Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
3. sep 2009

Zas pisem ako Talian sorry... 😀 😅

denisocka
3. sep 2009

zatial to je dostatočne čitatelne 😵

dali4
autor
3. sep 2009

Mywiel... tak dobre mi teraz padli tvoje slová... a husia koža po celom tele...Dakujem 😵 Chcela bysom sa ta niečo opýtat,vidím že si velmi skúsená... Zvykneš vidiet osudy aj cudzích ludí,na dialku? tých čo nepoznáš,keby sa ta niekto na niekoho spýtal? Ale neviem presne,či sa to vlastne može...Ako to vlastne je? Moj brat má velké problémy ☹ on sám si s tým nevie poradit a neviem či možem ja niečo urobit...

dali4
autor
3. sep 2009

No,takto,o pomoc ma nepožiadal, tak že myslím, že s tým urobit nemožem nič, ani o pomoc nestojí, viem, že musí sám príst na to kde robí chybu.Ale keby som aspon vedela čo ho čaká, na čo si má dat pozor... Aspon ho upozornit alebo čo...

denisocka
3. sep 2009

dali,ja mám to iste s mojou tetou, už neviem čo by som urobila , ale nejde to,za nu to ja nevyriešim. Myslím,že keby odpustila tak by sa lady pohli,ale ona je už z exmanžela tak zatrpknuta,že nemam chuť k nej chodiť,lebo ma vysava z energie uplne,ale zase moj šimon ju nabíja,to vidim .takže nejak to musim stále zladiť. jej muž bol za mala odvrhnutý vlastou matkou, vychovala ho babka,otec sa mu obesil - a teraz je proste z neho svina,tyran - no ťažko sa tete odpušťa,ked ich týral 20 rokov a teraz robi to same, aj ked su už po rozvode a majetkoprávne sa akosi stále zamotá

denisocka
3. sep 2009

ja som kedysi mala obdoby problem s expriatelom,bolo to ešte v puberte a veru,až po sude sme sa ťahali........ a ta zlosť a ťažoba voči nemu ma zožierala a stále nas to spajalo,na takých miestach,žeby rozum zastavil. take nahody,žeby človek nepochopil. trebars som niekolko mesiacov nechodila večer von a sama už vobec, on pracoval v zahraničí a ak sa vratil domov,vždy som mala echo aby som bola ostražita a raz som vyšla von,skryla som sa na zastávku autobusu v dedine, nemohlo ma ani vidieť že to som ja,mala som kapucnu a zrazu prešlo okolo auto,zastavilo,cuvlo - a vodič vyšiel von . a vieš kto to bol? ON !!! normálne vošiel do zastávky,zohol sa,kukol mi do tvare kto tam sedí . Vtedy som už myslela,že mnou prerazí stenu búdky .

akonáhle som odpustila ten človek sa mi už viac nepletie pod nohy,nedostavam o nom žiadne info a hlavne,pri myšlienke na neho už nemám strach ani nenávisť

petruci6
3. sep 2009

baby ja som nemyslela negativne vcera tu otazku o zakliati
ale proste ze som mala priatela,bolo medzi nami vela prekazok po cely cas,ale lubili sme sa a ani jeden nepozeral po niekom druhom,na koniec sme to uz nezvladli,tie vonkajsie vplyvy a problemy okolo a nase cesty sa rozisli a odvtedy proste citim,ze nemozem byt s nikym inym,je to ako nieco silnejsie zvrchu
chapete??co mam robit???

slavik
3. sep 2009

denisocka, ak chces ja ti to vytlacim a poslem postou ak mi napíšeš do IP adresu.

denisocka
3. sep 2009

baby,hádajte aky film som práve stiahla 😀 😝

denisocka
3. sep 2009

a už ho aj pozerám 😵

dali4
autor
3. sep 2009

Denisocka... K tomu filmu ti gratulujem 😀 len pekne kukaj.Ináč ti poviem...Máš ty tiež ten život pestrý :-/. Moj brat je tak, že nevie odpustit nášmu otcovi že na nás celý život kašlal.On býval sice doma,ale nikdy nás nikam nezobral,nič nás nenaučil,nemáme na neho inú spomienku,ako tu ako sedí pri telke a pije pivo.Proste jeden flegmatik.Nakoniec sa s ním mama rozviedla a otec sa úplne opustil a zostal na ulici...Bohužial.Vobec nechcel prijat žiadnu pomoc,s nami sa nechcel a nechce kontaktovat...Do konca ani so mnou,čo som vždy mala záujem s ním vychádzat,vždy som ho vyhladala prišla pozriet,ale on sa odo mna odvracal.Naposledy som ho videla pred 11 rokmi.Ale ja sa na neho nehnevám,mám ho stále rada.Len brat mu nevie toto odpustit.Zdá sa mi,akoby ho otec tahal za sebou...Začína sa uberat tým istým smerom ako otec.Začal pit,prišiel o robotu,narobil dlhy,prišiel o byt... A jeho manželka sa s ním chce rozviest.Majú 10 ročnú dcéru,ale jemu na nej vobec nezáleží...Ciže aj on ako keby smeroval na ulicu...A pritom sa presne za toto hnevá na nášho otca ☹

