Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
24. sep 2009

ja sa z tej ročenky pocikám 😀

bibula
24. sep 2009

preco? aj ja idem opacit....

denisocka
24. sep 2009

kukni do albumu,ak to stihneš 🙂

bibula
24. sep 2009

krasne 😀 😀 😀 mne take pekne nesli,ale ja som len narychlo -dala som si ksicht naopak a potom som tam mala vlasy....ale uz je dovarene,tak opacim...to si si dala aj na mail poslat?

mywiel
24. sep 2009

Lubii dakujem ja sa budem pridrzat radsej mojej verzie, nezavislost, sloboda, to vzdy vo mne macky vzbudzovali schopnost byt sebestacné a sami jednat... 🙂

linette
24. sep 2009

ahojte dievky, hladam jedno slovo pod ktore by som vedela zaradit reiky, auru, meditaciu, mandaly, cakry, vestenie, numerologiu, minule zivoty, zivot po smrti, anjelov, ...... ezoterika? chcela by som ju "studovat" lenze nic moc som nenasla. tuto s vami o vsetkom debatujem, pytam sa, vyzvedam a chcela by som o tom vediet co najviac - zaujima ma to. su na to len kurzy kde ma to vsetko naucia?

linette
24. sep 2009

lubii vitaj 😉

linette
24. sep 2009

deni super fotky 🙂 vydarili sa 😉

denisocka
24. sep 2009

hej,ja to nazívam ezoterika a pači sa mi stranka minigrimi alebo nejak tak a už by som sa do nej pustila,ale musim najprv spomalit a potom začať pomaly odznova ....... a tie fotky su des, ešte že žijem v tejto dobe,aj ked moje zo školských čias su tiež des 😀

bibula
24. sep 2009

lin- to znie ako vtip-tu sa viac naucis a zadarmo ...co si myslis,co tam budu robit? 😀

Zvieratá v čakrách /vynate z knizky cinsky horoskop🙂/

Žiadne zviera nie je zlé ....
Dbajte o ich správanie – nie je dobré prílišná bujarosť ani únava zvieraťa vo vašej čakre...

BUVOL

Moja je stabilizujúca sila,ktorá udržuje cyklus života. Stojím vytrvalo proti všetkým protivenstvám a nepriazni osudu-odhodlaný a bezúhonný ,chcem slúžiť čestnosti,niesť bremeno spravodlivosti ,zostávam verný zákonm prírody.Trpezlivo tlačím koleso osudu a tak si vytváram svoj osud.

TYGER

Som nádherný paradox,celý svet je mojím veľkým javiskom.Púšťam sa novými žiarivými cestami.Hladám a usilujem sa o nedosiahnuteľné,chcem vyskúšať nevyskúšané.tancujem podľa hudby života vo veselej a rozmanitej neviazanosti.Poď so mnou na moje jazdy na kolotoči.Uvidíš myriády farieb,trblietavé svetlá.Všetci ma zdravia ako jedinečného.Umelca,ktorý nemá obdoby.

KRÁLIK

Som v súlade s pulzom vesmíru vo svojom kľude a osamote.Počujem melódiu duše.Vznášam sa nad všednosťou, večným namietkami a úpadkom.Ja víťazím svojou schopnosťou sa prispôsobiť.Svoj svet si farbím jemnými pastelovými farbami.Stelesňujem harmóniu a vnútorný pokoj a mier.

Had

Moja je múdrosť vekov.ja držím kľúč k tajomstvu života.rozsievam svoje semená na úrodnú pôdu a starám sa o ne s vernosťou a s vôlou.môj pohlad je pevný,môj uprený zrak nemenný.Odhodlaný,neústupný,tajomný a nevyspytateľný kráčam vpred svojím stálym nezadržateľným tempom.podomnou je pevná zem.

Kôň

Ja som kaleidoskopom priania.ja dodávam všetkému svetlo, farbu a ustavičný pohyb.ja myslím ,vidím a prekypojem energiou.som neviazaný a nezaťažený svetskými starosťami a nespútaný pevnými záväznými cielmi.uháňam bez prekážok nepreskúmanými cestami s nepokoreným duchom-a dušou vždy slobodnou.




Opica

Som skúsená a ostrielana.majster rýchlosti ,čulosti a pohotovosti.Magický čarodej nemožného.moja dokonalosť je neprekonatelná a nemá obdoby.Moje srdce je naplnené mocným kúzlom schopným učarovať .som stvorená pre svoje vlastné potešenie.

