Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
28. sep 2009

Ti verim, nasa dusa si to niekde v hlbke pamata a preto ked to citame tak je nam to blizke... 😉 😵

bibula
28. sep 2009

dalsi pripad....

co bolo na tom plode tak neobvykle?
"nic vazne,iba si pomyslel-teraz ,ked si tu co bude so mnou?"
ja si myslim,ze je to dost zavazna.dieta ti tak dava n ajavo,ze jeho identita je teraz zavisla na tebe
/trpezlivo/
"dieta sa zacalo pytat same-kto som..niektore deti si uvedomuju viac,niektore menej.niektore vzdoruju,pretoze podla nich rozvyrujeme pokojne vody pociatku ich existencie-ako ked lovec peral,otavra perlorodku"
takze si nemyslis,ze ta dieta vnima,akoby mu nasilim bola odobrana cast jeho individuality?
"ne,my duse prichadzame,abysme osobnosti dietata dodali hlbku.nasa pritomnost ich individualitu pozdvohuje.bez nas by do znacnej miery fungovalo ako nedozrete ovocie"
ale je dieta schopne toto vsetko pochopit este pred porodom?
"vie iba,ze chcem aby sme boli priatelia a hrali sa spolu.vzajomne komunikujeme,zacneme jednoduchymi temami,ako je napriklad nepohodlna poloha v maternici.niekedy sa pupocna snura zamota okolo krku dietata a ja ho upokojujem,inac by sa mohlo zacat zvijat a vsetko by zhorsilo"

potom ako ho upokojuje pri porode samotnom
vylety k svojim 🙂

dali4
autor
28. sep 2009

shaden... ten odkaz na stránku ktroý si dala... zaujímavéééé 🙂

dali4
autor
28. sep 2009

bibula... aj tie úryvky čo píšeš 😵

bibula
28. sep 2009

este nieco hodim zachvilu ten porod dam-to je vlatsne pokracovanie tohoto hore

bibula
28. sep 2009

popisuj prosim dalej,akym sposobom dietatu pomahas
"pripravim ho na porod,co pren bude sok.Predsatv si,ze si vypudeny z hrejiveho,utulneho a bezpecneho miesta do jasnych svetiel nemocnicnej izby...ten hluk...nutnost dychat vzduch...podavaju si ta ako hracku...dieta je rado,ze som s nim,pretoze mojou prvorodou ulohou je pre tuto chvilu prekonat strach,ukludnit mozog a uistit dieta,ze zase bude vsetko v poriadku"
ake to asi bolo pre deti predtym ,nez prisli duse a zacali im pomahat
"mozog bol velmi primitivny na to,aby to dokazal pochopit a pochopiut traumu narodenia.uvedomoval si toho iba malo"/smeje sa/"a ja som vtedy pri tom nebol"
je v tvojej moci nejak upokojit aj matku?
"to si ziada velku schopnost.ked boli moje matky pocas tehotenstvy vydesene,smutna,alebo rozculene ,mal som na nu pocas tej doby svojej existencie iba maly,alebo ziaden vplyv.svoje energeticke voibracie musis vedet zladit s prirodzenym biorytmom dietata aj matky.musis harmonizovat tri rozne vlnove urovne-vsetne svojej-aby si matku ukludnil.niekedy dokonca prinutime dieta aby matku koplo a dalo jej tak vediet ,ze je vsetko v poriadku"

a este zaujimavost -pokracovanie tohoto neskor🙂

alfomilka
28. sep 2009

prosba:
Mam taku otazku. Stiahla som si Celestinske proroctvo ale mam silny dojem, ze to ma pokracovat. Prisla som k bodu, ked sa vyjasnil 9 vhlad a hrdina knihy ma objavit 10 vhlad a je deportovany na letisko a ma odist. A koniec. Ma prosim vas niekto aj zaver????? 🙂 Alebo je nejaka pokracovacia kniha????
budem veeelmi vdacna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

loretka1
28. sep 2009

denisocka no vidis to je krasna fotka!oko!nie,naozaj-mas velmi pekne oci a farba tienov supr! 😉

bibula
28. sep 2009

alfi nieje polracovanie-nie je objaveny /uverejneny/

denisocka
28. sep 2009

loret,to oko je kvoli tebe 😀

baby, nas sužuje švagor a švagrina, ja neviem či sa mam povzniesť či čo,ach 😔

bibula
28. sep 2009

akoby si to riesila?

