam to potom my ako spravna smecka to posudime 😉 😀

nobody
23. sep 2009

ale nejezte u toho hlavně
ať nečistíte monitory