Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

certica
27. sep 2009

deni, ved mu povedz, nech si prikusuje...to ovocie 😀 , ale v zasade spravi chybu, bo mu to bude v zaludku kvasit 😀 . inak vsetko NAJ dodatocne 😉

bibula
27. sep 2009

ahoj deni,....
ano fotka je dobra🙂

dolozila som duchovnu hierarchiu
http://www.facebook.com/photo.php?pid=677630&l=...
😀

certica
27. sep 2009

inac ja som vcera vecer skusala druhykrat totem a zase som zaspala, tentokrat nie okamzite, som sa snazila aj nejakych 7-8 min. a nic 😔 , bud robim nieco blbo alebo mam smolu 😀

mirka1308
27. sep 2009

jééj bibul, to je pekné, čo si tam dala 😵
zaujímavé rozdelenie 😕

denisocka
27. sep 2009

čerti dik, fotku som kvoli tebe a nobodymu zmenila

certica
27. sep 2009

co aj bodymu sa paci noz? 🙂 alebo ruzova podprda 😀

denisocka
27. sep 2009

nož, tvrdil že nož 😵

denisocka
27. sep 2009

dobru cicinky

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

co muze znamenat kocka na druhe cakre, ale uz to nebylo roztomile kotatko, ale takove mokre, ty chlupy melo takove cuckovate... 😖
Jinak v prvni cakre mi laň utekla, jak jsem ji chtela pohladit. Hodila zadkem a byla v čudu 😔

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

certica, budu cekat na info! Do detailuuuuuuuu 😉

mirka1308
27. sep 2009

kočeny, chcela som sa spýtať, čo vás tak najviac z doteraz prečítaného oslovilo? 😕
Myslím z tej duševno-ezoterickej literatúry alebo tak celkovo v poslednej dobe 😅
Pýtam sa preto, aby ste dali nejakého typa 😉
napríklad mňa dosť oslovilo feng-shui posledný rok 😅

bibula
27. sep 2009

v poslednej dobe-4 rokov-webster-vsetko od neho 😀
a samozrejme coelho a vsetko od neho....

bibula
27. sep 2009

no ja nemozem,mne to nepripomina noz,mne to vyzera na kyslikovu masku 😀

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

mirka....Hovory s Bohem, Objednavame si z Vesmiru....a feng-shui jsem natukla 😉 ...jeste me to ceka.

mirka1308
27. sep 2009

No paula Coleho som nečítala, ale sa chystám od neho niečo požičať z knižnice, len neviem aký žáner on píše.
A Webster - on píše na akú tému?,Či len tak o živote?
Ja som pred týždňom prečítala Urbaníkovú a bola som milo prekvapená, že niekto napísal tak niečo realistické 😀 😀
Žiadne happy endy a tak 😅
A dosť ma oslovil aj Da Vinchiho kod - fakt na zamyslenie 😕 ale skalopevnej veriacej by som ho neodporúčala 😔 😀

mirka1308
27. sep 2009

janus
to Objednávanie si z Vesmíru - to je to, čo si tu písala, že si si objednávala parkovacie miesto??aj? 😀

bibula
27. sep 2009

webster-aura,minule zivoty...
coelho-zacni putnik z compostely.... take duchovne hladanie-zivotny pribeh spisovatela-nadhera.... 🙂 a potom citj dalej-11 minut-velmi pekna knizka...

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Ano to je ono 😉
je to dobre napsane, prehledne...a hlavne to funguje.
Me to oslovilo uz proto, ze jsem to delala davno predtim...takze jsem jen cetla slova, ktere jsem znala 🙂

bibula
27. sep 2009

u mna je to tak s knizkou od myw🙂

mirka1308
27. sep 2009

Toho Coleho ste už spomínali ale asi si ho budem musieť kúpiť, lebo v knižnici beznádejne rozpožičaný 😠
Na Webstera sa pôjdem spýtať snáď niečo od neho budú mať 😕
Ale ako sa poznám, ked mám čítať dobrú knihu, tak si ju radšej kúpim, ako čakať nekonečne dlho 😀 😀 tak to bolo aj s Da V.kodom, kámoška že je fakt dobrý a už som letela do kníhkupectva 😀 😀