denisocka
3. sep 2009

no,to je hrozne .... ale žial,velmi bežne 😢

dali4
autor
3. sep 2009

Nám asi nezostáva nič iné ako sa s tým zmierit... A odpúšťať. Každý si je svojho štastia strojcom 😉

dali4
autor
3. sep 2009

denisocka ... Potom napíš, ako sa ti páčil film 😉

denisocka
3. sep 2009

dali,film je krasny,videla som len kus aj to počas krmenia,musim si k tomu sadnuť sama a najst hodinu a pol vkuse. zatial som došla k tomu,ako videl energiu toho stromu či kríka. bolo to krásne. ja som okolo stromov videla len jediny krat niečo podobne,bolo to cestou do Ba ,už neviem kde a okolo stromov to bolo bielo - fialove,kráááásne 😵

no inač, akurat vidím okolo svojích ruk energiu,začalo to po prečisteni u liečitelky,hned pri obliekaní pri odchode som to zbadala a povedala som jej to,tak sa len usmiala a vraví,že to je len začiatok,potrebujem nakopnuť a potom sa to začne diať. ale nakopnutie sa nekonalo,lebo som si to sekla tým reiki a potom už som bola vlastne tehotna

mywiel
3. sep 2009

Dali cudzich nevidim, iba priatelov a rodinu, ale ak chces kontakt tak ti dam na jedného pana, ten sa moze pozriet ked je problém, nejde tu o ziadne vestenie, ale o napojenie sa na vesmirny pocitac... 🙂 😉

nobody
3. sep 2009

no mně asi anděl říkal "zaber" při jednom porblému pod vodou
Protože o tom lidi na břehu nevěděli ... jen jsem slyšel zaber, zaber, zaber 🙂

denisocka
3. sep 2009

ahoj nobody 😉

denisocka
3. sep 2009

+myw,odkial je ten pan ? žeby som požiadala tiež o pomoc a radu 😕

linette
3. sep 2009

ahojte dievcence, rozhodla som sa, ze prispejem aj do tejto temy. precitala som si len par stran (velmi sa mi citat nechce a taha mi to hrozne oci) a veruze ma to zaujalo.

viete ja mam jeden dost vazny problem, ktory vobec neviem ako vyriesit ☹ som z neho chora, je mi z toho zle, cela sa trasem (zacne zaludok, ruky, nohy) ked si na to pomyslim, potom mi je na vracanie, nic nejem-nemam chut do jedla, srdce citim az v hrdle, hlava ma boli, potim sa, placem, neviem spavat, v noci sa budim, mam divne sny, kt. sa niekedy splnia, nocne mory, som zufala a nie a nie si pomoct. je to hrozne. nechcem ten problem rozoberat verejne.

chcem vam povedat, ze koly tomu problemu som pisala viacerym vesticiam cez email a zatial nic moc. asi dve sa trocha trafili, v poslednom case som napisala jednej vestici, magicke (mimochodom tvrdila, ze robi bielu magiu), ktora mi napisala, ze mi vie pomoct. ja som sa samozrejme potesila a poslala som jej peniaze. ona mi teraz nepise ☹ ja som tie peniaze tazko zohnala, kedze nezarabam a ona je zrejme podvodnicka a ja v zufalstve a s prosbou o pomoc som jej verila. ba co viac ma vobec neoboznamila o aku magiu ide a ake su jej dosledky.

dneska som napisala druhej pani a som sa jej zdoverila. povedala, ze pomoc o ktoru ziadam je cierna magia (ja s nou nechcem mat nic spolocne) a to mi ta magicka nepovedala (som si myslela, ze mi vie pomoct preto, ze to patri do bielej). tato pani ma s tym oboznamila (zo zlou magiou), s jej dosledkami, popisala som si s nou, poradila mi, coby som potrebovala a narychlo vyvestila. a to co mi povedala ma velmi prekvapilo. podla toho co mi povedala do buducnosti, tak ziadnu magiu nepotrebujem, barz by mala pravdu. (asi si dam u nej spravit rozsiahlu vestbu) tiez mi povedala aby som sa modlila, aby ta magicka bola len podvodnicka, rychlo som pisala mail tej magicke, ze som si to rozmyslela a ciernu magiu nechcem, no zatial ona nereaguje ☹ (mozno mi zajtra odpise)

nechcem tu spominat ziadne mena, pretoze nechcem nikoho ohovarat, ani pociernovat, ani robit reklamu.

