Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
3. sep 2009

denisocka:
dakujem za stranku, kolko sedeni je asi potrebnych?

dali4
autor
3. sep 2009

linette... anjelom stačí povedať slovko a sú hneď pri nás. Len treba ich poprosiť o pomoc, stačí stručne a jasne a dať im najavo že im na 100% veríme.To musíš precítiť. Nepotrebuješ volať konkrétneho anjela, to už myslím oni vedia ktorého potrebuješ, cítia to. Stále sa motkajú okolo nás takže vedia čo nás trápi, len im musíme jasne povedať že teraz a tu potrebujeme pomoc. Ja na nich myslím každú volnú chvilku.Ked ich žiadam o pomoc tak tiež len v mysli a vačšinou ani nedopoviem anjel pomož mi a už ho cítim pri sebe.Niekedy príde jeden niekedy až traja. A veľmi doležite je poďakovať im za ích pomoc...aj keď sa výsledok ešte nedostavil...

denisocka
3. sep 2009

ona bola tuším raz/dva krat plati sa neviem možno 600sk ? skus sa opýtať,vraj je velmi profesionálny,tie taky že tutu tutu - akože vie čo robi 😉

linette
3. sep 2009

mywiel:
pekne si to opisala 🙂
vies ja z toho problemu co mam som sa naucila nenavidiet jednu osobu a nemozem si pomoct, stale ju nenavidim - velmi mi ublizila 😢 a nemozem jej odpustit a ani nechcem. je to velmi tazke pre mna a som z toho uz chora a neviem sa z toho problemu dostat ☹
uprimne prosit dokazem, no neviem ci mi anjelikovia pomozu aj ked mam v srdci nenavist ☹
ja chcem byt dobra, ale je tazke odpustit niekomu, kto mi ublizil a velmi. mozno po dlhom case a podla toho ako sa situacia vyvynie by som to dokazala ale len mozno. zabudnut na to sa neda, stale ma to bude trapit.

dali4
autor
3. sep 2009

Ináč mywiel má pravdu v tom, že každý si musí asi nájsť vlastný sposob ako komunikovať.Len hlavné je poprosiť a poďakovat.

linette
3. sep 2009

denisocka:
bolo tam vypisane 28 eur
najprv sa musim troska financne pozbierat, pretoze som vyhodila peniaze a zbytocne (to co som opisovala v tom dlhom prispevku) a navyse este nezarabam. nad regresnou terapiou uvazujem uz dlhsie a urcite ju raz vyskusam.

denisocka
3. sep 2009

linete , musiš pochpiť toho druheho ,aj ked ho nenávidiš,prečo to urobil ? prečo je taký , asi sa mu v detstve tej lasky nedostalo kolko by sa mu dostať malo ... no to musiš sama na to prisť a hlavne to,že mu odpustiť nechceš ,to je podla mna ten zadrhel

dali4
autor
3. sep 2009

linette ... skús porozmýšllať aj nad tým, že tým že ti ten dotyčný človek ublížil... či ti to v živote neprinieslo aj niečo dobré... Možem nadhodiť jednu moju skúsenosť ? Jedno obdobie som trávila čas s človekom,bola to kolegyňa a tá klamala,okrádala, rozprávala sprostosti, robila podrazy, jeden sa ušiel aj mne, no proste nič dobré na ňu nemožem povedať... ale ja som si vtedy uvedomila že proste ja takáto nikdy nechcem byť... prišli situácie,kedy mi svojim správaním pripomenula niečo,čo bolo podobné tomu čo som raz ja spravila... a naraz som bola vďačná za to že som ju stretla 😉 .Aj keď som na nu bola doslova alergická ale zobrala som si z toho nejaké ponaučenie... Zo všetkého zlého si treba zobrať niečo dobré 🙂 . Tiež som cítila nenávisť ale nakoniec som zistil že to dievča je vlastne nešťastné preto je zlé... odpustila som jej.

mywiel
3. sep 2009

linette nemusis zabudnut, ale odpustit by si mala, lebo ublizujes sebe, aby si z toho neochorela. Odpustit znamena oslobodit sa urob to nie kvoli tej osobe, ale kvoli sebe. Drzim palce.

twinflame
3. sep 2009

mywiel, suhlas, to co linette potrebuje je odpustenie. Nenavist je len prejav toho, ze sme niekomu nieco neodpustili. Nenavist je jed na dusu.

j.a.n.u.s.
3. sep 2009

Hodim taky svuj...

...moje skorosvagrova-hruza! Vsechny spatnosti sveta se v ni mohly spocitat....lezla mi na nervy a ja nevedela ani proc mi to tak vadi....nemusela jsem se s ni stykat az tak moc casto...ale u ni mi to vadilo az do fyzickych bolesti....a furt dokola.