Kohút

Som tu pripravený slávnostne uvádzať deň a oznamovať jeho odchod.prosperujem a mám úspech vďaka svojej presnosti.vo svojom nikdy nekončiacom hladaní dokonalosti dohliadam,aby veci zostali na svojom mieste.som presný v plnení úloh,vždy bdelý a pozorný správca.predastavujem absolútnu vernosť,spolahlivosť a oddanosť.

Pes

Vojenský pochod ma volá na pomoc vašemu utrpeniu ,utíšiť vaše bolesti.som ochránca práva .rovnosť a spravodlivosť sú moji priatelia.môj zrak nie je zastretý zbabelosťou,moja duša nikdy spútaná okovami.život bez cti je život prežitý nadarmo

nobody
24. sep 2009

Jepica je kde?

bibula
24. sep 2009

neviem,preco ju nemas na fotke? 😀

nes mas mail,aj ty bodynko 😀

ness
24. sep 2009

dakujem bibul 😉

mywiel
24. sep 2009

Veru preco nedas foto Body?? 😀

mirka1308
24. sep 2009

Ahojte, môžem sa aj ja pridať?
Čítam vás od začiatku, no nejako nestíham, lebo keď prídem z práce, tak ma čakajú aj iné povinnosti.
Škoda, že nemám v práci net, to by som už vôbec nič nerobila.
Moc ma zaujal zvierací totem, tak som zvedavá, či sa mi dnes večer podarí uvidieť nejakého zvera, okrem môjho psa(yorki) 😀 😀

mirka1308
24. sep 2009

mywiel
knihu, ktorú si viac krát spomenula na začiatku - Putování duše aneb metafyzická zdravoveda je od Petra Richelieua? Ak áno, tak som si ju včera požičala z knižnice, skoro som odpadla, keď mi pani povedala, že ju majú 😕 😅
Už sa na ňu moc teším, len neviem kedy ju prelúskam, lebo som si minulý týždeň kúpila Secret a zatiaľ leží na nočnom stolíku 😀 😀

bibula
24. sep 2009

alebo radsej nie...no ale nieco si tam daj,ale bezpecne,nieze tu budem nalepena cely den 😀 😀 😀

ahoj mirka-kludne vyskusaj....drzim palce

denisocka
24. sep 2009

MIRKA,MNA TO TIEž NAPADLO SA NA NU PýTAť V KNIžNICI,NIEKEDY MOTYKA VYSTERLí / šKODA žE DO KNIžNICE NECHODíM A V NAšEJ OBECNEJ NIE JE NIč

bibula
24. sep 2009

naco deni? 😅

mywiel
24. sep 2009

Mirka ano je to ona. 😉

denisocka
24. sep 2009

NA tu knihu od mywiel

mywiel
24. sep 2009

Kajicek zajicek kde si zas si zmizol? 😅

bibula
24. sep 2009

no,ja uz citam, zatial "nastastie" nic nove ...ale prijemne cistkanie-urcite odporucam- no k nazvu som sa este nedostala , ja hned citam,,,dokonca aj ked kupujem,hned otvorim a cumim do nej,ci mi nieco povie.... 😀

bibula
24. sep 2009

mirka secret kludne preskoc 😝 😅

mywiel
24. sep 2009

Secret mi pride ak komercna kniha neviem preco... 😕

bibula
24. sep 2009

ja som nafotila tu svoju to je ktatunke,keby som vedela pisat poriadne na klavesnicitak aj napisem,ale ...ale....
takze potom to spracujem.....

denisocka
24. sep 2009

už som vam ho poslala 😉

bibula
24. sep 2009

zase suhlas myw- secret je uplna pakovina,ked to tak mozem povedat,ved su tam uplne samozrejme veci...neviem ako z toho niekto mohol aj natocit film-my sme si to pustili s dcerou a pozerali sme na to 10 minut,a potom som sa spytala,ci ju to bavi a ona ze nie,ved to je jasne a ze stale to iste ...a ja ze to pozeram kvoly nej-a hned sme to vypli....je to uplne zbytocna knihy,zbytocne minuty material

bibula
24. sep 2009

co si nam poslala?
jahody so slahackou? ci opacne?

nobody
24. sep 2009

prej je tu s(z)háňka 😀