Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
25. sep 2009

Deni, možno že ta gula vie zariadit... všetkých ludí zrovna zamestnat, alebo v tú chvílu viest inou cestou...aby to nikto nevidel, lebo to asi nemáme vidiet.

dali4
autor
25. sep 2009

Zrejme to pre nás nieje doležité že ako sa to tam urobí ale prečo a aký význam majú tie obrazce...

bibula
25. sep 2009

krasne ,asi si tam fakt spravime rodinny vylet.... 🙂

my sme mali doma jedneho takeho ducha,nevieme kto to bol,ale nas chranil,vonal specifickou vonou.... 🙂

dali4
autor
25. sep 2009

😲 niečo som našla... úplne dole je videozáznam

http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2004080009

certica
25. sep 2009

dobru chut, kto idete obedovat 😉

dali, uzasny je ten tvoj maly 😵

myw, mne si hned nasadila chrobaka do hlavy s tymi crops 🙂 . uz len ukecat mangela a zorganizovat sa. do maja mam co robit... 😀

vona je uzasna pamat, aj po veeela rokoch 🙂

linette
25. sep 2009

ahojte babiky, nestiham vas citat tak som par stran preskocila 😒
zaujalo ma to co ste pisali o krste a nabozenstve. ja som bola pokrstene ked som mala 2 roky a to ma nechceli pokrstit pretoze sa mama nevydavala v kostole (ved dieta zato nemoze, nie? a vidite farara trebalo presviedcat). ked sa raz mam vydavat tak chcem v kostole (neviem preco) kebyze mam dietatko dala by som ho pokrstit (neviem preco). ja to beriem tak, ze kazdi narod potrebuje v niekoho verit, za niekym sa utiekat a prosit a modlit (ved modlenie len prospieva ked prosime v dobre veci) a kazdi narod ma ineho Boha. ja som krestanka (neprehanam to), ktora veri na minule zivoty, karmy, auru, reiky atd (mozno som neni spravna krestanka, pretoze cirkev take veci zakazuje).
som aj poverciva - neviem preco, asi sa bojim, ze sa nieco stane a potom ten strach je zly pre mna a nemam pokoj tak radsej tu poveru dodrzim - hoci nie vsetky, len niektore.

linette
25. sep 2009

mozno mam tieto veci vstepene od malicka neviem. teraz som v stadiu hladania sa, tak hladam. niektore veci ktore robi cirkev sa mi nepacia.

mywiel
25. sep 2009

Deni jeden film existuje ale je tazké ich vidiet, oni sa ludom zatial vyhybaju...
Vydrzi dlho mozno aj tri mesiace, to zalezi co po nom chodi denne 1000ky ludi v topankach, a ci ho farmar neskosi... 😠
Dali rozdiel je v energiach a aj to vidiet, ze to obilie nie je tak komplikovane zapletené a ked je to robené ludmi tak je to jednoducho zoslapané obycajnou latou z dreva na spagatoch cize to obilie je nie ohnuté ale zlomené a geometricky to nie je presné a ani ta velkost tych cropov sa neda porovnavat... 😉

mywiel
25. sep 2009

V maji uz by hadam boli niekedy sa uz objavuju v tom skorom zelenom obilii aj alebo v kukurici... 🙂

linette
25. sep 2009

predchvilkou tu bola babka a povedala mi, ze ked sa jej narodila moja mama nemohla vyjst na ulicu kym nebola pokrstena. zevraj ona sa matkou stala az ked drzala sviecku (cize dala svoje dieta pokrstit) pochopite to? matkou sa stala az ked bolo jej dieta pokrstene 😒
clovek dedi 6 alebo 9 generacii dozodu, tak ktovie mozno funguje aj dedicny hriech, aj ked mi to pripada nespravodlive preco by mal trpet niekto za viny svojho praprapraprapraprababku napriklad. ved clovek-dusa ked nieco zle spravi tak ona sa musi z toho poucit (ci v tomto alebo buducom zivote) a nie nejake generacia po nom, nie?

mywiel
25. sep 2009

S tymi spionmi to skusali nemysli si ale ako pise Dali vedia si to zariadit... 😅

denisocka
25. sep 2009

pozeram na tie kruhy,všetko okolie Levíc a madarov 😅

linette
25. sep 2009

vcera v noci sa mi stalo, ze som mala otvorenu operu a z nicoho nic sa mi vypla. akoby ju niekto vypol. to bolo znamenie aby som tolko nesedela pred pc 😠 😀

linette
25. sep 2009

deni kruhy boli aj pri novych zamkov a tiez su tu madari 😀

mywiel
25. sep 2009

Proste ta gula sa vie maskovat pred ocami vam zmizne a vynori sa par metrov od vas...nechcu byt videni velmi aspon na tento cas sa musime uspokojit len s ich odkazmi, ale verim, ze pride cas ked clovek bude mat srdce a mysel otvorenejsiu a bude schopny prijat a pochopit a vidiet aj ich...

linette
25. sep 2009

mywiel som zasa mimo (nestivam vas docitavat) rozpravate o orbikoch?

j.a.n.u.s.
25. sep 2009

Ahojte baby!

Linette...presne vim, co myslis 😉

mywiel
25. sep 2009

Dali ten zaznam je to vidis ako rychlo sa to vytvori? Polietaju si nad polom, a obilie sa spletie a lahne ako pri vetre a je tu zrazu niekolko km obrazec niekedy! 😅

denisocka
25. sep 2009

linet,naši idu zajtra do Levic,škoda že sa nezmestím do auta

mywiel
25. sep 2009

Linette ja som sa tiez vydavala v kostole protestanskom, nie sme ziadneho nabozenstva s mm ale sme krestania aspon po nasom...a tiez verime v Boha ale na povery neverim, inac suhlasim s tvojim prispevkom. 🙂

linette
25. sep 2009

janus som rada, ze ma chapes 😉, ja sa stale hladam 😒

linette
25. sep 2009

deni pri novych zamkoch v jednej dedine boli kruhy dvakrat po sebe, tento rok nic, mozno budu buduci rok. vtedy ked boli tak boli vzdy v lete 13 piatok. zevraj posledny robili ludia, tak neviem 😠

denisocka
25. sep 2009

kto hlada najde

a tie slovenske kruhy su prave?

linette
25. sep 2009

mywiel ja to neviem opisat, ze preco chcem mat svadbu v kostole a preco chcem moje dieta pokrstit (mozno som tak vychovavana, aj verim - hoci niekedy malo)

mywiel
25. sep 2009

Deni takto neviem povedat to by som tam musela donho ist... 😅

mywiel
25. sep 2009

Ale tie Kozarovce mi pridu ako ozajstny aspon takto na oko... 🙂

mywiel
25. sep 2009

Ja som tiez chcela mat svadbu v kostole a bolo to tak spravne, tak som to citila, ale teraz by som mala kludne aj niekde v lese, ci na luke medzi kvetmi, lenze farar by mi povedal, ze to nie je Bozie miesto, ze to je len kostol urcite! 😠

certica
25. sep 2009

tak ja do kostolov nechodim vobec, ale tie vo svedsku napr. sa mi pacili a hlavne, nebolo tam ani nohy, len atmoska

denisocka
25. sep 2009

myw,aky zaznam? kde vidno jak to rýchlo lahlo to obilie?