Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
5. okt 2009

Majme oci a srdcia otvorené a pocuvajme svoje vnutro, snazi sa nam uprimne nieco nasepkavat a casto ho ignorujeme, spoznajme sami seba a spozname vsetko ostatné. 😉

bibula
5. okt 2009

spoznaj inych cez seba....spoznaj inych v sebe.....spoznaj seba v inych, spoznaj seba cez inych 😀

sme dorazili z obchodu,vonku je superne,jeden z poslednych teplych dni.... 🙂

mywiel
5. okt 2009

Iny su odrazom nas samych, zrkadla, akcia a reakcia... 😉 pritahujeme co sme 🙂

mywiel
5. okt 2009

Moje dieta sa samo hra a vyklada mackom nieco z knizky...to je carovné. 😵

ivka144
5. okt 2009

Inak aj ja mam rada tyrkysovu, aj ked skor tu tlmenejsiu (tmavsiu).

A dlho som nemohla nic cervene a ani cierne. Mi to prislo take agresivne, ani neviem, ale cervenu extra vobec, takze chapem, Dali, ze mas k tomu akoby odpor. A doteraz nemozem prilis jasne farby. Mne to pripada, ze je to cislo otazka vkusu, musim mat lomene farby (lomene ciernou), teda nie zakladne odtiene. Ale moja mama stale hovorila, ze to je moj obraz - ze bud nevyrazne vsetko a teraz, aj ked nosim aj vela oranzovej a uz aj tehlova, bordova, zlta, tak aj tak zakladna je hneda a tie farebne su take spinave. Ale ze Dali? Ze by ty si mala byt zemita, nevyrazna, malo sebavedoma, malo ziariva a duchovna..., to teda nechapem.

Trapi ma zmena maleho... cudny je...
A stale boli chrbat, co som si fajne natiahla pri presuvani nabytku... Zas daco zle robim len, ked sa mi stavaju take veci.

ivka144
5. okt 2009

Myw - dakujem za IPcky, skusim sa blizsie oboznamit s tymi anjelmi, aj ked to je vo fra... Uvidime, snad to i casom mi same pride, ako to vyuzivat alebo ako s tym pracovat...

mywiel
5. okt 2009

Ivka tu nehovorim o kriklavych farbach, cervena nie je kriklava je to dynamizmus, ak niektoru farbu neznesieme na sebe sme v nerovnovahe niekde... 😕

mywiel
5. okt 2009

Ivka ja mam knihu takze viem si najst anjela podla toho co potrebujem riesit aj zdravotne a tak. 😉 Obcas ti mozem pozriet ak chces nieco konkrétne. 😉
A co je s malym? 😕

mywiel
5. okt 2009

Ivka potrebujes v niecom zmenu nie? 😅

dali4
autor
5. okt 2009

ivka... ved práve... tiež som nad tým rozmýšlala. Ja nejak nemám tendenciu skrývat sa byt "neviditelná", skor naopak, rada sa starám o seba, aby si ma ludia všímali 😅 ... Aj ostatný o mne hovoria že som velmi empatická, s každým sa viem porozprávat, pritahujem ludí... a mne to robí dobre. Neviem, možno to ide niekde hlboko zvnútra, alebo že by som v tomto smere stále dávala volnost svojmu egu ? Že je to len zvyk ktorého sa "nechcem" zbavit 😕 ? Možno bysom sa na to naozaj mala sústredit a toho zvyku sa zbavit 😉

ivka144
5. okt 2009

Myw - ja viem, ze nie kriklave!! Ale ta cervena..., nemohla som a mama mi stale vravela, ze by mi pomohla, lebo ze som bez energie a ze to je obraz mojho ducha, ze mi chyba zivotna energia - a to potvrdzuje aj odmietanie cervenej.
Teraz uz cervena OK, teda odtiene cervenej. Ak ked stale by som si u nedala na hlavu a krk radsej.

Jaaaaj, zmenu.
Prave som si nasla anjelov maleho - zaujimave, ze fyzickeho aj emocneho ma rovnakeho - Aniel. A intelekt - Ariel. Dost vela su o zmene, obzvlast ten Aniel. Zaujimave citanie, velmi. Mam problem s interpretaciou trochu, ale na orientaciu je to OK.
Keby som s Matusovej zmeny mala dobry pocit, ta sa tesim, samozrejme.
A to inacej znamena, ze ma len dvoch tych anjelov? ;)

Inak, Myw, problem mam s tym, ze neviem tak volat tych anielov. Teda tak uprimne prosit o pomoc. Asi skusim tak jednoduchsie, ked uz niekde vyhladam, ze kto sa tyka mojho problemu, tak ze budem len mat na mysli stale jeho meno a silu a poprosim pomoc, zatial to nebudem silit tak meditativne, lebo sa zas z toho scvoknem...

