Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
5. okt 2009

boli tam nejaki zlodeji a drzala som dieta na rukach....tak som sa bala viac ako bolo treba 😅
ale potom som zistila,ze ajja viem byt neviditelna,takze sa to vyriesilo.... 😅

dali4
autor
5. okt 2009

bib... ty si šikovná 😅

bibula
5. okt 2009

ved ked si mozem zorganizovat sen,tak sa mi sniva nie? 😀
niekto by mal z toho nocnu moru mozno 🙂

mywiel
5. okt 2009

Dali trosku lepsie...este pockam dnes a ak nie tak pojdem zajtra k dokimu.

dali4
autor
5. okt 2009

Ja som si včera zorganizovala poobednajší spánok 😅 . Mala som nejakú depku či čo, furt by som revala, do toho muž ma nahnevala ešte aj malý bol jakl utrhnutý z retazi... 🙄 Tak som si zavolala anjelov, neviem ktorý to boli ale vnímala som ružovú azúrovo modrú žltú a fialovú farbu... a poprosila som ich nech mna aj malého aspon na dve hodinky uspia 😅 ... Syn poobede už dávno spávat nechodí, ale lahli sme si vedla seba a v momente sme zaspali 😵 ... A veru že na dve hodinky. Potom nám bolo lepšie, boli sme kludnejší obaja 😵

dali4
autor
5. okt 2009

myw... moj malý mal také obdobie že mával také dvoj trojdnové horúčky 😕 ... tiež doteraz neviem z čoho... Ale asi z toho vyrástol aebo čo, už to nemáva. Nám ani dr.nevedela povedat z čoho to može byt...

dali4
autor
5. okt 2009

Jeej 😕 myw som sa zlakla 😀

macka01
5. okt 2009

ako mám vedieť,ktorých anjelov simám privolať na pomoc?či všeobecne anjela strážneho?

mywiel
5. okt 2009

Dali ja si tiez myslim, ze u malych deticiek je to bezné lahko zareaguju teplotou na hocico...lebo fakt okrem toho jej nic nie je, no ale kym sa hra tak je to ok. 😉
Chcela som vam este povedat, ze su tri dolezité farby co liecia a napravuju auru, fialova, zelena, oranzova. Niekedy staci do tej farby sa obliect, alebo si dat na seba satku z hodvabu z tej farby, aj ked sa clovek citi vycerpany, alebo chory. 😉

bibula
5. okt 2009

anjely su rozny aj ich schopnosti a vedomosti,sila...
ochrana ,zdravie,odvaha....
volas podla toho co potrebujes,alebo sa pozri ako postupovala dali 😉

dali4
autor
5. okt 2009

macka ... ked anjelikov trochu poznáš, vieš ktorý v čom nám pomáha tak možeš ho oslovit menom. Ja ich trošku poznám ale vačšinou prosím len anjelov všeobecne, poviem im aký mám problém, v čom potrebujem pomoc a čakám že kolko ich a ktorý prídu 🙂. Mená nikdy neviem len cítim ich silu a vždy verím tomu že prídu tí, ktorých potrebujem 😵 . Oni to vedia ...

dali4
autor
5. okt 2009

mywiel... to som nevedela že sú najdoležitejšie len tri farby 😕 ... ?

mywiel
5. okt 2009

No vsetky liecia nejaku chorobu, ale tieto liecia aj dusevné problémy... 😉
Idem varit a upratovat, doma je akoby tu vybuchla bomba... 😀

dali4
autor
5. okt 2009

Ináč hodvábne šatky sú velmi dobré 😉 ... celkovo, aj ten materiál, čistý hodváb je liečivý, čítala som že dobre vplýva na naše zdravie, a k tomu ešte ked je aj ručne malovaná, je do nej vložená pozitívna energia a nádherné farby... musí to mat naozaj silu. Venovala som sa malovaniu hodvábu... potom nebol čas 😒 tak som to nechala ale určite sa k tomu zase vrátim 😵

mywiel
5. okt 2009

Ja sa rada obliekam do tyrkysovej = ochrana, bielej = cistota, nevinnost, ale aj fialovej a bordovej. No mam kamarata, ktory je metalista a ten chodi zasadne len v ciernej, tato farba ak sa to da nazvat farbou je ochrana pred ludmi, skryva svoje pocity pred druhymi, a ma strasne malo energie cierna.

mywiel
5. okt 2009

Ked vas boli hrdlo staci na noc obviazat satku zo zeleného hodvabu... 😉 odskusané 🙂

dali4
autor
5. okt 2009

A ja sa cítim dobre v takých fádnych farbách 😒 ... prečoooo ?

