Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
1. okt 2009

no dobre popoludnie,sadla som si na kávu na chvílku a už rozmýšlam,čo navarím druhe hlavne jedlo.

inač,.nes ma napadlo,že okrem inýxx snov dnes v noci sa mi aj snívalo,že išla poštárka a nejak skor ako zvykne, asi aj 2 hodiny skor - čo to znamena
😅

mywiel
1. okt 2009

Dostanes nejaku spravu Deni... 😉

mywiel
1. okt 2009

Dali super foto 😉
Mne sa snivalo ze sa mi narodilo dievcatko, porod do vody bol uplne lahucky bez problémov a pomahal mi pri nom moj otec 😅 a potom som mala este dalsie tri sny ale taky chaos ze kym by som to tu opisala tak mi to potrvalo a aj tak by ste nic nechapali, proste som hladala nejaky hotel pre Japoncov a mali sa ist kupat na strechu toho hotela do bazéna, lenze bazén bol obsadeny, voda tam nebola zato v bazéne boli stolicky a ludia tam mali nejaku schodzu... 😅 😀

mywiel
1. okt 2009

Deni Jeliel je anjel cislo 2 😉

Láska, múdrosť
Schopnosť dosiahnuť a konsolidovať všetky reality
Združenie prozřetelných
Dáva silu, pokoj a plodnosť
Dáva vernosť manžela
Rieši spory a konflikty
Altruistické, snaží preukázať lásku okolo
Mediátora, vyjednávača
Zjednotenie mužské a ženské princípy
Prívetivosť, harmonický život
Silné sloveso, ktoré vzbudzuje pokoj
Používa sa k našej vlastnej vnútorný pokoj otáčky
Kapacita presvedčivý pohľad na teoretickej analýzy

mywiel
1. okt 2009

Toto blbo prelozilo....Používa sa k našej vlastnej vnútorný pokoj otáčky....vysvetlenie je ze ukludnuje nase vnutorné revolucie
😀

denisocka
1. okt 2009

ale to len ja teraz píšem,že 2 hodiny skor... tuším bolo okolo 9hodín rano 😀

v sne som bola aj kedi na panskom striptize,či čo,a bol tam aj moj muž a biely pes,ako ten z mojej hlavy z totemu 😀

mywiel
1. okt 2009

Body a kde mas foto, teda No body? 😕 😅

mywiel
1. okt 2009

No vo sne sa ti snivala teda 9tka?? 😕

linette
1. okt 2009

ahojky dusicky 😉
ja som dnes tusim nesnivala nic - vecer som poprosila anjelikov aby sa mi dobre spalo a musim uznat, ze sa mi aj spalo dobre 🙂 rychlo som zaspala a vstala som trocha unavena, ale to vzdy vstavam unavena, potom ma to prejde. ked nieco snivam, vzdy ma to zobudi a vrta mi to hlavou. vcera som si myslela, ze sa mi nic nesnivalo a potom som prisla na to, ze som bola ucitelkou vo sne a mala som plat 20 000 sk 😀

linette
1. okt 2009

deni takze pansky striptiz 😀 😀 😀

linette
1. okt 2009

mywiel odkial poznas mena anjelikov?

mywiel
1. okt 2009

Mirka zijeme priblizne 700 inkarnacii... 😅 😉

mywiel
1. okt 2009

Linette ja cerpam z jednej knihy, tito anjeli su z prastarého ucenia Kabbalu a aj ked nie som ziadneho nabozenstva, teda nic nedodrzujem nijaké dogmy tak tito anjeli ma nikdy nesklamali je to najstarsie ucenie co sa tyka anjelov. 😉

dali4
autor
1. okt 2009

myw... hovorí ti niečo azaziel ?

mywiel
1. okt 2009

Dali tu napravo v stlpci su vsetci... 😉 http://www.ucm.ca/fr/angeologie/les-72-anges.html
Ale potom su este archanieli a iny... 😵

marianka79
1. okt 2009

myw 😀 😀 namiesto manakel sa mi podarilo povedat monokkel a namiesto haziel ... no to ani nepoviem 😀 😀 😀 snád sa na mna neurazia 😒 ze sa mi pletú ich mená majú dúfam že zmysel pre humor ☹

dali4
autor
1. okt 2009

marianka 😀

denisocka
1. okt 2009

ale nie,nesnívala sa mi deviatka,ale som proste vedela,že je okolo 9hodin rano a že poštarka je v dedine o dossť skor 😀

ale čislo sa mi nejake snivalo,ale to už nepamätám, vela som v noci fotila 😀 v sne

mywiel
1. okt 2009

Dali myslim ze su to hebrejské mena tieto moje...

linette
1. okt 2009

mywiel o kabale som uz pocula 😉 takze su tam vsetci anjelikovia opisany

mywiel
1. okt 2009

Marianka maju by si sa cudovala... 😀 Ale to meno je vybracia vyslana do vesmiru takze ak sa povie inac neviem ci dostanes ocakavany vysledok. A uz sa mas lepsie? 😅

dali4
autor
1. okt 2009

myw... hmmm tak ten tam nieje. Mne totiž raz toto meno strašne dlho znelo v hlave, každú chvílu sa mi pripomínalo, bez toho aby som o tom mene niekde počula 😕

linette
1. okt 2009

ak dobre chapem anjelov je 72, plus archaniely a este nasi strazny?

linette
1. okt 2009

vynechala som este prirodnych anjelov

mywiel
1. okt 2009

No teraz to bol taky boom modny lebo Madona je v kabbale a este neviem kto, ja o nom vela neviem, iba viem, ze ich anjeli su naozaj silny, odskusané na sebe 🙂 a ze prikladaju velky vyznam snom v ich uceni, veria, ze cez sny sa ucime a dostavame odkazy, preto tie sny vzdy spojuju s anjelmi a vedia vylozit akykolvek sen. 😵

mywiel
1. okt 2009

Nasi strazny su tiez tych 72 anjelov a prirodné energie by som anjelmi nenazyvala teda ja... 😅 😉

linette
1. okt 2009

Každý človek pri narodení dostáva do vienka aj svojho Ochrancu - Strážneho anjela - ktorého úlohou je vás podporovať, chrániť či formou vnútorného hlasu usmerňovať. Podľa Starej Kabaly jestvuje 72 Strážnych anjelov. Spoznajte svojho Ochrancu a objavíte nové, nepoznané rezervy svojho Bytia. Spoznajte svojho Strážneho anjela a dozviete sa napr. prečo váš život plynie práve takto ...
takze je len 72 anjelov, ktori strazia kazdeho? uz som mimo 😕

marianka79
1. okt 2009

mywi ked ma majú radi tak mi snád odpustia ved ja to nie stále bola som teraz na nočnej a napísala som si pred seba lístok s ich menami a číslami a ked mi myšlienky uleteli pozrela som na papier

je mi lepšie sme si to vyrozprávali 😉

ale stále mám v mysli mojich anjelikov

mywiel
1. okt 2009

Dali toto je hebrejsky preklad mozno v inom jazyku sa vola inac... 😕

mywiel
1. okt 2009

Straznych anjelov mas troch, kazdy dostavame pri narodeni troch 😵