Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
24. sep 2009

oo dakujem, ze som fesanda 😀 vzdy som obdivovala 60 roky 😀 mam len tri fotky take idem si este nejake prerobit 😀
aj ty si pekna na tej fotke 😎

linette
24. sep 2009

ano body je zlaty, coby sme mi tu bez neho robili? 😉 😀 😀

denisocka
25. sep 2009

dobre ránko,po ťažkej noci ........ pekné zmeny tu su v tvárach 😀

mywiel
25. sep 2009

Ahoj hrrrrrrrr brrrrrrrrrr vidim ze ste sa dobre zabavali vcera vecer este... 😀 😀

roasha
25. sep 2009

denisocka,fuj aka si hnusna.... 😝 😅

denisocka
25. sep 2009

čau roasha , ta nemožem byť furt pekna

roasha
25. sep 2009

ved ani tie vcerajsie sa mi nepacili... 😀

denisocka
25. sep 2009

nejde mi pridavať prispevky 😕

denisocka
25. sep 2009

asi som moc škareda už 😀

mywiel
25. sep 2009

Vcera som nasla odpoved na moju otazku, dat ci nedat krstit Kayu a otvorim moju knihu a len tak sa zacitam pred spanim a pisu, ze kazdé dieta sa rodi bez hriechu, kazda reinkarnacia je bez hriechu, teraz nehovorim o karma, pricine a dosledku, akcie a reakcie ktoru si clovek nadobudne sam svojimi skutkami (to je nieco iné) takze som odpoved dostala, lebo vsetci rychlo krstia deti a co najskor a ja som nevedela, takze sa tym nic nemeni, klidek, ked bude chciet da sa pokrstit aj ked bude vacsia. Svokra samanka mi tiez vravela, ze sa tym nic nemeni, a je mam problém dodrziavat nejaké dogmy uz hociktorého nabozenstva, takze fajn, radsej dam na cestu srdca a intuicie a vsetko pride ked ma a ako ma, citim sa takto slobodnejsia. Voila moja vcerajsia myslienka s ktorou som zaspavala.... 😉 lebo aj vela veriacich si mysli, ze su na dobrej ceste a budu spaseni, ale nie je to vzdy tak, verit v boha nestaci, treba verit aj v seba, lebo aj my sme jeho sucastou. Takze krst sa zatial odklada... 🙂

mywiel
25. sep 2009

Deni no kocica nie si ale srandovna hééééj, ta fotka je 100 bodov 😀 😀 😀

roasha
25. sep 2009

mywiel,ani my sme este nekrstili... 😉
aj ked v skole chodi na nabozenstvo... 🙂

denisocka
25. sep 2009

myw- ja ťa obdivujem ako dokážeš vidieť a neprehliadať tie odpovede na otazky ktore maš,ja som v tom smere hlucha a slepa jak patron 😔

roasha
25. sep 2009

denis,hlavne ze si vyskerena... 😅 😀

mywiel
25. sep 2009

Deni neboj uz dost dlhu dobu cakam na odpoved na tuto otazku ved Kaya ma uz 14 mesiacov... 😉 😕

roasha
25. sep 2009

moja bude mat 7rokov... 😅 😀

mywiel
25. sep 2009

Roasha ja ju na nabozenstvo nedam, ja jej vysvetlim ked bude nieco chciet ale nechcem praveze aby ju tie dogmy ucili, ale jasné ze u nas bude na vianoce Jezisko ziadny Santa Claus a podobné voloviny z reklamy. 😠

mywiel
25. sep 2009

Vies nechcem aby do nej nejaky ucitel vstepil dogmu pekla, zatratenia, viny...toto mam vzdy najezené chlpy na rukach ked to pocujem aj ked ziadne nemam.... 😅 😀 😀

denisocka
25. sep 2009

npr.u nas to je ine,naši chceli maleho krtiť hlava nehlava hned ☹ nadarmo som hovorila,že stači ked bude mať 2-3mes, nie, trebalo hned - tak ked mal 3týždne tak sa šlo nato,ja som bola predtým týžden v nemocnici s velkým abscesom prsníka , tak ma pustili na krtiny a potom so sa vraátila z 5x väčším nazad na operačku 😢 hlavne,že krstiny prebehli 😔

mywiel
25. sep 2009

Lebo pamatam si ze cirkev brala ona******e ako hriech a mozno este aj berie, to by sa Certici nepacilo... 😅 😀 😀 😝

roasha
25. sep 2009

no zatial si tam stale len kreslia...asi viac jej "dam"ja,ked jej po veceroch precitam detsku Bibliu 🙂

denisocka
25. sep 2009

😀 včera o tom bola aj časť z ordinácie , o ona******* ktovie či to nebola čortica ta hereččka 😀

mywiel
25. sep 2009

Vidis Deni ja v tomto nevidim zmysel robit, len pretoze sa to ma, alebo ze to tak robia ostatni, ja si vzdy musim najst dovod, preco? naco? a spytat sa sama seba, co to mojmu dietatu donesie. Mne ked zomrel brat (mal 4 mesiace) tak ho teta krstila este v sanitke... 😔 ale ja viem, ze aj bez toho krstu je stastny a pojde svojou cestou tam kde ma. 😵

roasha
25. sep 2009

presne tak,ved deti su uplne ciste dusicky 🙂

mywiel
25. sep 2009

Roasha to si myslim aj ja, lebo nechcem aby mi prisla zo skoly, ze za toto budem potrestana a musim sa ist vyspovedat...ja proste na to neverim, ze nejaka spoved u farara ta spravi zodpovednejsim, ze sa viac budes zamyslat nad svojimi skutkami a vzdy ti vsetko takto prejde v zivote... 😠 🤐

mywiel
25. sep 2009

No niektori si dovolia trvdit ze nie, ze dedicny hriech a podobné s prepacenim blaboly... 🙄 🤐

roasha
25. sep 2009

no tak to by som ho mohla dlabat,ze spovedat sa... 🤐 😅 😀
ja hriesnica,co som sa ani v kostole nesobasila.... 😀

denisocka
25. sep 2009

no viete,u nás na dedine to je ine,tu sa snesmie ani isť s kočíkom vonku kým nie je pokrstene , ax 😔

mywiel
25. sep 2009

Deni ale ty si matka, a na druhych by som kaslala nech si kazdy robi so svojim dietatom ako on citi, ved ty mas v konecnom dosledku zan zodpovednost nie ti druhi... 😔

roasha
25. sep 2009

to ja beriem vlazne....mna nabozenstvo zaujima ako historia,nie tie prekrucance... 😕
inak uz ste capli fararovi po zadku? 😕 😅 😀
....ja hej..../v ramci srandy/...ale bol normalny,nie ako ti doleziti sasovia.... 😀