Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
4. okt 2009

No uz to trosku kleslo ale este stale nespi... 😠 strajkuje 🙄

marianka79
4. okt 2009

HAHA WANTED TY SI STÁLE INÁ 🙂 jaj zabudla som vypat caps lock 😖

mywiel
4. okt 2009

Menim podla nalady... 😀 😝

marianka79
4. okt 2009

no to je fajn že jej je lepšie neni nič horšie ked je dieta choré ale dostane sa z toho deti sú silné 😉

mywiel
4. okt 2009

Len nechapem co sa to stale na nu nalepi, lebo priznaky iné ziadne len vysoka teplota tri dni a tri noci, nechapem z coho, co zas prekonava... 😕 😔

mywiel
4. okt 2009

A ako anjeliky uz si potrehla nejaku zmenu? 🙂

marianka79
4. okt 2009

to odriekanie mantry mi skor pomohlo pri mame totiž sme boli rozhnevané a sama od seba sa začala so mnou rozprávat ale i s mojím milým je to lepšie i ked to čo má on v hlave mu žiadne odriekanie nevymaže ale dnes bol nejaký nijaký 😖

mywiel
4. okt 2009

No treba pri tom vydrz ale viem ze to pomaha, mam to vyskusané. Idem ulozit malu, lebo tu obchenduje a nevie co so sebou...

marianka79
4. okt 2009

ok dnes bol 5den od vtedy ale dnes som mala veru myšlienky úplne niekde inde boli sme v prírode a moj synátor ma tak vytáčal že som až vybuchla tak som bola vytočená 😠 T-O-T-Á-L-N-E!!!

ale isté je to že aj ja sa musím zmenit bojujem sama so sebou 😒

marianka79
4. okt 2009

aj ja už vypínam tak dobrú noc všetkým 🙂

bibula
4. okt 2009

hajate?
ja som pozerala superstar,ale uz je toho na mna moc 😀

ivka144
4. okt 2009

no, citam...

Pijeme doma sampus (teda perlive dajake vinecko) s kaktusovym dzusom...
Asi preto, ze uz nevladzem, jaka som nemohuca, ma seklo v krizoch, teda asi som si natiahla daco v te oblasti...
Bibik, uz je to lepsie, ale stale dooost bolestive, maleho nedvihnem...

Moj maly anjelik je chuda moje dva dni taki nanic, ci co... mrnci, vsetko ho rozlutosti, z vsetkeho je hotovy hned, uplne nie on, strieda nalady, neviem, co sa stalo, ale nepamatam, kedy bol taky urevany a cudny... Bib, neohlo daco na neho sadnut? Teda v aure, toto, vies...

Bru nocku vsetkym

bibula
4. okt 2009

ivi to nie,skor nieco na neho lezie,urcite to nerobi tvoja hrca.... 😉

no krize v nasom veku 😀
hlavne si nedavaj teplu vanu na to....

bibula
4. okt 2009

myw-tato fotka v pase nema chyby-nechaj tu aspon dva dni,vydrzis to? 😀

mywiel
4. okt 2009

Urcite armed and dangerous... 😉 😀 😝

bibula
4. okt 2009

to je malym,ani som si to nevsimla...... 😀

bibula
4. okt 2009

dnes mi mama povedala,ze kolegyna ma rakovinu hrubeho creva,v utorok ju idu operovat 😒
posledne roky si toho vytrpela,manzel sa snou rozviedol kcoly inej,problemy s bytom,musela si najst druhu pracu...a teraz toto.... 😒

mywiel
4. okt 2009

To ma z trapenia, zrejme nestravila rozvod... ☹ 😔

bibula
4. okt 2009

ved prave,nevedela to stravit...ja som jej este vravela nech sa na neho vy... ja by som nemohla chlapa,ktory ma inu....
ona ho cchcela,aj ked na neho kydala,kade chodila....
esteze o decka maju postarane,uz su velky - okolo 20 a obaja maju partnerky starsie aj o 10 rokov....jeden z nich bol buchnuty aj do mna- no 10 rokov 😀 😀 😀
nakonie si nasiel tiez starsiu mamicku s dietatkom.... 🙂

a obaja su stastni a spokojni ,no co teraz .....je mi jej luto,som jej poslala,sms,ze ju mam rada a ze pridem ....

keby som tak mohla na nu naliat silu a zdravie....prajem jej ho....

muco uz vypol telku,ideme hajkat,takze myw....
dobru noc ti prajem 🙂

mywiel
4. okt 2009

Dobru noc Bibi 😀 😉

mywiel
4. okt 2009

Když bůh stvořil Adama a Evu, povídá: Mám pro Vás dvě věci. Každý si vyberete jednu. Ta první je zábavná. Tu chci já, křičel nedočkavě Adam. A tak mu ji bůh dal. Bylo to čůrání ve stoje. Adam běhal od stromku k myší díře a čůral a čůral a smál se... A Eva povídá. Co je druhá věc Bože? Rozum Evo, rozum…

nobody
5. okt 2009

ahoj
děkuju za přání
mějte se fajn v životě, holčiny

ať je Kaya brzo fit
a plno dalších věcí

macka01
5. okt 2009

mywiel,opakované teplotky a iné príznaky nie,treba dať krvičku vyšetriť,tá najlepšie odhalí čo a ako.Pomôžeš mi?Dnes sa mi snívalo,že so mala stretnutie s kamarátom,ktorý trag.zomrel asi pred 2,5r.a mal mi niečo priniesť,neviem čo,neviem sa rozpamätať ,bolo to ale také žive že neviem prestať na to myslieť 😢

bibula
5. okt 2009

myw - 😀
nobody-snazime sa 🙂

dali4
autor
5. okt 2009

Prajem dobré dopoludnie 😵

dali4
autor
5. okt 2009

Sa mi dnes snívalo že ma v električke chytil revízor 🙄 ... a potom som kukala cez okno a vonku boli tmavé mračná a blížilo sa tornádo... Brrr

bibula
5. okt 2009

🙂 no a mna zachranovali duchovia,tento sen sa mi uz snival.... 😀 😅

mywiel
5. okt 2009

Dobré ranko, mne sa snivalo ze moja mama sa pomerila s otcom....(boli rozvedeni, pomerili sa uz davno pred jeho smrtou), krasny sen. 😵

bibula
5. okt 2009

pestre to mame v hlavach 😀 😀 😀

dali4
autor
5. okt 2009

bibula a pred čím ta zachranovali duchovia ?

myw... Kayke už je lepšie?