Hadaly jsme se, nenavidely....az do te doby co jsem ji jednou napsala dopis. Snazila jsem se tam popsat jeji dobre stranky a proc by na ni jeji mam mohla byt pysna...a hadejte co?!

Pak se zacaly dit veci! Uvolneni, klid-ona sama se zmenila(mozna jen v mych ocich...a i kdyby to byl jen opticky klam, funguje to! )

Dovolila jsem se nechat prostoupit laskou a videt jen ocima lasky a neco se vycistilo, mozna prave z minuleho zivota jsme mely cosi nedoresene....a ted je to OK...

Ty vztahy mezilidske jsou velkou mozaikou, kterou bychom meli pochopit.

Na tom zalezi, kdyz se bavime o karme....i kdyz o ni vim, kolikrat si ji zasiram vedome! Je dost dobre, si uvedomit vzapeti sve ciny a trebas hned pozadat o odpusteni.

Mam jeden restik z dob minulych, mam pocit, ze se musim sejit s mym byvalym pritelem a omluvit se mu....nas rozchod nebyl jeden z nejcistsich 😒(zdaji se mi sny furt dokola o tom, ze se mu omlouvam....nekolikrat do tydne!)

j.a.n.u.s.
3. sep 2009

Nenavist, strach, zarlivost, pomluvy,zavist....to jsou veci co nas brzdi ve vyvoji.
Zapomela jsem na neco???

denisocka
3. sep 2009

neviem janus,ale všetko o čom píšeš sedi aj na moju švagrinu . Ma sice prácu,aj školu pekne ukončila,aj dom začali stavať ale stale len ohovara, nenavidi každeho,zavidi všetko..... a velmi zle sa pri nej osobne citim, nanajviš citim,že mi zavidi maleho a že je jediny zatial vnuk u svokrovcov,oni totiť zatial nemožu mať deti ........... a je mi jej luto,lebo si myslím že ona za to ômôžeô svojím zmýšlaním a správaním 😔

dali4
autor
3. sep 2009

linette... nečítala si náhodou Žiadne stretnutie nieje náhodné 🙂 ? Veľmi užitočná knížka.Je malinká,prečítaš ju za 1 deň a sú tam fakt veci, pri ktorých sa človek zamyslí nad svojím životom 😉

dali4
autor
3. sep 2009

Možno že by si získala trochu iný pohľad na vec a ľahšie by si vedela odpustiť 🙂 Napísal ju Kay Pollak

mywiel
3. sep 2009

Janus nedovera vo svoj vnutorny hlas (intuiciu) a pochybovanie o to ze sa zivot o nas postara... Oni nas tam hore fakt miluju bezpodmienecnou laskou, ktora vsetky jazvy zahoji.

mywiel
3. sep 2009

Linette ver mi ze Bozie mlyny melu pomaly ale isto aj na toho cloveka pride a vrati sa mu to vsetko mozno este silnejsie. Ty tej osobe nepraj nic zlé, popros ich tam hore, ze chces odpustit a zbavit sa hnevu, ale ze sama na to nemas dost sil, oni ti pomozu, dolezité je uz ze odpustit sa snazis, je to prvy krok.

mywiel
3. sep 2009

Linette aj ja som Kozorozec a ti su trdohlavi, ale tu nejde o znamenia... 😉 😀

linette
3. sep 2009

to co ste tu popisali je smutne a zaroven vas obdivujem, ze ste im dokazali odpustit.
ja som rozmyslala minule nad tymto: jeden clovek A urobi tomu druhemu cloveku B zle, ten B sa preto velmi trapy, A preto nerobi nic, len pokracuje vo svojich planoch, B ho zato znenavidi a trapi sa, lebo nenavidi, ide sa uz zblaznit A sa tesi, je mu dobre, a dalej si len tak robi zle, vobec sa netrapi preto, ba co viac vsetko co si vezme do hlavy sa mu podari B mu ma len tak odpustit za to ze A mu nici zivot? co ked sa B rozhodne tomu A pomstit? preco je to tak?
preco je taka velka nespravodlivost?
ja som v tomto pripade B a ta osoba ktora mi ublizila je A.
nehovorim, ze neodpustim nikdy, lebo neviem ako sa vyvinie situacia a v prvom rade potrebujem cas,
velmi to boli, trva to uz dlho, ja uz sebavedomie nemam ziadne, neverim si, nemozem verit nikomu, pretoze velmi blizka osoba mi ublizila, chce sa mi len plakat, davam si lieky na spanie, ktore nezaberaju. kazdi sme inak citlivi a kazdi riesime problemi inak. mne tento problem velmi zle padol, necakala som to, zla nechcem byt, mala by som vsetko nechat na osud - ak nejaka spravodlivost existuje tak necj dostane ta osoba to co si zasluzi, ja by som mala na to zabudnut, lenze je to cestve a boli to. je to ako rana ktora sa nevie zahojit a po ktorej ostane velka trvala jazva. mozno po case to bude lepsie, mozno
poucenie som si zobrala taketo: nemozem nikomu verit, na nikoho sa nespoliehat, pretoze som na vsetko sama a vsetko musim riesit sama, moji blizky mi vedia pomoct len v tom, ze stoja pri mne.

