Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
3. sep 2009

mywiel ... to už dvakrát 😉 😀
minimálně

jo, je to fajn, když ti někdo pomůže ... já v těch dvanácti nebo tak nějak neměl šajnu o životě ..a nevím, jestli už konečně mám, ale neprožil bych tolik pěkných věcí, kdybych tam zůstal
😉

ale mám 2 zkušenosti s astrálním světem, ale ty si nechám pro sebe 🙂

jo, a neměl bych chvíli potom na břehu na jídlo disko sušenky, kdybych tam zemřel ... 😀 😉
nikdo o tom nevěděl takže by mi nikdo nepomohl

linette
3. sep 2009

nobody:
mozno to bolo znamenie ... zazraky sa predsa len deju 🙂 a ja by som potrebovala zazrak, ktory neprichadza .. a zrejme ja sa na zazraky spoliehat nemozem...

linette
3. sep 2009

mozem sa vas este nieco spytat? ako je to s minulymi zivotmi? mne sa dost casto stava, ze mam pocity, ze tu a tu som bola, toto a toto sa stalo. ako viem zistit co som bola v minulom zivote? mne sa zda, ze si prezivam stale dokola ten isty zivot. je to mozne? ked si zistim minuly zivot tak je sanca, ze sa mi nejake nejasne veci vyriesa?

mywiel
3. sep 2009

Boze nestiham vas ciiiiiiiitat... 😀 Dali je mozné ze mate rodinnu karmu, na to by sa mohol mozno pozriet, len on to nerobi zadarmo, tiez ma rodinu chapes, tak si to ani nemoze dovolit, lebo to robi na plny uvazok, ale mozes sa s nim skontaktovat ak chces a spytat sa na cenu dopredu. Mne pomohol uz dvakrat.

denisocka
3. sep 2009

a čo si mal, sexualny astralny zažitok,že sa nechceš vypisovať 😀 😵

ja som mala v noci dnes tiež sen,že sa maly napil vody,alebo pritopil .... neviem,pamätám si len,ako nevedel lapiť dych ..... trvalo to dlho .... potom som sa zobudila /ach

nobody
3. sep 2009

linette ..neberu to jako zázrak, prostě se to tak stalo... a dopadlo to dobře
teď jsem na nádech x minut pod vodou a vodu miluju

linette, ono se stačí zdržovat kolem hřbitova po jedenácté večer a určitě něco přijde 😀
jednou jsme si tak krátili cestu domů ----- asi ve 23:15 ... no jako nic jsme neviděli zvláštního, akorát se při příchodu k bráně samy pootevřely dvěře (silný kovový) a po tom jsme vešli dovnitř ...udělali pár kroků a slyšeli rámus..otočili se a brána se zavřela .... no tak rychle jsme ještě nesprintovali 😀 😉

nobody
3. sep 2009

linette ...no třeba holotropní dýchání je dobrý, ale těžko mluvit a vysvětlit minulé životy ... často se děje, že jkdyž se dostaneš do stavu podvědomí, stačí, když třeba předtím četlas nějakou knihu.. a můžeš se do ní stylizovat ... např. Egypt -.---- a můžeš tvrdit, že bylas v ˇudolí Králů jako zapisovatelka
těžko říct

denisocka
3. sep 2009

jj,holotropne,to ma v "snoch" velmi fascinuje 😵

denisocka
3. sep 2009

no,pri AC dokážeš čo chceš 😉

linette
3. sep 2009

nobody
uz ma strasis 😀 a neni si nejake vodne znamenie ked mas rad vodu? ja vodu mam tiez rada, ale som kozorozec (naposledy co som bola na kupalisku som sa dobre vysantila vo vode - kotrmelce, stojka, skakanie, potapanie atd) najradsej mam bazeny tam nehrozi utok zraloka 😀

nobody
3. sep 2009

nee, Váhy

denisocka
3. sep 2009

nobody a mne neodpovedaš? 😝

linette
3. sep 2009

ludia, ked ma niekto uvedie do hladina alfa (znamena, ze budem zaspavat ale nezaspim), podari sa mu to hned na prvykrat a ja zacnem vidiet to co bolo v minulosti, alebo aj v minulom zivote? kto take robi na slovensku, mala by som zaujem 😉

nobody
3. sep 2009

sexuální astrální zážitek? 😀
co si mám pod tím představit??

denisocka
3. sep 2009

no treba si rozmyslieť komu sa vložíš do ruk 😉

nobody
3. sep 2009

😀 😀 😀 😀
radši nějaký andělici než andělovi 😀

dali4
autor
3. sep 2009

mywiel... bola bysom rada keby si mi dala kontakt...