mywiel
5. okt 2009

Fadne farby su ktoré? 😕

dali4
autor
5. okt 2009

Sivá, hnedá, khaki zelená...

dali4
autor
5. okt 2009

Už mi bolo povedané že sa mám obliekat farebnejšie, mala bysom viac energie, verím tomu... aj viem že mi velmi pristane napríklad červená alebo bledo modrá, oranžová... ale prečo som nervozna ked to mám na sebe ???

mywiel
5. okt 2009

No urcite aj tie vyzaruju energiu aj ked nie taku silnu ako napr. tyrkysova a cervena. Ja sa obliekam podla nalady. Keby si si obliekla silnejsiu farbu mozno by ta to nabilo energiou, lebo vela ludi ma tendenciu sa obliekat to tak zv. neviditelnych farieb, lebo sa tak citia, ale nechcu na seba uputat, ale to auru nenabija. No uz musim letiet...pa zatim 😉

dali4
autor
5. okt 2009

myw... skúsim sa sústredit na tie farbičky, musím sa nastavit tak že sú mi príjemné, budem mysliet viac na to ako ma nabíjajú, než na to že sa v tej farbe necítim. Lebo verím tomu že farby sú zázračne 😵
Zatial Pa pa 🙂 Idem aj ja volačo robit... 🙂

ness
5. okt 2009

tyrkysova je moja oblubena, akurat som tento vikend pocula ako je dolezite, do akej farby sa oblecieme

niekde som citala, ze ludia, ktori velmi inklinuju k tyrkysovej, nosia tyrkysove kamene a pod zili na atlantide a podvedome vedia, ze tato farba predstavuje silnu energiu

inak aj ja som mala po dlhej dobe sen, velmi neprijemny, budem musiet byt ostrazita v nasled. obdobi

linette
5. okt 2009

dobre ranko babuliatka a babulko 😉
som tu tri dni nebola 😒 a teraz som tu tiez len na chvilku. veru, ze ste mi chybali ..

linette
5. okt 2009

myw kaya je uz v poriadku?

linette
5. okt 2009

ked som bola mala fialova bola moja oblubena farba, teraz u mna vedie ruzova a zelena a trocha aj fialova 😉

bibula
5. okt 2009

ja pouzivam zlatu....na teplotu modru....na energiu cervenu atd....
kazda cakra ma svoju farbu,takze celkom nesuhlasim s vyjadrenim o troch farbach 🙂

denisocka
5. okt 2009

ahojte,ja žijem,ale nestiham písať, a už vobec nie vas prečítať. včera som bola na nakupoch,o týžden ideme na svadbu,ale nič som nekupila,tak neviem teda 😒

mala som inač v noci sen,zas lietadlo - padalo z nebo a ja som len pozerala ,kde dopadne . kusok padol vedla nás,ale toho som sa nebála - ale cely trup letel smerom na dom našich, bala som sa že to spadne rovno našim a bude amen . tento sen mávam často,že pada lietadlo, malokedy sa bojim o seba,stale o niekoho ineho,že to pada na nich, takže teraz to letelo na našich 😒 . dokonca som zavolala policiu,nech ide pozrieť, bolo to menšie lietadlo a počet miest malo 30 😕

mywiel
5. okt 2009

Linette uz je lepsie, asi to uz prechadza...sme si pospali dobre. 😉

mywiel
5. okt 2009

Lietadlo su myslienky...

30 anjel Omael

Multiplikacia
Materializácia, vývoj, rozšírenie
Výroba, výroba, použitie, plánovanie
Trpezlivosť, zmysel pre zodpovednosť
Obnovuje zdravie, prináša uzdravenie dotyk lekársku
Plodnosti, narodenia, postihuje tehotné ženy
Naplnenie, radosť, životné antidepresívum
Tonic a tonic
Patron rastlinnej a živočíšnej ríše
Podporuje pestovanie a zber
Znovuobjavení dieťa vo

Narušenie

Neplodnosť, porucha, opakujúce sa porucha
Materializácia skorumpovanej, nedostatok plánovanie a organizáciu, materialistickej filozofie
Chudoba, netrpezlivosť
Zrušenie vivisekcie (pitvy na živých)
Eutanázia, samovražda, prinášajúca smrť
Genocídy, vyhladzovania, skúsenosti monštruózne, deštruktívna zlosť
Smútok, depresie, zúfalstvo
Zlá úroda

Situácie a spoločné problémy

Hojnosť
Porod
Akné
Poľnohospodárstvo
Rakovina
Kultúra
Depresia
Emocionalita
Dieťa
Plodnosť
Tehotenstvo
Gynekológia
Herpes
Záhradníctvo
Cysty
Materializácia
Násobenie
Narodenia
Koža
Rastliny
Maternica