Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
24. sep 2009

ooo-ty si jahoda,ci slahacka? 😀

mywiel
24. sep 2009

No kde sa tulas?? 😀 😉

bibula
24. sep 2009

myw- vymen si to prosim,vyzeras tam jak - hmmmmm

mywiel
24. sep 2009

Ako vyzeram? 😅 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Secret by som napisala aj ja a bola by som prachac... 😀 😝

bibula
24. sep 2009

som chcela napisat jak invalid-no proste si nedokoncena... normalne ma to stale rozhadze,ked to vidim. 😖

mirka1308
24. sep 2009

mywiel
ty si si zmenila foto? 😵 Tie oči sú super! 😀 😀

mywiel
24. sep 2009

Tak Deni moze mat oko a ja nemozem mat oci? 😀 😀 😅

certica
24. sep 2009

bry vecer 🙂
ja sa este vratim po "programe" 😀

bibula
24. sep 2009

certi,nechaj na noc 😀

mywiel
24. sep 2009

Ahooooj Certik...no tak pa 🙂

certica
24. sep 2009

myw, nasrato 😀
no bezim, prijemny pokec zatial

linette
24. sep 2009

bib ja len zrazu chcem vediet vsetko 😀 a tato stranka mi dava vela informacii a vedomosti 🙂 mozno na tych kurzoch naucia malo za velke peniaze - vsak biznis 😠
co sa tyka secretu tak je to nieco pre tych ludi ktori nevedia a po ich pozreti sa zacnu zamyslat, nie? ja som to nevidela ale chcem kuknut 😀

bibula
24. sep 2009

tak si daj jedno poriadne 😀

linette
24. sep 2009

mywiel jake brutalne oci to na mna pozeraju 😉

bibula
24. sep 2009

to mozes aj hned- kuk 😀
a si na tom rovnako....prave som ti usetrila 2 hodiny casu,takze daj si jogu 😀

mywiel
24. sep 2009

Hmm ja som nikdy na ziadnom kurze nebola, prislo to dako samo ku mne alebo ludmi, zazitkami... 😕

certica
24. sep 2009

dokelu, od vas sa odlepit je ovela tazsie, ako sa na niekoho nalepit 😀 . ale uz fakt idem, bibula ja fungujem lepsie cez den ako v noci

linette
24. sep 2009

bib dvakrat po sebe sme dali prispevok v rovnakom case 😎

mywiel
24. sep 2009

Linette neviem za co stoja tie kurzy na Slovensku myslim kvalitou, ale urcite to nie je zadarmo... 🤐

bibula
24. sep 2009

ja tiez nic.... 😀
a na tai cchi nikto nechce so mnou 😀

linette
24. sep 2009

certica pritahujeme ta, sme pritazlive 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

adina22
24. sep 2009

cauteeeee 😵

myw ta fotka nooooo akoby si pozerala z nejakeho priezoru ako vazen 😅 🙂 🙂 Taky nezvyk

bibula
24. sep 2009

myw,co ty na ten linkin vyrok? 😀

mywiel
24. sep 2009

Bibula ja by som isla rada, ale nemam sukromné lietadlo a pilot je len moj bratranec a ten tiez nemoze vkuse lietat za mnou...skoda isla by som. 😀

mirka1308
24. sep 2009

denisočka
s tými knihami, neviem čiu som to neprepískla, lebo som nabehla do knižnice, na lístku napísané knihy o ktorých ste tu hodili nejakú zmienku a pani mi na 90% z nich povedala že vypožičané ☹
A keď mi na to putovanie duší povedala že áno, len som čumela, musela sa ma spýtať, či si ju chcem aj požičať 😅
Mám nakoniec Tajomství Sambhaly a nejaké od Jonesa(niečo o Bohu a divoch. Škoda, že nemali Celestínske proroctvo, lebo sa mi to nepodarilo stiahnuť z toho linku, ktorý dala denisočka 😒

linette
24. sep 2009

mywiel ani ja neviem co stoja, len by som volaco chcela ovladat na 100% ale to chcem uz vela 😝

bibula
24. sep 2009

no, asi nam to nie je sudene-proste- ziaden kurz....

linette
24. sep 2009

ved vlastne skusenosti su omnoho lepsie a daju viacej ako kurzy 🙂 mohli by sme zalozit taku skolu 😀

mywiel
24. sep 2009

Linette ja neviem poradit ale ja som nikdy nic nemusela hladat, naslo si ma to samé aj bez kurzov. To sa neda naucit na kurzoch podla mna... 😅 😕
Bibula aky Linkin vyrok? Nie som zase v obraze... 😕