chcem vam vlastne povedat, ako som naletela niekomu dosledkom problemu, pri ktorom niektory mavnu prstom a iny dobre, ze nezblaznia. tiez nemozem verit kazdemu, nenaletiet kazdemu, byt opatrny a dobre si kazdeho preverit. lenze to preverovanie je ozaj tazke, ked niekto na niekoho napise zle a druhy to zasa vyvrati. a ludia s problemami sa obracaju za kymkolvek a podvodnici to pekne vyuziju.

musim vam tiez povedat, ze som sa modlila k anjelom aby mi pomohli a mozno oni ma zaviedli k tej pani, ktora ma vlastne oboznamila s magiou, s jej dosledkami a ci sa mi to oplati, vlastne mi otvorila oci da sa povedat. pytam si od anjelikov pomoc, ja byt zla nechcem, potrebujem aj problem vyriesit. vela veci o anjeloch neviem a tato tema ma velmi zaujala. a co sa tyka anjelikov, vzdy ma zaujimali a mam ich doma zopar.

mywiel: tie cakry som citala raz na internete, no velmi som tomu nepochopila. verim na minule zivoty, tiez v duchov a zacinam verit aj anjelikom 🙂 myslis si, ze mi pomozu anjelikovia vyriesit problem? aj ked nepriamo, moze stat, ze ma zavedu za niekym, kto mi pomoze?

mywiel
3. sep 2009

Dali pokial on nechce tak mu nebudes moct asi velmi pomoct, musi ta poziadat alebo suhlasit on. Deni z Tisovca. Nobody a co si sa topil? 😕

denisocka
3. sep 2009

myslím,že myw ti odpovie,že ti určite poradia 😉

denisocka
3. sep 2009

myw a ten pan robi aj na dialku?

marinka
3. sep 2009

Se svým andílkem strážným jsem v kontaktu, přijde za mnou vždy, když ho poprosím a zavolám, ale je se mnou i ve chvílích, kdy se cítím krásně, jsem duchovně naladěná a on to chce prožívat se mnou 😵 😵 V životě mi pomohl už tolikrát, i život mi jednou zachránil, ale o tom do diskuze psát nebudu, je to příliš soukromé 😉 A pomáhá mi nejen on, ale i další adělé a archandělé, třeba Michael nebo Rafael, kterého volám vždy,když je někdo z rodiny nemocný 😉

nobody
3. sep 2009

ahoj denisočko 🙂
mywiel.... je to 15 let zpět skoro už - zachytl jsem se o kořeny pod vodou, neviděl jsem nic, rozvířil jsem bahno ve snaze se odtud dostat ... nevím, jak jsem tam byl dlouho - ale viděl jsem porod chlapečka a slyšel strašný jeho řev (ono to pasuje na modrýho koníka) - všechno černobíle plus další věci ..a pak jsem slyšel "zaber" několikrát po sobě .... no akorát to nikdo nevěděl, protože si rodina hrála na břehu .. já šel původně pro balón, který se dostal dál .... no zabral jsem a byl jsem na hladině..ale netuším jak pořádně..prostě jsem to zvládnul 🙂

linette
3. sep 2009

ja neviem keby sa mi zjavil anjel ci by som to zvladla. trocha by som sa asi bala, ale ked mywiel povedala, ze z nich ide velka laska tak mozno ani nie. ja na anjelov zacinam verit aj ked ich nevidim, staci mi ked mi pomozu ked to potrebujem a veruze teraz ich pomoc potrebujem velmi ...

marinka
3. sep 2009

nobody, běhá mi mráz po zádech 😵 😵

nobody
3. sep 2009

včera jsem na to vzpomínal
a měl jsem lepší náladu, jsem se vrátil myšlenkama zpět..ale až na ten okamžik, kdy jsem vykašlával vodu na břehu, byl jsem mimo...ale ta chvilka po tom, to byl nádherný pocit a jakoby druhý narození 🙂

nobody
3. sep 2009

no věci se mají takto, už tomu věřím, že jsem viděl svůj vlastní porod
ale nijak to nedávám dál do vyšší roviny, i když vím, že věci jako zbytková energie a určitý síly existují ... ale nevidím s tím mým příběhem spojitost

mywiel
3. sep 2009

No urcite ty tvoj anjel pomohl... 😉