Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
30. sep 2009

Mantra je opakovanie modlitby pripadne mena ako pri anjeloch, skoro az do stavu tranzu, nieco ako ked sa modlia a odriekavaju modlitby Budhisti, Zidia, alebo pri Islame nekonecné opakovanie pritom sa vytvara energia ktora prichadza z vesmiru... dolezita je vasa koncentracia a uprimnost pri tom, kazdé nabozenstvo ma svoje mantry. Je to odriekavanie textu, mena, samohlasok co maju v nabozenstve velky vyznam, odriekavanie donekonecna az sa clovek dostane do tranzu...

linette
30. sep 2009

bib a pomaha to to na 100%?

linette
30. sep 2009

mywiel ty si to uz zrejme skusala. aky si mala z toho pocit?

mywiel
30. sep 2009

Linette neviem ako to opisat slovne... 😅

Bibu kirlianovou fotografiou fotili aj homeopatiu, ta mala tiez ziarenie... 😉

linette
30. sep 2009

mantry sa aj spievaju a su aj take cd. kebyze si kupim take cd a spievam to s tym zaroven - moze to byt aj tak?
a nestane sa nic ked si budem mantrovat tyzden a potom vobec? nemoze sa na mna ich bohyna nahnevat? kladiem tu smiesne otazky, ale uz mi prudi fantazia 😕 😨

linette
30. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=oQfJ2tOmuBs

taka pekna hudbu az mi to znie v hlave este stale... asi si to pustim znova 😉

mywiel
30. sep 2009

Bibu dakujem totem je nadherny hodim ho na FB. Pokracovanie knihy bude musim zoskenovat este 4 kapitoly a poslem. Tak je sa lucim, ideme na veceru ku svokrovcom ako kazdy tyzden. pa zatim 🙂

mywiel
30. sep 2009

Linette davaj bacha na mantry o ktorych nic nevies a nerozumies im, lebo to je program do mozgu, a nevies co si programujes...

mywiel
30. sep 2009

Aj kamikaze a teroristi maju urcite svoje sialené mantry ale to je o niecom inom...nerob nieco comu nerozumies a nevies ci je to isté, najprv si to prever. 😉

linette
30. sep 2009

😕 😕 😕 😕 esteze mi hovoris.. vsak ja o nich neviem nic. radsej si zapnem rychlo inu hudbu a na mantry zabudnem (nebudem ich hladat na nete)

linette
30. sep 2009

ze teroristi 😨 🤐 takze takto sa naprogramuju a potom robia zle 😠

linette
30. sep 2009

mywiel prajem dobru chut 🙂 a pozdrav svokru (aj ked nevie kto som, u mna ma velky obdiv 🙂 )

mywiel
30. sep 2009

No ti sialenci si myslia ze robia dobre lebo zomru pre meno Bozie a to ze zabiju nevinnych ludi beru ako normalnu vec ale je to len ich vymyty mozog... 🤐

bibula
30. sep 2009

no vidis ako to myw krasne napisala, 😀
veru radsej poriadny rock and roll a jedem 😀 😀 😀

bibula
30. sep 2009

myw dobru chut 😅

mywiel
30. sep 2009

Dakujem Linette 😀 no uz fakt padam...

linette
30. sep 2009

ano mywiel to pekne opisala. ja len ze ma to zaujalo a idem patrat po tom, co to je, ake to je, na co to sluzi, atd. ale radsej na to zabudnem, ved pozitivne myslenie pomaha tiez 😉

dali4
autor
30. sep 2009

adi ... v práci, celkom sa dalo 😉 ale zistila som že už tam nemám čo robit 😀 ... zato som tam mala dneska íst, nech si to už ujasním v hlave 😅

dali4
autor
30. sep 2009

bibula... mám ti poslat fotku na mail ... či čo si tam písala 😀 ?

bibula
30. sep 2009

hej....a napis co a ako si predstavujes 🙂

dali4
autor
30. sep 2009

bib... a na akú adresu 😅 ?

linette
30. sep 2009

dievcata, predchvilkou som sa fotila (som si natocila vlasy a dala stuzku do vlasov tak som si to chcela zvecnit) a na fotke sa mi objavilo nieco biele, teda v pozadi. vyzera to divne. ked si to priblizim vypada to ako hlava mimozemstana 😒 vyzera akoby v tom bielom bolo oko.

linette
30. sep 2009

som si to rychlo dala do pc, vyrezala som to, dam to do albumu, pozrite sa. potom ju musim vymazat, vyzera to ako modre oko ked si to uplne priblizim

dali4
autor
30. sep 2009

Fíha linette... to vyzerá zvláštne 😕

dali4
autor
30. sep 2009

A čo bolo za tebou ked si sa fotila ?

ness
30. sep 2009

lin, zaujimave, som zvedava, ci to aj "nieco" je, alebo ci je to len nejaky odraz ci co

linette
30. sep 2009

ja uz patram po tom, co to mohlo byt. fotila som sa pri dverach v izbe a za mnou je akurat tak kuchyna, ktora je spojena s predsienou (tam jedno svetlo svietilo, ale nedalo sa vidiet, tak preto je za mnou ta tma, na kuchynskej linke je polozeny sirup tak som skumala ci to nemohol by jeho odraz), lenze sirupova flasa ma iny tvar. a to tyrkysovo modre v tom nemam sajnu co to je. vyzera to akoby to pozeralo na mna, jedno oko vidim a druhe len trocha. ja mam zelenomodre oci a nie take tyrkysove ako to volaco na tej fotke. a to biele okolo. nemam ani ponatia co to moze byt. 😨

linette
30. sep 2009

vyzera to ako hlava bez tela 😕

bibula
30. sep 2009

by si mohla hodit celu fotku,nech mame predstavu o svetle 🙂

linette
30. sep 2009

ale je hrozna. hodim tam celu, len sa ma nezlaknite 😀 😀 jedno oko tam mam krivsie ako druhe asi preto tie oci za mnou 😀 😀