bibula
27. sep 2009

mirka aj ja som taka 🙂
ja nechodim do kniznice,lebo ja sa ku knizkam vraciam,ked mi sadnu,ked nie,posuvam dalej- 🙂

bibula
27. sep 2009

no koncim bambuliatka....
makunke snicky vam prajem 🙂

draga
27. sep 2009

mmch výborné knihy 😉

mywiel
27. sep 2009

Loretka neviem len pochopit co od tejto témy cakas..? 😕

mirka1308
27. sep 2009

tak pre dnes aj ja budem končiť. Idem ešte popozerať stránku Martinusu na nete po čom sa pohybujú ceny kníh 😕
Naposledy som kupovala len Feng-shui tak nemám absolútne žiadny prehľad 😔 😅
Prajem pekné sníčky a janus aby si si urobila ten totem 😉
mne sa to nepodarilo, tak snáď tebe sa podarí 😀 😀
dobrú nocku nech pri vás anjelíci stoja 😵

mirka1308
27. sep 2009

jééj myw, ty si prišla?? 😅
som myslela že si si dnes dala pauzu 😀 😀
vidím že tak isto rozčarovaná ako aj ja, že o čo ide loret?? snád sa chce len dobre zasmiať 🙄 😨
tak ju zrejme treba nechať, ved raz zažije a pochopí 🤐

mywiel
27. sep 2009

Loretka ta kniha je ti k nicomu a k tomuto sa nevyjadrim budem slusna... 🤐 je to zmagorizovani lidi,mozna ted budu drsna ale neco jako sekta, ale ctu dal...
Nechapem o co ti ide? Chces navod ako vidiet anjela? 😀 😀 😀 Co od nas cakas, aby sme ti ho ukazali? Nehnevaj sa ale pochybujem, ze ty to v tomto zivote zazijes... 🤐 Nikto ta tu nepresviedca, ty si s tym prisla ze ako a co mas robit a pritom sa len vysmievas, tak dovidenia. 😠 🤐

mywiel
27. sep 2009

Mirka bola som na karnevala oslavovat a idem spat, hlava duni od vina... 😉 😀

linette
27. sep 2009

bibul aj ja sa idem zapojit a z radostou 🙂 aj ked trocha neskoro ☹

1. hra 😉
- asi ako blazon, taka nesvoja, asi by som mala nervy
- delfin-je pekny, velky, mudry, inteligentny, dobre plava, dobrosrdecny, zachranny, sikovny, zdviha mi naladu, ...
- ruzova-tak nevinne
- sledujem zralokov a ocean, mozno sa do neho zvalim naha a poplavem si tak slobodne

2. hra 😉
- dzungla vyzera tmavozelene, je velka, vela stromov, hustych stromov, vela travy, vela prsi, je mokra, vlhka, je v nej aj teplo, vidim tam kmene s prepichnutym nosom, vidim hadov a ine zvery, rieku, mocarinu, bahno, len so skusenymi sprievodcami by som vosla a s ochrankou 😀
- voda ako voda, taka uzka rieka nad nou vodopad, tiez sa mi tam javia nebezpecne zvery, cez stenu vodopada ku skala by som vosla
- taky velky a zlaty, najprv sa popozeram, ci to nieje nejaka pasca a ked nie, tak zdvihnem a budem hladat poklad ale nie sama alebo ho zoberem do muzea
- neviem si predstavit v dzungle plot, inak sa mi vynara taky zelezny a za nim iny svet, velke kopce a hory, menej vlhkosti a viacej bezpecia

3. hra 😉
- ako prva sa mi zjavila rubikova kocka takej normalnej velkosti a zrejme z umelej hmoty vyrobena
- pekny velky, jemny, kratkosrsty, hnedy, erdzavy, prezuvaci
- spanikarim 😀 zavram oci, zakryjem si usta rukou a dycham opatrne, pockam kym prejde alebo uteciem kym nieje neskoro
- velke, teple, slane, modre az priesvitne
- vela a su nedokoncene

nobody
27. sep 2009

Deni, to je jakási homosexuální stránka toto
fuj, to jsem se leknul ..a já myslel, že to bude nějaká sranda

pěkný večer - noc všem