Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. okt 2009

marianka asi v myslienkach je ta hranica. ked mi niekto ublizi a ja sa preto trapim tak si robim zle sebe a ten kto mi ublizil sa ma dobre, len to mal za cielom, si mysli, ze je dobre, ze sa mu to podarilo. inak to fakt nechapem. a potom sa mu to kedy vrati ked spravil zle a on to vnimal ako dobre?

marianka79
1. okt 2009

značka auta666 to mi bilo do očí ked šlo okolo mna

marianka79
1. okt 2009

linnet raz určite

mywiel
1. okt 2009

Linette to zistis ked zomries... 😀 vsetko nam nema byt hned odhalené, uz by sme sa nemuseli ucit keby sme vsetko vedeli... 😉

ness
1. okt 2009

ahojte, tiez som z tejto dlhej debaty mimo, mam otazku, ako a kde zistim, kto su moji traja anjelickovia, zachytila som, ze potrebujem datum a cas narodenia, teraz este vediet, ako to podla tychto udajov zistim, dakujeeem

mywiel
1. okt 2009

Linette citaj moju knihu najdes odpovede... 😉

marianka79
1. okt 2009

ale ja nikomu neprajem zle lebo aj to sa vráti chcem aby boli všetci okolo mna štastný i ked ja nie som

linette
1. okt 2009

asi sme kazdi raz dobry a raz zly. potom sa trapime alebo sme stastni. a kolotoc sa doci dokola (myslim tym, ze sa znova narodime a pykame za hriechy vedome ci nevedome). ja by som chcela stale zit, teda sa stale narodit 😀 neviem preco, ale pred rajom mam plno otazok, je to nezname a neviem si to predstavit. aj tak pride, co ma a ja si nepomozem. tak to ma byt

mywiel
1. okt 2009

Pekné slnecné popoludnie ja sa lucim. 😉 😵

marianka79
1. okt 2009

mywiel a ako sa knej dostat niečo som tu už o tej knihe zachytila

linette
1. okt 2009

uz sa chystam na tu knihu 🙂 nemam ju kde vytlacit 😒

linette
1. okt 2009

marianka mozno ked niekomu prajes zlo, ze si zasluzi tak sa ti to nevrati, skor kebyze urobis zle sa to vrati. a ja vobec neviem. ked zlodej kradne podla neho je to v poriadku. a tej osobe ktoru okradne to boli a trapy, nakoniec zlodejovi odpusti a praje dobre, a tomu zlodejovi je dobre a kradne nadalej.. nechapem, podla mna je sila v myslienkach (ked si prajeme nieco co je pre nas dobre a citime sa z toho stastni tak sa to stane) niekedy zlo je potrebne k dobru

linette
1. okt 2009

ja by som mala ist tiez obedovat, lebo zabudnem ako minule 😀 a este povysavat a utret prach .. ach jaj 😠 😀 😀 😀

linette
1. okt 2009

mywiel dakujem za odpovede a trpezlivost 😉 ja som velmi zvedavy ziak 🙂 😀 😀 😀

marianka79
1. okt 2009

samozrejme že ked je dobro musí byt aj opak inak by sme nevedeli čo je dobro ak by nebolo zlo len to treba vediet správne rozlíšit to čo robí zlodej dobré určite neni

mywiel
1. okt 2009

Ucis sa dobre, poklona... 😉 😀 niekedy zlo je potrebne k dobru 😉

linette
1. okt 2009

dakujem za pochvalu 🙂 😀 😀 ano niekedy treba zlo aby si clovek otvoril oci a stihol sa z toho poucit co najskor

linette
1. okt 2009

marianka pre zlodeja je to dobre, lebo v tom vidi sancu prezit a pre osobu ktoru okradne je to zle

linette
1. okt 2009

v kazdom zle sa da najst nieco dobre (teda len niekedy), ale to neznamena aby sme boli zly 😀 😀 😀 prave naopak, my to vieme rozlisit 😉

denisocka
1. okt 2009

ja sa tiež pýtam to čo ness - kde to vypočítam potom????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

marianka79
1. okt 2009

no idem už aj ja pre synátora do školy chodí až na druhú stranu mesta tak ho nemožem nechat íst samého-strachmám o neho preveliký a zvlášt o neho tak papa a príjemný den prajem 🙂 🙂 🙂

linette
1. okt 2009

deni poslem ti tu stranku od mywiel. to kolko otaznikov? 😀

denisocka
1. okt 2009

tak to mám,bib mi pomohla

a nemam hovoriť nahlss tie mena,či čo? nečítala som vas,len utržky

bibula
1. okt 2009

no myw a co teraz ,som si to poprekladala ....
to co je v druhom odseku - narusenie a spolocne problemy-co stym? 😕 😅

linette
1. okt 2009

vitaj bibu 😉

bibula
1. okt 2009

🙂 cau lin

bibula
1. okt 2009

slubena knizocka-ma to 7 stran maxipismom 😀 😀 😀

http://www.perfectlook.sk/chvilkovy_pohlad_do_p...

ivka144
1. okt 2009

Panecku, vy pisete!
Nejde i do hlavy, ako moze 1 anjel al len 1000 dusi. Tak snad par milionov, nie?
Ak vsetci ludia (kolko ichteraz je? 6mld?) maju 3 anjelov, a vsetkych anjelov je 72, tak mi vychadza, ze kazdy anjel, ak to maju narovnako podelene strazi 250milionov ludi... Tak?

Myw, mozem poslat aj ja datum narodenia?

Inak tiez som si myslela, ze ti strazcovia su indivindi... ze kazdy a svojich. Neviem teda, ci existuju este iny pomocnici okrem tychto anjelov, mne jedna pani opisala akoby mojich dajakych pomocnikov, ak ich ona vidi..., pripominalo mi to akoby take motylie vily... Myw, co ty na to?

(Strasna kosa vonku...)

linette
1. okt 2009

bibul podla toho clanku peklo existuje. nejde mi do hlavy ako mohli duse pytat vodu, ked dusa nepotrebuje jest ani pit. a co potom ostatne nabozenstva? vsetcia skoncia v pekle okrem krestanov? to sa mi nezda..

linette
1. okt 2009

ivka niekde som citala, ze niektori ludia mozu mat za straznych anjelov vily 😉 vily maju tendenciu liecit
u nas svieti slniecko 🙂