denisocka
28. sep 2009

no čo ja , muž riešil , povedal na rozum bratovi aj svokrovi,ale čo,na dalši den zas - pod pomocť na 5 minut a už od rana dnes robia strechu 😢 muž je hotovi,nervovo aj fyzicky ... v robote nerobi,som zvedava z čoho mi budeme žiť

angelik
28. sep 2009

alfomilka knihy su, Redfield napisal aj http://www.martinus.sk/?uItem=28298 desiate proroctvo a Tajemství Shambhaly Hledání jedenáctého proroctví http://www.martinus.sk/?uItem=5144

denisocka
28. sep 2009

ja mam niekdy pocit,že neviem rozoznať realitu od niečoho,čo som počula,čitala ...videla ... npr. mam pocit,že poznám šambalu,ale neviem či som o tom čitala,či tam niekedy bola....raz som tam chcela astralne cestovať a doteraz neviem,či som tam bola,či mam nejake utržky z realu

mywiel
28. sep 2009

Ahojko, dnes bol nadherny den, prechadzka v lese, uzasny pocit pocut a vidiet pomaly padajuce listie trblietajuce sa v lucoch slnka a ten pokoj, spev vtakov... uplne ma to nabilo novou energiou. 😵

mywiel
28. sep 2009

Keby som mala oko ako Body tak to aj pofotim, snad nabuduce, ale ten pokoj lesa a jeho farby je fakt uzas... 🙂 keby sa aj to dalo zachytit na fotku... 😕

bibula
28. sep 2009

veru,ja by som chcela aj vonu nejak zachytit,alebo vietor.... 😀 😅
body,chcem vietor.... 😅

mywiel
28. sep 2009

Sumenie listia a praskanie stromov ked sa ohybaju, naklanaju sa a akoby sa rozpravali... 😵 😵

bibula
28. sep 2009

myw-nechcem stromcek,tie uz mam moooc-vselijake -ale vietor este nemam.... 🙂

bibula
28. sep 2009

dnes som si lahla ,strcila som si mp3 do usi,ze idem ekne rozjimat a maly mi zacal vykrikovat-maminkaaa, co je ti???
😕
oddychujem a zase,az som mu sela vstat...ked to vezmeme v skratke,zvladla som cakry na spodku noh a kolena...a uz to vyzeralo zaujimavo a ondrik takyto atentat na mna.... 😀

bibula
28. sep 2009

co robite,varte? 😅 😀 😀 😀 🤐
ja som teraz dala zemiaky varit a mam obaleny syr 😀

ness
28. sep 2009

ja mam dietu, lebo akosi jedlo cezo mna dnes len prechadza

rozoberate knihy, mne vyhovuje webster, mam aj objednavame si z vesmiru a teraz konecne citam to celestinske proroctvo, dobre a rychlo sa cita 🙂

linette
28. sep 2009

bib som predchvilkou dozrala chleba s dobre stiplavou cibulou 😀 moja ustna dutina s tym bude bojovat este tri dni 😀 😀 😀

lubii
28. sep 2009

Ahjte 😉
Bibul, prosím ťa. Spomínala si knihu Hostiteľ. Je vhodná aj pre 13-ročné dievča? Moja dcéra o nej básni. Úsvit, Súmrak...už má prečítané 😖 . Tiež sa mi to celkom nepozdávalo, bo o upíroch, ale nečítala som, tak neviem posúdiť.

bibula
28. sep 2009

ee,lin ja stiplave teda fakt nemusim....uz mame vyprazany syr a zemiaky-povodne to malo byt pyre, ale ondrik ma radsej zemiaky...co ostane prerobim zajtra na pyre a dojedia sa s kuriatkom 🙂 😀

bibula
28. sep 2009

tlaght sa da-citala som dobre to je-dcera ma precitane asi 3x kazdu....
hostitela zatial necitala- no je to take akoby scifi ....chces tak zhruba dej?
ak sa prekuse cez prvych 15 stran,tak nebude spat dve noci 😀

bibula
28. sep 2009

twilight to malo byt,nejak nestlacam poriadne klavesy 😀

lubii
28. sep 2009

😀 myslíš že sa bude báť? Potom bude 2 noci spať s nami 😀

lubii
28. sep 2009

ona má ináč scifi celkom rada

bibula
28. sep 2009

nie,bude citat 😀 😀
chces trosku deja?