denisocka
3. sep 2009

ja som Panna,ale fakt tu nejde o to 😀 idem dopozerat to proroctvo 😵

mywiel
3. sep 2009

Dali napisem ti kontakt do IP, musim najst vyzitku. Deni Patrik Balint? Mala som spoluziaka na ZS v BB. co sa tak volal... 😅 😕

denisocka
3. sep 2009

ktovie či to neni on, najdi si ho na fb - a daj vedieť

mywiel
3. sep 2009

Linette nespravodlivost nie je. Vzdy je vyssi plan. Bud pykas za to co si urobila ty v minulych zivotoch, alebo si sa musela niecomu naucit, odpustat. Ten kto ti ublizil znicil zivot aj sebe, nemysli si ze nanho nepride ak nie v tomto zivote tak v buducom budet trpiet 2x tolko ako ty to mi ver. Je to tak dané, kazdy si zaplati ucet za to co robil ked pride cas.

denisocka
3. sep 2009

jaj ty kokso,keby to bol on, dali by sme velke sedenie,myslím že by sme boli na to viacerí

denisocka
3. sep 2009

no,tento je myslím z Martina, ako som si spomenula

linette
3. sep 2009

dali4:
mas pravdu ziadne stretnutie nieje nahodne a ta osoba ktora mi ublizla ma vlastne zoznamila s priatelom s ktorym sa velmi lubime, je to na nieco dobre, ale to ju neopravnuje robit mi zle. niekedy si myslim, ze niektore veci sa musia udiat a mozno aj toto ma zmysel preco sa to deje. nad mojim zivotom som sa uz velakrat zamyslala a rozmyslala co, ako, preco sa to deje, ma sa to stat, ale preco? zivot je velmi zahadny a zivot je boj.

mywiel:
lenze ja som tej osobe uz priala nech sa jej stane presne to, co ona urobila mne aby to bolo spravodlive. ja viem, ze nemam pravo rozhodovat co je spravodlive a co nie, no je to pre mna tazke. nikdy som si nemyslela, ze budem niekoho takto nenavidiet. kebyze sa mi aj podari jej odpustit aj tak ju v laske nadokazem mat - stale budem mat pred ocami co mi spravila.
a mas pravdu sme velmi tvrdohlave - ma to vyhody aj nevyhody, so mnou je to tazko, ach jaj ta moja tvrdohlavost, ale tak clovek sa uci z vlastnych chyb.

mywiel
3. sep 2009

Linette nie si sama aj ked to teraz tak vidis. To ze stoji pri tebe rodina je velka pomoc, ale okrem rodiny stoja pri tebe aj tvoji ucitelia, ktorych zrejme teraz pre tvoj smutok a hnev, sklamanie nevidis, nevies s nimi nadviazat kontakt. Nevadi, popros ich uprimne oni ti pomozu, najst ten pokoj a klud v dusi, ktory tak potrebujes, jasné, ze budes potrebovat aj cas, ale oslobodis sa a zhodis ten balvan zo srdca ktory tam mas. Ten clovek to ma uz v svojej karme zapisané co ti urobil to mi ver, nepisem to len tak je to tak.

mywiel
3. sep 2009

Linette urobila si chybu a velku!!! Ty jej nepraj to co ti urobila, ty tu nie si na to aby si sudila a robila spravodlivost za tych hore!!! Chapes co sa ti tu snazim vysvetlit?! Doveruj im, oni to tak nenechaju, ale takto jednat nemozes.

linette
3. sep 2009

mywiel:
tak asi aj ja budem trpiet v buducom zivote, ale tak pozitivum je to, ze clovek sa v kazdom zivote nieco nauci. mozno ja sa musim naucit odpustit nepriatelovi aj ked je to pre mna velmi tazke a ked to nedokazem tak budem asi v ocisci velmi dlho alebo rovno do pekla pojdem.

a ktovie, mozno regresna terapia by mi pomohla.