Dali - podla mna je super sa obliekat podla problemov - ja si davam na krk modru alebo bielu satku, ked hrdlo..., alebo podla cakier atd, lebo vplyv to asi teda ma. Ale podla mna je nezmysel obliekat si nieco, ked s tymm nie si vpohode. Suhlasim, ze som v nerovnovahe, ked niektoru farbu odmietam, ale lepsie je to preskumat, ako silit. Myslim. Alebo skus dac male najprv - opasok, satku, naramok, vesticka... A mne pomaha cim vzdialenejsia vrstva od tela. Vetrovka uz moze byt aj cervena. Alebo napriklad sportove oblecenie - cim specifickejsi ucel, tym menej mi farba vadi. Netreba hned oblekat duhovy moherovy svetrik do prace🙂)

mywiel
5. okt 2009

skopci po francuzsky slovo vetu co ti nevie google prelozit alebo nerozumies a prelozim ti, no cize ma len dvoch anjelov? Vidis to som este nevidela aj Marianka ma len dvoch... 😅

mywiel
5. okt 2009

Staci mysliet na jeho meno pripadne cislo, iné prosit nemusis on uz vie o co sa ma postarat... 😉 🙂

mywiel
5. okt 2009

Jasné ze nie silit ale je to o tej nerovnovahe, ale nemusis sa zas obliect cela do cervena tak ti to je proti srsti tak som to nemyslela... 😅 😀

mywiel
5. okt 2009

Moja mama ma 95% veci pastelovo ruzovych v satniku a vyhovuje jej to tak. Chcela som tym len povedat, ze ked sa citis unavena tak si doma daj cervené tricko nemusis zrovna sa obliekat do cervenej ked ides do prace, alebo si daj oranzovu ked cervenu neznesies, niekedy staci nosit tu farbu par hodin aby sa nalada zlepsila. 🙂

mywiel
5. okt 2009

😀 😀 prave hraju pesnicku o anjeloch a duhe v radiu... 😅 😕

bibula
5. okt 2009

nemusis ju nosit oblecenu,staci cervene jest.... 🙂

ness
5. okt 2009

mate nejaku overenu stranku, kde by som nasla o kazdej farbe info, kedy ktora a na aky ucel ?? dakujem

tiez ma totiz zaujima, preco sa citim v jednej farbe isto a v druhej zle, preco som preferovala urcitu farbu pred ostatnymi a pod, rada by som vedela, co je v nerovnovahe u mna

znamena to, ze ked v oblasti 3. cakri mam problem, mam si obliect tricko farby, ktora zodpoveda tejto cakre ??

mywiel
5. okt 2009

Tento serial mam rada... 😉 Ona ma schopnost vidiet mrtvych... 😅 😉 nieco mi to hovori 😀

https://www.youtube.com/watch?v=4uogxisvfeQ
mywiel
5. okt 2009

Ja mam doma lampu vsetkych farieb a liecime nou, je to svetlo podobné slnku cize nezohrieva ako klasicka ziarovka, o farbach mam toho spustu, mozem ti pozriet konkrétnu farbu, lebo to mam vo franine, ako inac... 😀

bibula
5. okt 2009

ano nes,asi tak....dodas jej silu,preto pouzivam zlatu,lebo ta rozziariuje vsetky.... 🙂

ja mam o farbach tie moc,ako inac, moji milackovia.... 😉 😀

mywiel
5. okt 2009

Kaya ma asi crevnu chripku, stale teplota 39 uz aj zvracala...sakra ☹ tak ja sa lucim idem sa o nu starat.

linette
5. okt 2009

tak ja som dorazila predchvilkou domov a som sa nazrala langosu s cesnakovou omackou 😀 😀 😀 😝
bola som v lese a stravila som tam pekny cas 🙂 par metrov som presla bosa 😀 bola velmi studena zem, no som citila take teple po case.. este som par stromov chytila a objala. snazila som sa v duchu prihovorit k vilam, elfon, dryadam.. neviem ci ma vnimali, dufam, ze hej. som ich o nieco poprosila.
priatel ma prekvapil znova. isla som pohladkat stromi, ktore som chytila prve prvykrat a tak som ich pozdravila a priatel, ze ide aj on 😉
okolo stromu som videla take priesvitne akoby mokre (upne po linii stromu) az sive. neviem co to bolo, zeby aura alebo energia?
jaj este som si kupila horsky krystal na retiazke (mam pocit, ze je to kamen, no mal by to byt krystal), chcem sa opytat ako mam postupovat? v obchode mi teta povedala, ze ho mam umyt vlaznou vodou a v rukach ususit aby to nasiaklo moju energiu.

linette
5. okt 2009

mywiel to mi je luto ☹ dufam, ze co najskor bude dobre. drzim palce 😉

dali4
autor
5. okt 2009

ivka... ja lúbim nosit červené spodné prádlo 😅 , alebo aj tielka a tak, len ked mám niečo na tom... že to na sebe nevidím

nobody
5. okt 2009

zdravím vás, v noci se tu vrátím

linette
5. okt 2009

dali ja oblubujem korzety 😀 ale len take pekne vyzyvave 😀 😀 a to je jedno akej farby, ale patri to k spodnej bielizne 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
5. okt 2009

linette... kryštál je dobré umývať v studenej vode a nechať nabiť v noci, ked svieti mesiac. Ja si dávam kamienky na parapetnú dosku na balkon hlavne keď je spln. A nesmie ti ten kamienok nikto iný chytať, len ty 😉

linette
5. okt 2009

body ty si aky nocny vtacik 😀 😀 😉

dali4
autor
5. okt 2009

Ahoj nobody 😉

linette... ano, také aj ja lúbim a nevadia mi pestré farby. Neviem prečo mi vadí farebné oblečenie... nejaká som divná 🙄