Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
4. sep 2009

ja neviem či mi dnes šviha,alebo už skleroza - ale chcela som dať maleho na nočnik a že idem po neho do jedalne a zrazu som ho mala za sebou v obyvke,nepamätám ked ma zabijete kedy som ho preniesla - je to síce len 2m ale neviem ,fakt ............... a o par minut nato som dovysávala a odniesla vysavač do chodby a idem tam za 5 minut a vysavať v splani,tak fak neviem,čim sa sam preniesol,či som už taka dementna 😒

denisocka
4. sep 2009

teraz by mi bodlo,ked chcem umyť riady aby boli umyte,ked vojdem do kuchyne 😎

mywiel
4. sep 2009

Bibula nestras... 😀 😀
A tento? Tu byvame teraz ten je dost stary... 😅

http://www.manegeduvanel.ch/

dali4
autor
4. sep 2009

mywiel... ja som si to aj myslela 🙂 ,je to fajn.Dneska som sa po ceste do roboty prihovárala aj "mrtvemu" dedkovi,zomrel neskor ako babka a povedala som mu že aj jeho velmi lúbim...lebo o tom sa mi sníva tiež ale menej a vždy je nejaký smutný ☹ ... raz mi liečitelka povedala že preto,že som vždy dávala najavo lásku viac babke. Ale ja si moc nemyslím že je to za to...ved on to predsa musí cítit že som ho vždy milovala... len niečo ho trápi 😒 ... aj som ho prosila nech mi povie prečo je smutný ale on na mna len smutne pozerá... Nemože s tým mat niečo ten moj neštastný brat ? Lebo brat s ním býval a už vtedy sa dedko kvoli nemu velmi trápil 😕

mywiel
4. sep 2009

No bezne hladam penazenku v ladnicke, alebo vyberam hrianky z mikrovlnky miesto z hriankovaca... 😀

denisocka
4. sep 2009

ešte som chcela,ja som bola v živote u jednej liečitelky, ta ma naštartovala aj pomohla - a potom som zrazu našla fotku ženy, skoro mi oči vypaldi,presne ten pohlad,akoby ona - a bola to tato blavatska pani,čo mi ju hned pripomenula http://sk.wikipedia.org/wiki/Helena_Petrovna_Bl...

dali4
autor
4. sep 2009

ahoj denisocka... aj mne sa to stáva dost často 😀 ... Dokonca sa mi aj vysávač sám zapína...možno na neho pri často zabúdam 😀 ...alebo sa mi tým niekto hlási 🙂

mywiel
4. sep 2009

No mozno v minulom zivote to bola ona...? 😉

mywiel
4. sep 2009

Inac moja svokra je ako dvojca mojej drahej tety (otcovej sestry co zomrela) aj fyzicky aj charakterom, ked som moju buducu svokru uvidela prvy krat skoro som spadla z noh, mala som pocit, ze sa uz pozname. Mozno ma moja teta za nou poslala neviem, lebo moja svokra je Samanka a vela mi pomaha. 😵

denisocka
4. sep 2009

no možno,ktovie - akože uplne ten výraz z oči ,brrrr

mywiel
4. sep 2009

Ma dost uhrancivé oci to hej. 🙂

denisocka
4. sep 2009

no,tvgoju svokru ti uprimne zavidim

a z tej pani z fotky,presne ten pocit ,taky dívny a zvlašny išiel aj z tej liečitelky, vela ludi sa jej boji,je taka divna, na rovinu ti povie take veci - sprdne ťa ak prídeš 5 minut neskor na stretnutie ako ste sa dohodli a tak

mywiel
4. sep 2009

Este vam nieco poviem, moja mama je blondynka s modrymi ocami a jej najoblubenejsia farba je ruzova, v zivote som ju nevidela oblecenu v tmavo modrej, hnedej, ciernej farbe, ma rada len svetlé farby, ciernu farbu doslova neznasa. Raz sme sa rozpravali o otcovej smrti a ona si spomenula, ze tri dni predtym ako zomrel, zehlila a prebehlo jej hlavou, ze budem potrebovat cierny sveter na zajtra a nic nemam cierne, ani sama nevie preco dostala zrazu taku myslienku. Zrejme bolo uz nieco vo vzduchu, vyssi plan, ale to ona netusila, ze nas otec opusti tak nahle. 😕

mywiel
4. sep 2009
bibula
4. sep 2009

myw-ten je ako hotel,taky neosobny....tak ak sa da,vymen🙂

mywiel
4. sep 2009

Bubibu dik 😉 🙂

bibula
4. sep 2009

denis- skor ma oci sialenca ako uhrancivy...taky pohlad mavaju aj ludia po porazke,taky nepokojny,akoby sa im aj mozog stale otriasal

mywiel
4. sep 2009

Neosobny, no postavil ho starky mojho manzela a mali sme tu "navstevnikov" casto, ale je fakt ze sme podnajomnici a svokrovcom platime najom aj ked oni byvaju inde, takze ten dom ak vynde uz bude nas vlastny. 🙂 😵

dali4
autor
4. sep 2009

myw...mne sa velmi páči ten dom kde bývaš teraz 😉

bibula
4. sep 2009

myw a obliekla sa do ciernej? no ja neviem,ale ked ju nema rada,mohla si dat radsej tmavomodru,alebo hnedu a nie ciernu,mozno by ju ludia ohovorili,ale predsa farba je farba,aj ked ta ma svoju silu.

mywiel
4. sep 2009

Deni tento sa mi nanho podoba, na toho spoluziaka zo ZS, odvtedy som ho ale nestretla...

http://www.facebook.com/search/?q=Patrik+Balint...

mywiel
4. sep 2009

Bibula nie obliekla sa len na pohrebe, aj to si musela pozicat, lebo ako som pisala ona to v satniku nema, my sme potom ciernu nenosili nemame to vo zvyku nosit cierne este mesiace potom... 😉

mywiel
4. sep 2009

Bibu my nie sme z tych co si robia hlavu, co si o tom myslia druhi ludia, ale nechodila zrovna v ruzovej a v cervenej.

bibula
4. sep 2009

....hm,ani ja ciernu nenosim
....smrt je smutna,ale len z pohladu,ktorym sa na nu pozeras
....chcu mrtvi aby sme smutili a robili veci,ktore nemame radi?
asi nie,z viacerych hladisk
len ludia si vedia robit pravidla,ktore sa im potom nechcu dodrziavat

mywiel
4. sep 2009

Viem napr. ze otec nerad chodil za zivot na hroby, nikdy tomu neprikladal velky vyznam, lebo tam je len fyzicka schranka, ale raz ked som mu doniesla slnecnice na hrob, ktoré mi on vzdy bol natrhat ked som prisla na Slovensko a tak ma cakal, tak mi raz vo sne povedal, ze mi dakuje za kvety, ze su krasne, no tak ich videl, ze som mu ich bola zaniest. 🙂

denisocka
4. sep 2009

bibula,hej ta blavatska na tej fotke ma ten pohlad desny , brrrrbrrr

myw-tak tento je nejaky mladši ,vyzera jak ročník 1990 😀

mywiel
4. sep 2009

Ved to ale podoba sa nanho, ja mam pocit, ze dal fotku z minulych cias, lebo aj to znamienko ak si dobre pamatam také mal nejaké...ved ja mam tiez foto z 19tich... 😀 😅

denisocka
4. sep 2009

ktore je z 19tich? ja mam foto zo svadby 😀

mywiel
4. sep 2009

No tato tu napr. ako aj na FB. 😉