linette
3. sep 2009

denisocka, mywiel:
neviete kto sa venuje na sr hypnoze v hladine alfa a minulym zivotom?

nobody
3. sep 2009

linette ...nechci strašit, ale ten den po doběhnutí domů jsem rozsvítil na chodbě a praskla žárovka 🙂

linette
3. sep 2009

nobody:
nam raz z nicoho nic praskol pohar v kuchyni na linke niekedy v noci. ziarovku ja vybijam dost casto, ked ju idem zapnut tak praskne (zeby som mala moc energie?), v poslednom case som mala sny, ktore sa splnili (boli len dve), tiez mavam pocit, ze ma niekto sleduje, ked mam ruku na pc mysi a okna su zavrete citim taky vanok na tej ruke, tiez nam niekedy padnu nejake veci na zem, alebo puka nabytok, ma zvykne z nicoho nic vytriast (uz si z toho hlavu nerobim, zvykla som si a nechcem sa zblaznit-ved vsetko sa da vysvetlit logicky, skoro vzdy)

nobody
3. sep 2009

jj, je to o energii ... je hodně případů, že když zemře člověk třeba v místnosti, tak tam práskají zárovky...no měla známá nakoupeno celou krabici
to je normální 🙂

dali4
autor
3. sep 2009

Decká to je taká paráda že sa táto téma ujala 🙂 píšete ako o život 😀 .Strašne potrebujem informácie ohladne týchto vecí. Mám síce dost vela priatelov čo sa zaoberajú energiami a tak,ale každý má rodinu, povinnosti a práve vtedy ked bysom sa potrebovala o tom porozprávat a popýtat sa...nikto nemá čas. Tak vela čítam ale potrebujem byt aj v kontakte s niekym.Proste vymenit si skúsenosti, zážitky... Ste super 😎

dali4
autor
3. sep 2009

Mne v robote zvoní zvonček... len tak 😀 Vždy vybehnem von,že teda niekto ide... ale nikde nikoho nieje.

denisocka
3. sep 2009

16:40 to patrilo linete,nie tebe - ale som ti nabujnila fantáziu,čo? nobody 😀

nobody
3. sep 2009

no jo 😀

denisocka
3. sep 2009

lienete,ja poznám len jedneho,nie osobne,ale odporučila som ho kamaratke a pomohol jej ! a mala važny problem ! bola sa tuším Patrik balint, daj do googlu

linette
3. sep 2009

dali4:
aj mna tieto temy zaujimaju a tiez sa bojim uz nejakym tym "magom" verit - som to opisovala v tom dlhom prispevku.
ja o anjeloch vela neviem, no chcela by som vediet viac, verim na to, ze kazdy mame svojho anjelika, ktory nas navadza na spravnu cestu a pomaha nam. moj problem je uz dlhodoby a nevladzem, preto prosim uz anjelov.

ako sa mam k anjelikom modlit? staci ked ich poprosim, poviem co ma trapy? mam sa s nim vela rozpravat? nemusim nahlas, staci ked po sepky alebo v mysli, nie?

mywiel
3. sep 2009

Dali ja nestiham ani citat nie to este odpovedat, ale vecer vas docitam, mala mi tu stlaca klavesnicu a vyzaduje si pozornost. Linette ako to napisat tu nejde o vieru, ale o skusenost, ani neviem ako to nazvat, mozno bez nejakej viery v to nad by skusenost neprisla, ale zase neda sa verit v nieco co clovek nikdy nepocitil a nepresvedcil sa o tom na vlastnej kozi. Anjeli a vobec laska z hora pomoze ked clovek o to uprimne poprosi, ale navod na to nikto nikomu dat nemoze, kazdy si najde svoj vlastny navod a samozrejme treba na seba pracovat, chciet byt lepsi a laskavy ku vsetkym, kazdym dnom, inac clovek stagnuje. No a vsimat si mat otvorené oci a srdce dokoran, ale clovek sa nejako k tomu rokmi a zivotmi musi dopracovat, musi byt na to pripraveny, ako sa hovori, ked je ziak pripraveny ucitel prichadza...

linette
3. sep 2009

denisocka:
ked som patrala po regresnej terapii a to bolo uz davno tak som tusim toto meno nasla. tiez som nasla prispevky od vselijakych ludi, ale uz sa bojim doverovat niekomu, co ked ma oklamu ako ta magicka alebo co ked ma zhypnotizuju a zblaznim sa.
patrik balint - k nemu sa mam len tak zahlasit, ze mam zaujem? kolko asi cakam kym ma zoberie? plati sa za to vela? prepac mam vela otazok, som pocula, ze regresna terapia pomohla uz niekolko problemov vyriesit, tak sa o to zaujimam.